comScore
Türkiye - PTT 1. Lig
19.09.2014
19:00 G.Antep Bld.  -  Adanaspor  
19:00 Manisaspor  -  Kayserispor  
20.09.2014
17:00 Ankaraspor  -  Karşıyaka  
18:00 Bucaspor  -  Giresunspor  
19:00 Samsunspor  -  Boluspor  
19:00 Altınordu  -  Denizlispor  
19:00 Orduspor  -  Antalyaspor  
21.09.2014
17:00 Şanlıurfaspor  -  Elazığspor  
19:00 Adana D.Spor  -  Alanyaspor  
Türkiye - Spor Toto Süper Lig
19.09.2014
20:00 Eskişehirspor  -  Gençlerbirliği  
20.09.2014
17:00 K.Erciyesspor  -  Akhisar Bld.  
20:00 Mersin İ.Y.  -  Ç.Rizespor  
20:00 Balıkesirspor  -  Galatasaray
21.09.2014
14:30 Kasımpaşa  -  Karabükspor  
17:00 Sivasspor  -  Konyaspor  
20:00 Fenerbahçe  -  Gaziantepspor
22.09.2014
19:00 İstanbul B.B.  -  Trabzonspor
21:30 Bursaspor  -  Beşiktaş
Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu
20.09.2014
15:30 Düzyurtspor  -  Tepecikspor  
15:30 Diyarbakır BŞB  -  Bandırmaspor  
15:30 Gümüşhanespor  -  İnegölspor  
16:00 Bugsaşspor  -  Kocaelispor  
16:30 Kırklarelispor  -  K.Maraşspor  
16:30 Nazilli Bld.  -  Pursaklarspor  
19:00 Göztepe  -  Sarıyer  
19:00 Ankaragücü  -  Hatayspor  
21.09.2014
16:00 Pazarspor  -  Altay  
Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu
20.09.2014
15:30 Ofspor  -  Aydınspor  
16:00 Keçiörengücü  -  Fatih Karagümrük  
16:00 Tokatspor  -  Malatya Bld.  
16:30 T. Linyitspor  -  Fethiyespor  
16:30 Kartalspor  -  Tarsus İ.Yurdu  
16:30 Turgutluspor  -  Umraniyespor  
16:30 Bayrampaşa  -  İskenderun DÇ  
16:30 Menemen Bld.  -  Pendikspor  
19:00 K. Şekerspor  -  Hacettepe  
Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu
20.09.2014
15:30 Trabzon Akcaabat  -  B.Nilüferspor  
16:00 Kırıkhanspor  -  Batman Pet.  
16:00 Ankara Adliyespor  -  Tuzlaspor  
16:30 Nigde Belediyespor  -  Catalcaspor  
16:30 Zonguldak Komurspor  -  Corum Belediyespor  
16:30 Manavgat Evrensekispor  -  Bozüyükspor  
16:30 Darıca G.  -  Kizilcabolukspor  
16:30 İstanbulspor  -  Beypazarı Ş.  
17:00 Tire 1922 Spor  -  Gaziosmanpaşa  
Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu
20.09.2014
15:30 Arsinspor  -  Cankirispor  
16:00 Aksarayspor  -  Derince Spor A.S.  
16:30 O.Renaultspor  -  Eyüpspor  
16:30 Cine Madranspor  -  Payas Belediyespor 1975  
16:30 Sancaktepespor  -  Tekirova Bld.  
16:30 Halide Edip Adivar Spor  -  4 Eylül Bld.  
16:30 Gölcükspor  -  Yeni Diyarbakirspor  
16:30 Denizli Bld.  -  Dardanelspor  
16:30 Maltepespor  -  Erzincan Refahiyespor  
Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu
20.09.2014
15:30 Erzurum BB  -  Balcova Belediyespor  
15:30 Bayburt Genclikspor  -  Sakaryaspor  
16:00 Erzin Belediyespor  -  Beylerbeyi  
16:30 Orhangazispor  -  Etimesgut Belediyespor  
16:30 A.Üsküdar 1908  -  Ayvalikgucu Belediyespor  
16:30 Güngören Bld.  -  Bld. Vanspor  
16:30 Silivrispor  -  Kayseri Sekerspor  
16:30 Ankara Demirspor  -  Sandiklispor  
20:00 Kahramanmaras Belediyespor  -  Bergama Belediyespor  
Türkiye Kupası
24.09.2014
16:00 Malatya Bld.  -  Eyüpspor  
16:00 Yeni Diyarbakirspor  -  Samsunspor  
16:00 Hatayspor  -  Gaziosmanpaşa  
16:00 K. Şekerspor  -  G.Antep Bld.  
16:00 Antalyaspor  -  Erzurum BB  
16:00 Keçiörengücü  -  Boluspor  
16:00 Bucaspor  -  Batman Pet.  
16:00 Cankirispor  -  Nazilli Bld.  
16:00 Mersin İ.Y.  -  Tekirova Bld.  
16:00 Umraniyespor  -  Pazarspor  
16:00 Diyarbakır BŞB  -  Ankara Adliyespor  
16:00 Corum Belediyespor  -  Manisaspor  
16:00 Adana D.Spor  -  Güngören Bld.  
16:00 Sarıyer  -  Turgutluspor  
16:00 Kayserispor  -  Kahramanmaras Belediyespor  
16:00 Sakaryaspor  -  Giresunspor  
16:00 Orduspor  -  Düzyurtspor  
16:00 Bayrampaşa  -  Adanaspor  
16:00 Karşıyaka  -  Altay  
16:00 Sandiklispor  -  Kocaelispor  
16:00 T. Linyitspor  -  Denizli Bld.  
16:00 Hacettepe  -  Konyaspor  
16:00 Elazığspor  -  Ayvalikgucu Belediyespor  
16:00 İskenderun DÇ  -  Alanyaspor  
16:00 Şanlıurfaspor  -  4 Eylül Bld.  
16:00 Fatih Karagümrük  -  Bandırmaspor  
16:00 K.Maraşspor  -  12 Bingolspor  
16:00 Trabzon Akcaabat  -  Denizlispor  
16:00 K.Erciyesspor  -  Etimesgut Belediyespor  
16:00 Zonguldak Komurspor  -  Gümüşhanespor  
16:00 Ofspor  -  Tire 1922 Spor  
16:00 Erzin Belediyespor  -  Gaziantepspor  
16:00 İnegölspor  -  Nigde Belediyespor  
16:00 Bayburt Genclikspor  -  Pendikspor  
16:00 Ankaraspor  -  Kırıkhanspor  
16:00 Tuzlaspor  -  Kartalspor  
16:00 Göztepe  -  B.Nilüferspor  
16:00 Cizrespor  -  Aydınspor  
16:00 Tepecikspor  -  A.Üsküdar 1908  
16:00 Balcova Belediyespor  -  Balıkesirspor  
16:00 Fethiyespor  -  Derince Spor A.S.  
16:00 Pursaklarspor  -  Kırklarelispor  
16:00 İstanbul B.B.  -  Tokatspor  
16:00 Tarsus İ.Yurdu  -  Eskişehirspor  
16:00 Ankaragücü  -  Gölcükspor  
16:00 Tekirdagspor  -  Ç.Rizespor  
16:00 Bugsaşspor  -  Aksarayspor  
16:00 O.Renaultspor  -  1461 Trabzon  
16:00 Altınordu  -  Menemen Bld.