comScore
Tarih Seç
CONCACAF Nations League Qualification 1
24.03.2019
01:00 Guyana  -  Belize  
01:30 Suriname  -  St Kitts ve Nevis  
03:00 Guadeloupe  -  Martinik  
05:00 El Salvador  -  Jamaika  
23:00 Puerto Rico  -  Granada  
EURO 2012 Elm.
24.03.2019
16:00 Kazakistan  -  Rusya  
19:00 San Marino  -  İskoçya  
21:45 Güney Kıbrıs  -  Belçika  
EURO 2012 Elm.
24.03.2019
16:00 Galler  -  Slovakya  
19:00 Macaristan  -  Hırvatistan  
EURO 2012 Elm.
24.03.2019
19:00 İsrail  -  Avusturya  
21:45 Polonya  -  Letonya  
21:45 Slovenya  -  Makedonya  
EURO 2012 Elm.
24.03.2019
21:45 Hollanda  -  Almanya
21:45 Kuzey İrlanda  -  Beyaz Rusya  
European Championship U-17 1
24.03.2019
16:00 Danimarka U17  -  İsviçre U17  
16:00 İngiltere U17  -  Hırvatistan U17  
Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu
24.03.2019
18:00 Etimesgut Belediyespor  -  Tokatspor  
18:00 Zonguldak Kömürspor  -  Fethiyespor  
18:00 Kırklarelispor  -  Tuzlaspor  
18:00 Urfaspor  -  Tarsus İdman Yurdu  
18:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor  -  Darıca G.Birliği  
18:00 Pendikspor  -  Fatih Karagümrük  
18:00 Bandırmaspor  -  Konya Anadolu Selçukspor  
18:00 Sivas Belediyespor  -  Kahramanmaraşspor  
18:00 Bugsaşspor  -  Menemen Bld.  
Türkiye - TFF 2.Ligi Yükselme Grubu
24.03.2019
18:00 Gaziantepspor  -  Uşakspor  
18:00 İnegölspor  -  Manisaspor  
18:00 Sancaktepespor  -  Gümüşhanespor  
18:00 Bayrampaşa  -  Keçiörengücü  
18:00 Kastamonuspor  -  Sarıyer  
18:00 Bodrumspor  -  Hacettepe Spor  
18:00 Samsunspor  -  Niğde Belediyespor  
18:00 Ankara Demirspor  -  Sakaryaspor  
18:00 Eyüpspor  -  Diyarbakır BŞB  
Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu
24.03.2019
18:00 Ergene Velimese Spor  -  Kozan Belediyespor  
18:00 Gebzespor  -  Tire 1922 Spor  
18:00 Silivrispor  -  Nevşehirspor Gençlik  
18:00 Erbaaspor  -  Artvin Hopaspor  
18:00 Sile Yildizspor  -  Nazilli Bld.  
18:00 Yomraspor  -  Büyükçekmece Tepecikspor  
18:00 Batman Pet.  -  Erzin Belediyespor  
18:00 Düzyurtspor  -  Korfez SK  
Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu
24.03.2019
18:00 Kızılcabölükspor  -  Erokspor  
18:00 Osmaniyespor  -  Alibeyköyspor  
18:00 Adıyamanspor  -  Düzcespor  
18:00 Bergama Belediyespor  -  Vanspor BB  
18:00 Çatalcaspor  -  Elaziz Belediyespor  
18:00 Yeni Orduspor  -  Sultanbeyli Belediyespor  
18:00 Pazarspor  -  Karşıyaka  
18:00 Ofspor  -  Kemer Tekirova Spor  
18:00 Yeni Altindag Belediyespor  -  Kirsehir Belediyespor  
Türkiye - TFF 3.Lig 1.Klasman Grubu
24.03.2019
18:00 Halide Edip Adıvar Spor  -  Fatsa Belediyespor  
18:00 24 Erzincanspor  -  1461 Trabzon  
18:00 Kocaeli Birlikspor  -  Cizrespor  
18:00 Serik Belediyespor  -  Bursa Nilüferspor  
18:00 Anadolu Üsküdar 1908  -  Çorum Belediyespor  
18:00 Yeni Diyarbakırspor  -  Bayburt İl Özel İdare  
18:00 Turgutluspor  -  Gölcükspor  
18:00 Payasspor  -  Muğlaspor  
18:00 Bucaspor  -  Adliyespor  
Uluslararası - Dostluk Maçları
24.03.2019
13:00 Tromsø  -  Bodø/Glimt  
13:00 Osters IF  -  Kalmar FF  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
11:45 HEBC Hamburg  -  TSV Buchholz  
15:00 Altonaer FC 93  -  SV Curslack-Neuengamme  
15:00 Niendorfer TSV  -  TSV Sasel  
15:30 Teutonia Ottensen  -  Condor Hamburg  
16:00 VfL Pinneberg  -  Concordia Hamburg  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
15:00 DJK Ammerthal  -  SV Seligenporten  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
15:00 TSV Laegerdorf  -  TSV Schilksee  
15:00 SV Todesfelde  -  NTSV Strand  
16:00 SV Frisia 03 RL  -  Inter Tuerkspor Kiel  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
16:00 TSV Schwabmuenchen  -  SpVgg Hankofen-Hailing  
16:00 Regensburg II  -  FC Sonthofen  
18:00 SV Tuerkguecue Ataspor  -  SV Kirchanschoring  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
16:00 Arminia Hannover  -  Heeslinger SC  
16:00 MTV Gifhorn  -  FC Wunstorf  
16:00 Braunschweig II  -  Spelle-Venhaus  
16:00 VfL Oythe  -  Eintracht Northeim  
16:00 MTV Wolfenbuettel  -  TuS Bersenbrueck  
16:00 HSC Hannover  -  Delmenhorst  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
16:00 FC Wegberg-Beeck  -  VfL Alfter  
16:00 Viktoria Arnoldsweiler  -  FC Huerth  
16:00 SV Breinig  -  DJK BW Friesdorf  
16:00 Borussia Freialdenhoven  -  FC Hennef 05  
16:15 SSV Merten  -  Dueren  
16:30 Siegburger SV 04  -  VfL Vichttal  
16:30 SV Deutz 05  -  Bergisch Gladbach  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
16:00 Ratinger SV  -  TV Jahn Hiesfeld  
16:00 Union Nettetal  -  Velbert  
16:00 Sportfreunde Baumberg  -  FSV Duisburg  
16:00 SW Essen  -  SC Duesseldorf West  
16:00 TuRU Duesseldorf  -  VfB Hilden  
16:00 FC Bocholt  -  SpVg Schonnebeck  
16:00 VfB Speldorf  -  FC Monheim  
16:00 SC Velbert  -  TSV Meerbusch  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
16:00 Vatan Sport Bremen  -  Bremer SV  
16:00 SC Borgfeld  -  BSC Hastedt  
16:00 TuS Schwachhausen  -  Leher  
16:30 Habenhauser FV  -  BTS Neustadt  
16:30 SFL Bremerhaven  -  OSC Bremerhaven  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
16:00 SV Schermbeck  -  ASC Dortmund  
16:00 TuS Erndtebrueck  -  SC Westfalia Herne  
16:00 FC Guetersloh  -  FC Gievenbeck  
16:00 Sportfr. Siegen  -  Westfalia Rhynern  
16:00 Holzwickeder  -  RW Ahlen  
16:00 TuS Ennepetal  -  TuS Haltern  
16:00 Hammer SpVgg  -  Schalke 04 II  
16:00 FC Bruenninghausen  -  SC Paderborn 07 II  
16:00 TSG Sprockhövel  -  Eintracht Rheine  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
24.03.2019
16:00 SpVgg Neu Isenburg  -  FC Giessen  
16:30 FC 1931 Eddersheim  -  Turk Gucu Friedberg  
Germany 4
24.03.2019
14:30 Berlin Ankaraspor  -  VSG Altglienicke  
14:30 VfB Auerbach  -  Optik Rathenow  
14:30 Germania Halberstadt  -  L. Leipzig  
14:30 Chemnitz  -  Budissa Bautzen  
14:30 Bischofswerdaer FV  -  FC Viktoria 1889 Berlin  
14:30 FSV Union Fuerstenwalde  -  ZFC Meuselwitz  
14:30 Babelsberg  -  FC Oberlausitz Neugersdorf  
14:30 BFC Dynamo  -  Hertha Berlin II  
14:30 RW Erfurt  -  FSV Wacker Nordhausen  
Germany 4
24.03.2019
15:00 FC Germania Egestorf-Langreder  -  Hannover II  
15:00 VfL Oldenburg  -  SSV Jeddeloh  
15:00 Holstein Kiel II  -  VfB Oldenburg  
15:00 Eintracht Norderstedt  -  SV Drochtersen/Assel  
İspanya - LIGA Adelante
24.03.2019
18:00 Cadiz  -  Cordoba  
18:00 Tenerife  -  Osasuna  
18:00 Gimnastic  -  Malaga  
18:00 Deportivo  -  Almeria  
18:00 Elche  -  Alcorcon  
18:00 Lugo  -  Albacete  
18:00 Mallorca  -  Zaragoza  
18:00 Rayo Majadahonda  -  Numancia  
18:00 Granada  -  Las Palmas  
18:00 Extremadura  -  Reus  
18:00 Gijon  -  Oviedo  
İspanya 1. Lig
24.03.2019
13:00 Linense  -  Ibiza-Eivissa  
13:00 Marbella  -  San Fernando CD  
13:00 CF Talavera de la Reina  -  CD El Ejido 2012  
13:00 Granada B  -  Murcia  
13:00 Don Benito  -  CD Badajoz  
13:00 Cartagena  -  Villanovense  
13:00 Costa Calida  -  A.Sanluqueno  
13:00 Moratalla  -  Sevilla B Atl.  
13:00 Almeria B  -  Melilla  
13:00 Atletico Malagueno  -  R.Huelva  
İspanya 1. Lig
24.03.2019
13:00 Coruxo F.C.  -  S.S.Reyes  
13:00 Rapido de Bouzas  -  Deportivo LC B  
13:00 Pontevedra  -  Guijuelo  
13:00 Las Palmas B  -  Salamanca CF UDS  
13:00 At. Madrid B  -  Burgos  
13:00 Real Madrid B  -  Ponferradina  
13:00 Unionistas de Salamanca  -  Fuenlabrada  
13:00 Leonesa  -  Celta Vigo B  
13:00 Navalcarnero  -  Inter de Madrid  
13:00 Valladolid B  -  AD Union Adarve  
İspanya 1. Lig
24.03.2019
13:00 Barakaldo  -  Gijon B  
13:00 UP Langreo  -  CD Vitoria  
13:00 C. Durango  -  CD Calahorra  
13:00 R.Santander  -  Real Union  
13:00 Oviedo B  -  SD Gernika  
13:00 UD Logrones  -  SD Leioa  
13:00 R.Sociedad B  -  SD Amorebieta  
13:00 Mirandes  -  RS Gimnastica  
13:00 Arenas Getxo  -  Tudelano  
13:00 Izarra  -  A. Bilbao B  
İspanya 1. Lig
24.03.2019
13:00 Villarreal B  -  Ontinyent  
13:00 Espanyol B  -  At. Baleares  
13:00 Ebro  -  Barcelona B  
13:00 CD Teruel  -  Conquense  
13:00 UD Cornella  -  CF Peralada  
13:00 Levante B  -  Sabadell  
13:00 Valencia B  -  Ejea  
13:00 Badalona  -  Alcoyano  
13:00 Lleida Esportiu  -  Castellon  
13:00 Hercules  -  UE Olot  
Italy 3
24.03.2019
17:30 Pro Piacenza  -  Albissola  
17:30 Cuneo  -  Alessandria  
17:30 Pisa  -  Carrarese  
17:30 ASDC Gozzano  -  Novara  
17:30 Pistoiese  -  Olbia  
17:30 Arezzo  -  Piacenza  
17:30 Arzachena  -  Pontedera  
17:30 Lucchese  -  Propatria  
17:30 Juventus U23  -  Pro Vercelli  
17:30 Entella  -  Siena  
Italy 3
24.03.2019
17:30 Monopoli  -  Virtus Francavilla  
17:30 Viterbese  -  Vibonese  
17:30 Catanzaro  -  Sicula Leonzio  
17:30 Potenza  -  Bisceglie  
17:30 Paganese  -  Casertana  
17:30 Reggina  -  Catania  
17:30 Rende  -  Cavese  
17:30 Siracusa Calcio  -  Matera  
17:30 Juve Stabia  -  Rieti  
Italy 3
24.03.2019
17:30 Sudtirol  -  Bassano V.  
17:30 Imolese Calcio  -  Monza  
17:30 Ternana  -  Pordenone Calcio  
17:30 Gubbio  -  Renate  
17:30 Virtus Verona  -  Rimini  
17:30 Triestina  -  Sambenedettese  
17:30 Giana Erminio  -  Teramo  
17:30 Fermana  -  Vis Pesaro  
17:30 Fano Alma J.  -  Feralpisalò  
17:30 Ravenna  -  Albinoleffe  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Arconatese  -  Unione Sanremo  
15:30 Bra  -  Borgaro Torinese  
15:30 Borgosesia  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Lecco  -  Stresa  
15:30 AS Casale  -  Savona  
15:30 Folgore Caratese  -  US Fezzanese  
15:30 Inveruno  -  Pro Dronero  
15:30 SCD Ligorna  -  Lavagnese  
15:30 Sestri Levante  -  Bustese Milano City  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Pontisola  -  Mantova  
15:30 Pro Sesto  -  Legnago Salus  
15:30 Rezzato  -  Como  
15:30 Sondrio Calcio  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Villafranca  -  Scanzorosciate  
15:30 Seregno  -  Villa D'Alme  
15:30 Darfo Boario  -  Ambrosiana  
15:30 Caronnese  -  Ciserano  
15:30 Caravaggio  -  Olginatese  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Belluno  -  St. Georgen  
15:30 Campodarsego  -  Montebelluna  
15:30 Virtus Bolzano  -  Adriese  
15:30 Trento  -  Clodiense  
15:30 Sandona  -  Tamai  
15:30 Este  -  Chions  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Union Feltre  
15:30 Cjarlins Muzane  -  Levico Terme  
15:30 Cartigliano  -  ArzignanoChiampo  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Aprilia  -  Atletico SFF  
15:30 Cassino  -  Latte Dolce  
15:30 Castiadas  -  ASD Lanusei  
15:30 Lupa Roma  -  Ladispoli  
15:30 Monterosi  -  Flaminia  
15:30 Ostia Mare  -  Citta di Anagni  
15:30 Budoni  -  SSD Albalonga  
15:30 Torres  -  Latina  
15:30 ASD Trastevere  -  Anziolavinio  
15:30 Vis Artena  -  Avellino  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Castrovillari  -  AP Turris  
15:30 Gela  -  Cittanovese  
15:30 Citta di Messina  -  Marsala  
15:30 Igea Virtus  -  Roccella  
15:30 Locri  -  Acireale  
15:30 Nocerina  -  Sancataldese  
15:30 US Palmese  -  Bari  
15:30 Portici  -  Messina  
15:30 Troina  -  Rotonda  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Viareggio  -  Sangiovannese  
15:30 Tuttocuoio  -  Ponsacco  
15:30 Sinalunghese  -  Sangimignano  
15:30 Seravezza  -  Trestina  
15:30 Aquila Montevarchi  -  Prato  
15:30 Scandicci  -  Bastia Calcio  
15:30 Cannara  -  San Donato  
15:30 US Gavorrano  -  Aglianese  
15:30 Ghivizzano Borgoamozzano  -  Real Forte Querceta  
15:30 Massese  -  Pianese  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Team Altamura  -  Gragnano  
15:30 Citta di Fasano  -  Nola  
15:30 Andria BAT  -  Savoia  
15:30 Francavilla  -  Sorrento  
15:30 Gelbison Cilento  -  Taranto  
15:30 Ercolanese  -  Pomigliano  
15:30 Gravina  -  Audace Cerignola  
15:30 ACD Nardo  -  Bitonto  
15:30 Sarnese 1926  -  AZ Picerno ASD  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Axys Zola  -  OltrepoVoghera  
15:30 Calvina  -  Modena  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Mezzolara  
15:30 Classe  -  Pergolettese  
15:30 Crema  -  Lentigione  
15:30 Cavenago Fanfulla  -  Vigor Carpaneto  
15:30 Fiorenzuola  -  İtalya  
15:30 Pavia  -  Adrense  
15:30 Reggio Audace  -  Sasso Marconi  
Italy 4
24.03.2019
15:30 Avezzano  -  Jesina  
15:30 Castelfidardo  -  Isernia  
15:30 Francavilla Calcio 1927  -  Forli  
15:30 Matelica  -  Santarcangelo  
15:30 Montegiorgio  -  Vastese  
15:30 Olympia Agnonese  -  Savignanese  
15:30 R.C. Cesena  -  ASD Pineto  
15:30 Real Giulianova  -  Campobasso  
15:30 San Nicolo  -  Sangiustese  
15:30 Sanmaurese  -  Recanatese  
Russia 2
24.03.2019
14:00 Avangard  -  FC Krasnodar II  
14:00 Chertanovo Moscow  -  Spartak Tambov  
14:00 Luch Energiya  -  Tyumen  
14:00 Tomsk  -  Mordovya  
14:00 FC Dinamo St Petersburg  -  SKA-Energiya  
14:00 Shinnik Yaroslavl  -  Torpedo Armavir  
14:00 Spartak Moscow II  -  Nizhny Novgorod  
14:00 Fakel  -  Baltika  
14:00 Khimki  -  Zenit St. Petersburg II  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  S.Novosibirsk  
Hollanda - 2.Lig
24.03.2019
13:15 S.Rotterdam  -  NEC Nijmegen  
15:30 Go Ahead E.  -  Twente  
17:45 Roda  -  Maastricht  
Netherlands 3
24.03.2019
15:30 De Treffers  -  VVSB  
Portugal 3
24.03.2019
17:00 Pedras Salgadas  -  CDC Montalegre  
17:00 Chaves B  -  ARS Martinho  
17:00 Vizela  -  Maria da Fonte  
17:00 Cacadores das Taipas  -  Felgueiras 1932  
17:00 Merelinense  -  SC Mirandela  
17:00 Vilaverdense FC  -  Trofense  
17:00 AD Limianos  -  GDU Torcatense  
17:00 Gil Vicente  -  Mirandes  
17:00 AD Oliveirense  -  AD Fafe  
Portugal 3
24.03.2019
17:00 Sanjoanense  -  Gafanha  
17:00 SC Meda  -  FC Cesarense  
17:00 Gondomar  -  FC Pedras Rubras  
17:00 RD Agueda  -  Lourosa  
17:00 Espinho  -  Cinfaes  
17:00 Lusitano FCV  -  Paredes  
17:00 Amarante FC  -  Leca  
18:00 Maritimo B  -  Penalva do Castelo  
18:00 U. Madeira  -  Coimbroes  
Portugal 3
24.03.2019
17:00 Vilafranquense  -  U.Leiria  
17:00 Macao  -  CD Alcains  
17:00 GD Peniche  -  Fatima  
17:00 Sintrense  -  Anadia  
17:00 ARC Oleiros  -  Sertanense  
17:00 Torreense  -  Santa Iria  
17:00 Caldas  -  Alverca  
17:00 Benfica Castelo Branco  -  Loures  
17:00 AD Nogueirense  -  Oliveira Hospital  
Portugal 3
24.03.2019
17:00 Vasco Da Gama  -  Olhanense  
17:00 Armacenenses  -  Redondense  
17:00 Olimpico Montijo  -  Louletano  
17:00 Oriental  -  Moura Atletico Clube  
17:00 Sacavenense  -  Amora FC  
17:00 Ferreiras  -  S.U. 1 de Dezembro  
18:00 SC Angrense  -  Real SC  
18:00 Praiense  -  Pinhalnovense  
18:00 Sporting Ideal  -  Casa Pia  
Belgium 3
24.03.2019
16:00 FC Liege  -  Seraing United  
16:00 Rupel Boom  -  FC Brussels  
16:00 Eendracht Aalst  -  Royal Knokke FC  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Ethnikos Sidirokastro FC  -  Aris Avatou  
15:00 Keravnos Pernis  -  Aetos Orfanou  
15:00 Kavala  -  Alexandros Kilkis  
15:00 Pao Kosmio  -  Panserraikos FC  
15:00 Aspis Xanthi  -  AE Kalampaki  
15:00 Apollon Paralimniou  -  Ethnikos Alexandroupoli  
15:00 Orfeas Xanthi  -  Nestos Chrisoupolis  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Sellana  -  Pierikos FC  
15:00 A.Karditsas  -  Olymp. Volou  
15:00 Thiseas Agria  -  Meteora  
15:00 Fokikos  -  Asteras Itea  
15:00 AO Stylis  -  Oikonomos Tsaritsani  
15:00 Achilleas Neokaisareias  -  Apollon Makrychori  
15:00 Niki Volou  -  Almyros  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Atromitos Piraeus  -  AEEK SYNKA  
15:00 Proodeftiki  -  OF Ierapetra  
15:00 Giouchtas FC  -  Atsalenios PO  
15:00 Keratsini  -  Episkopi Rethymno  
15:00 Ampelakiakos  -  Ionikos  
15:00 AE Neapoleos  -  Ethnikos P.  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Diagoras Rodos  -  Asteras Amaliada-Panopoulo  
15:00 PAO Vardas  -  Foivos Kremastis  
15:00 Palliniakos  -  Paniliakos  
15:00 Panegialios  -  Panamvrakakikos  
15:00 Acharnaikos FC  -  Niki Traganou  
15:00 Ialysos  -  Diagoras Vrachnaiika  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Haravianos Ilioupolis  -  AO Chalkidas  
15:00 Egaleo FC  -  Ilisiakos Zografou  
15:00 Aiolikos Mitilini  -  Panthiraikos AO  
15:00 Thyella Kamari  -  Agios Ierotheos  
15:00 Kalithea  -  Agioi Anargyroi  
15:00 Apollon Eretria  -  PAS Korinthos  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Ae Ermionidas  -  Aspropyrgos  
15:00 AE Pellanas Kastoreiou  -  APO Panargiakos  
15:00 Kalamata  -  AO Ypato  
15:00 Katastari  -  Eikosimias  
15:00 Enosi Lerna  -  Pamisos Messini  
15:00 Mandraikos FC  -  Asteras Vlahioti  
15:00 Panarkadikos FC  -  Amvrysseas  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Thesprotos FC  -  AO Floriadas  
15:00 Lefkimmi  -  Acheron Kanalaki  
15:00 AO Tilikratis Lefkada  -  Grevena Aerata  
15:00 Kronos Argyrades  -  Nafpaktiakos Asteras  
15:00 Alexandros Kallithea  -  Souli Paramythia  
15:00 Makedonikos Foufas  -  Thriamvos Serviana  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Pao Koufalion  -  A.Giannitsa  
15:00 Niki Agathias  -  Edessaikos  
15:00 Makedonikos FC  -  Agrotikos  
15:00 Ermis Amyntaio  -  Melithes Melitis  
15:00 Langadas  -  Veria FC  
15:00 Almopos Aridaia  -  Aris Palaiochori  
15:00 PO Triglia  -  Olympiacos Kyminion  
Switzerland 3
24.03.2019
15:30 FC Muensingen  -  Bavois  
17:00 Bellinzona  -  Breitenrain  
17:00 FC Zuerich II  -  Stade Nyonnais  
17:00 Sion II  -  YF Juv Zurich  
Switzerland 4
24.03.2019
17:00 Team Vaud U21  -  Bulle  
17:00 Young Boys II  -  Lancy FC  
17:00 Martigny  -  Naters  
Switzerland 4
24.03.2019
17:00 St. Gallen II  -  Red Star Zuerich  
17:00 FC Gossau  -  FC Wettswil-Bonstetten  
17:00 Tuggen  -  M.Stabio  
17:00 Winterthur II  -  FC Thalwil  
17:00 Linth  -  Eschen/Mauren  
Switzerland 4
24.03.2019
17:00 Delemont  -  Zofingen  
17:00 SC Goldau  -  FC Bassecourt  
17:00 FC Langenthal  -  Luzern II  
Ukrayna - 2. Lig
24.03.2019
17:30 FC Kolos Kovalivka  -  FC Prykarpattia 1981  
17:30 Zirka  -  Obolon-Brovar  
17:30 Rukh Vynnyky  -  FC Balkany  
17:30 MFK Mykolaiv  -  Inhulets Petrove  
17:30 Metalist 1925  -  SC Dnipro-1  
17:30 Ahrobiznes Volochysk  -  FC Sumy  
17:30 Volyn  -  FC Avanhard Kramatorsk  
Brazil Cup 3
24.03.2019
22:00 Bahia  -  Salgueiro  
Brazil State 1
24.03.2019
19:30 Gama  -  Taguatinga  
19:30 Bosque Formosa EC  -  Capital FC  
19:30 Sobradinho EC  -  Santa Maria  
19:30 Luziania  -  Real FC  
19:30 Ceilandia  -  Paracatu FC  
19:30 Brasiliense  -  Bolamense  
Brazil State 1
24.03.2019
21:00 Toledo CW  -  Londrina EC  
21:00 Operario Ferroviario  -  Maringa FC  
Brazil State 1
24.03.2019
21:00 Coritiba  -  Rio Branco PR  
21:00 Cianorte  -  FC Cascavel  
Brazil State 1
24.03.2019
21:00 Chapecoense AF  -  Atletico Tubarao  
21:00 Brusque  -  Criciuma  
21:00 Avai FC  -  Marcilio Dias  
21:00 Metropolitano  -  Figueirense  
21:00 Joinville  -  Hercilio Luz  
Brazil State 1
24.03.2019
23:00 Volta Redonda  -  Boavista  
23:00 Madureira RJ  -  AD Cabofriense  
23:00 Vasco da Gama  -  Bangu  
23:00 Flamengo  -  Fluminense  
Brazil State 2
24.03.2019
23:00 Juventus SP  -  Santo Andre  
23:00 Atibaia  -  Sertãozinho  
Denmark 2
24.03.2019
14:45 Fredericia  -  Nykoebing FC  
14:45 Lyngby  -  Silkeborg  
14:45 FC Roskilde  -  Thisted  
14:45 Næstved  -  Fremad Amager  
14:45 Viborg  -  Helsingør  
14:45 HB Køge  -  Hvidovre  
Denmark 3
24.03.2019
14:00 Avarta  -  Skovshoved  
Denmark 3
24.03.2019
15:00 Ringkøbing  -  Tarup/Pårup  
Denmark 4
24.03.2019
14:00 Holstebro  -  Aarhus Fremad II  
14:00 Vatanspor  -  FC Djursland  
Denmark 4
24.03.2019
16:00 FC Odsherred  -  Allerød FK  
Slovenya - 2. Lig
24.03.2019
16:00 Tabor  -  Brezice  
16:00 Fuzinar  -  ND Bilje  
16:00 NK Bravo  -  Rogaska  
16:00 Ankaran Hrvatini  -  NK Dob  
16:00 Drava Ptuj  -  Nafta  
16:00 ND Beltinci  -  NK Krka  
16:00 Brda  -  ND Ilirija Ljubljana  
16:00 Jadran  -  Radomlje  
Croatia 2
24.03.2019
16:30 Hajduk Split B  -  NK Varazdin  
16:30 Bijelo Brdo  -  NK Zadar