comScore
Tarih Seç
England 4
19.04.2019
15:00 Exeter  -  Crawley  
17:00 Mansfield  -  Morecambe  
17:00 Newport  -  Bury  
17:00 Northampton  -  Macclesfield  
17:00 Notts Co.  -  Milton Keynes  
17:00 Port Vale  -  Stevenage  
17:00 Tranmere  -  Forest Green  
17:00 Cambridge  -  Swindon  
17:00 Carlisle  -  Lincoln  
17:00 Cheltenham  -  Oldham  
17:00 Colchester  -  Grimsby  
17:00 Crewe  -  Yeovil  
England 6
19.04.2019
17:00 Kidderminster  -  Leamington  
17:00 York  -  Spennymoor Town FC  
17:00 Darlington  -  Bradford PA  
17:00 Ashton United  -  Chester  
17:00 Blyth Spartans  -  Guiseley  
17:00 Brackley Town  -  Boston Utd.  
England 6
19.04.2019
17:00 Chippenham Town  -  Torquay  
17:00 Hungerford Town  -  Bath City  
17:00 St.Albans  -  East Thurrock United  
England 7
19.04.2019
21:45 Gainsborough  -  Hednesford  
İngiltere - 1. Lig
19.04.2019
17:00 Accrington  -  Luton  
17:00 AFC Wimbledon  -  Bristol Rovers  
17:00 Barnsley  -  Shrewsbury  
17:00 Burton  -  Portsmouth  
17:00 Coventry  -  Bradford  
17:00 Fleetwood  -  Peterboro  
17:00 Gillingham  -  Plymouth  
17:00 Oxford  -  Charlton  
17:00 Rochdale  -  Wycombe  
17:00 Scunthorpe  -  Blackpool  
17:00 Sunderland  -  Doncaster  
17:00 Walsall  -  Southend  
İngiltere - Championship Lig
19.04.2019
14:00 Bristol City  -  Reading  
15:00 Millwall  -  Brentford  
17:00 Norwich  -  Sheffield Wed.  
17:00 Preston  -  Ipswich  
17:00 QPR  -  Blackburn  
17:00 Sheffield Utd.  -  Nottingham F.  
17:00 Swansea  -  Rotherham  
17:00 West Bromwich  -  Hull  
17:00 Leeds United  -  Wigan Athletic  
17:00 Middlesbrough  -  Stoke City  
17:00 Birmingham  -  Derby  
17:00 Bolton  -  Aston Villa  
İngiltere - Playoff Blue Square Premier
19.04.2019
17:00 AFC Fylde  -  Barnet  
17:00 Boreham Wood  -  Salford City  
17:00 Bromley  -  Solihull Moors  
17:00 Dag and Red  -  Eastleigh  
17:00 Dover  -  Aldershot  
17:00 Gateshead  -  Chesterfield  
17:00 Hartlepool  -  Halifax  
17:00 Havant and W.  -  Ebbsfleet United  
17:00 Leyton Orient  -  Harrogate Town  
17:00 Maidenhead U  -  Barrow  
17:00 Maidstone  -  Braintree Town  
17:00 Wrexham  -  Sutton United  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
19.04.2019
20:00 SC Eltersdorf  -  ASV Vach  
France 3
19.04.2019
21:00 Bourg en Bresse Peronnas  -  Rodez  
21:00 Boulogne  -  Quevilly  
21:00 Drancy  -  Tours  
21:00 Laval  -  Villefranche S.  
21:00 Lyon Duchere  -  Pau  
21:00 Marignane/Gignac FC  -  Avranches  
21:00 Entente SSG  -  Dunkerque  
21:00 Concarneau  -  Chambly  
21:00 Cholet  -  Le Mans  
Fransa - Ligue 2
19.04.2019
21:00 GFC Ajaccio  -  Metz  
21:00 Auxerre  -  Sochaux  
21:00 Brest  -  Orléans  
21:00 Chateauroux  -  Niort  
21:00 Clermont Foot  -  Ajaccio  
21:00 Le Havre  -  Paris FC  
21:00 Lorient  -  Troyes  
21:00 Valenciennes  -  AS Beziers  
21:00 Grenoble  -  Lens  
21:00 Red Star  -  Nancy  
Russia 3
19.04.2019
17:00 Murom  -  Dnepr  
17:00 Luki-Energiya  -  Pskov 747  
17:00 Tekstilshchik  -  Torpedo Vladimir  
Hollanda - 1. Lig
19.04.2019
21:00 Heracles  -  Heerenveen
Hollanda - 2.Lig
19.04.2019
21:00 S.Rotterdam  -  Helmond Sport  
21:00 Volendam  -  NEC Nijmegen  
21:00 Waalwijk  -  FC Dordrecht  
21:00 Eindhoven  -  Cambuur  
21:00 Go Ahead E.  -  Jong PSV  
21:00 Den Bosch  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Roda  -  FC Oss  
21:00 Jong Ajax  -  Twente  
21:00 Almere City FC  -  Telstar  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Maastricht  
Austria 3
19.04.2019
20:00 Bad Gleichenberg  -  Lendorf  
20:00 Deutschlandsberger SC  -  Kalsdorf  
20:00 WSC Hertha  -  SC Weiz  
20:00 Allerheiligen  -  Union Gurten  
Austria 3
19.04.2019
20:00 Mattersburg (A)  -  SKN St. Poelten (A)  
20:00 ASK-BSC Bruck/Leitha  -  SC Team Wiener Linien  
20:30 FCM Arkadia Traiskirchen  -  Schwechat  
20:30 FC Mauerwerk  -  Parndorf  
20:30 Wiener SC  -  ASK Ebreichsdorf