comScore
Tarih Seç
AFC Champions League 1
21.02.2018
13:00 Cerezo Osaka  -  Guangzhou Evergrande  
14:00 Buriram PEA  -  Jeju United  
AFC Champions League 1
21.02.2018
13:00 Suwon S.B.  -  Kashima Ant.  
15:00 S.Shenhua  -  Sydney FC  
CONCACAF
21.02.2018
04:05 Club Sport Herediano  2 - 2  Tigres  
06:05 Colorado R.  0 - 2  Toronto FC  
Copa Sudamericana 1
21.02.2018
01:15 Sport Rosario  0 - 0  Cerro  
03:30 B.Guayaquil  0 - 0  General Diaz  
Libertadores Kupası
21.02.2018
03:30 Santa Fe  3 - 0  Santiago Wanderers  
Şampiyonlar Ligi
21.02.2018
22:45 Sevilla  -  M. United
22:45 S. Donetsk  -  AS Roma
Türkiye - TFF 1. Lig
21.02.2018
16:00 Denizlispor  -  Ümraniyespor  
16:00 Eskişehirspor  -  G.Antep Bld.  
19:00 Vartaş Elazığspor  -  Giresunspor  
19:00 İstanbulspor  -  Manisaspor  
UEFA Avrupa Ligi
21.02.2018
20:00 CSKA Moskova  -  R.S. Belgrad  
UEFA Youth League 1
21.02.2018
15:45 Tottenham U19  -  Monaco U19  
16:00 FC Porto U19  -  Salzburg U19  
18:00 Liverpool U19  -  Manchester United U19  
18:00 Atletico Madrid U19  -  Basel U19  
20:00 Bayern Munich U19  -  Real Madrid U19  
22:00 Chelsea U19  -  Feyenoord U19  
Uluslararası - Dostluk Maçları
21.02.2018
13:30 Levante  -  Dinamo Ufa  
16:00 Odd Grenland  -  Jerv  
18:00 Bodø/Glimt  -  Sandefjord  
18:00 Aalesund  -  Start  
19:00 Rubin Kazan  -  Lillestrøm  
20:00 Sturm Graz  -  Kalsdorf  
England 7
21.02.2018
22:45 Folkestone Invicta  -  Billericay  
22:45 Leatherhead  -  Dulwich Hamlet  
İngiltere - 1. Lig
21.02.2018
22:45 Rochdale  -  Milton Keynes  
İngiltere - Championship Lig
21.02.2018
22:45 Bristol City  -  Fulham  
22:45 Derby  -  Leeds United  
22:45 Ipswich  -  Cardiff  
22:45 Wolverhampton  -  Norwich  
Almanya - 1. Lig
21.02.2018
20:30 SV Darmstadt  -  Kaiserslautern  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
21.02.2018
21:30 SC Westfalia Herne  -  TuS Ennepetal  
Germany 4
21.02.2018
21:30 Wuppertal  -  Essen  
La Liga
21.02.2018
20:45 Leganes  -  Real Madrid
Italy 4
21.02.2018
16:30 AS Casale  -  Folgore Caratese  
16:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Como  
16:30 Borgosesia  -  Arconatese  
16:30 Borgaro Torinese  -  ASD Varesina  
16:30 USD Castellazzo  -  Pro Sesto  
16:30 Inveruno  -  Olginatese  
16:30 Seregno  -  Derthona  
16:30 Varese  -  ASDC Gozzano  
16:30 Pavia  -  Caronnese  
17:30 OltrepoVoghera  -  Bra  
Italy 4
21.02.2018
16:30 Propatria  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:30 Ciliverghe Mazzano  -  Pergolettese  
16:30 Crema  -  Pontisola  
16:30 Darfo Boario  -  US Bustese  
16:30 Grumellese  -  Caravaggio  
16:30 Lecco  -  Scanzorosciate  
16:30 Romanese  -  Lumezzane  
17:00 Levico Terme  -  Trento  
19:00 Rezzato  -  Ciserano  
Italy 4
21.02.2018
16:30 Sangiovannese  -  Pianese  
16:30 Sanmaurese  -  Fiorenzuola  
16:30 Mezzolara  -  Trestina  
16:30 Lentigione  -  Correggese  
16:30 Imolese Calcio  -  Aquila Montevarchi  
16:30 Forli  -  Sasso Marconi  
16:30 Vigor Carpaneto  -  Rimini  
16:30 Villabiagio  -  Castelvetro  
16:30 Tuttocuoio  -  Romagna Centro  
19:30 Colligiana  -  Vivi Altotevere Sansepolcro  
France 4
21.02.2018
20:00 Le Puy  -  Montceau  
France 4
21.02.2018
22:00 Sainte Genevieve  -  Arras  
Portekiz - 1. Lig
21.02.2018
21:00 Estoril  1 - 0  Porto  
Scotland 5
21.02.2018
22:45 Nairn County  -  Rothes  
22:45 Buckie Thistle  -  Strathspey Thistle  
22:45 Formartine United  -  Forres Mech.  
22:45 Keith  -  Deveronvale  
22:45 Huntly  -  Inverurie Loco Works  
23:00 Clachnacuddin  -  Brora Rangers  
Scotland Reserve 1
21.02.2018
17:00 Motherwell U20  -  Ross County U20  
Ukrayna - 1. Lig
21.02.2018
15:00 Karpaty Lviv  1 - 1  Olimpik Donetsk  
Argentina 3
21.02.2018
23:00 Sacachispas FC  -  Barracas C.  
Brazil Cup 3
21.02.2018
03:45 Santa Cruz  2 - 1  CRB  
Brazil State 1
21.02.2018
02:00 Nautico  2 - 1  Afogados da Ingazeira  
Brazil State 1
21.02.2018
21:30 Ceilandia  -  Paranoa EC  
22:00 Brasiliense  -  Bolamense  
Brazil State 1
21.02.2018
22:30 Bangu  -  Fluminense  
Hungary Cup 1
21.02.2018
18:00 Gyor  -  Balmazujvaros  
19:00 MTK Hungaria  -  Senyo  
20:00 BFC Siofok  -  Honved