comScore
Tarih Seç
Şampiyonlar Ligi
21.11.2017
20:00 S.Moskova  -  Maribor
22:45 Sevilla  -  Liverpool
Şampiyonlar Ligi
21.11.2017
20:00 Beşiktaş  -  Porto
22:45 AS Monaco  -  RasenBallsport Leipzig
Şampiyonlar Ligi
21.11.2017
22:45 APOEL Nicosia  -  Real Madrid
22:45 Dortmund  -  Tottenham
Şampiyonlar Ligi
21.11.2017
22:45 M.City  -  Feyenoord
22:45 Napoli  -  S. Donetsk
UEFA Youth League 1
21.11.2017
14:00 Spartak Moscow U19  -  Maribor U19  
18:00 Sevilla U19  -  Liverpool U19  
UEFA Youth League 1
21.11.2017
14:00 Besiktas U19  -  FC Porto U19  
17:00 Monaco U19  -  RasenBallsport Leipzig U19  
UEFA Youth League 1
21.11.2017
16:00 SSC Napoli U19  -  Shakhtar Donetsk U19  
17:45 M.City U19  -  Feyenoord U19  
UEFA Youth League 1
21.11.2017
16:00 Dortmund U19  -  Tottenham U19  
17:00 APOEL Nicosia U19  -  Real Madrid U19  
UEFA Youth League 1
21.11.2017
18:00 Ajax U19  -  Legia Warszawa U19  
19:00 Nitra U19  -  Shakhtyor Soligorsk U19  
20:00 Salzburg U19  -  Sparta Prague U19  
Uluslararası - Dostluk Maçları
21.11.2017
20:30 Ajax  -  Mönchengladbach  
England 4
21.11.2017
22:45 Accrington  -  Wycombe  
22:45 Cheltenham  -  Cambridge  
22:45 Chesterfield  -  Forest Green  
22:45 Colchester  -  Lincoln  
22:45 Crawley  -  Exeter  
22:45 Grimsby  -  Swindon  
22:45 Luton  -  Carlisle  
22:45 Morecambe  -  Crewe  
22:45 Newport  -  Barnet  
22:45 Port Vale  -  Mansfield  
22:45 Stevenage  -  Coventry  
22:45 Yeovil  -  Notts Co.  
England 6
21.11.2017
22:45 Kidderminster  -  North Ferriby United  
22:45 Telford  -  Tamworth  
England 6
21.11.2017
22:45 Bognor Regis Town  -  Oxford City  
22:45 Braintree Town  -  Truro City  
22:45 East Thurrock United  -  Gloucester City  
22:45 Havant and W.  -  Chelmsford  
22:45 Dartford  -  Wealdstone  
England 7
21.11.2017
18:00 Chesham United  -  Farnborough  
18:00 Hereford  -  St. Ives Town FC  
21:45 Tiverton  -  Kettering  
22:45 Biggleswade Town  -  Royston Town  
22:45 Redditch United  -  Frome Town  
22:45 Stratford Town  -  Kings Langley FC  
22:45 Banbury United  -  Slough Town  
England 7
21.11.2017
22:45 Tooting & Mitcham  -  Margate  
22:45 Brightlingsea Regent  -  Burgess Hill Town  
22:45 Lowestoft Town  -  Leatherhead  
22:45 Enfield Town  -  Wingate & Finchley  
22:45 Harrow Borough  -  Staines Town  
22:45 Hendon  -  Dulwich Hamlet  
22:45 Tonbridge Angels  -  Thurrock  
22:45 Needham Market  -  Harlow Town  
İngiltere - 1. Lig
21.11.2017
22:45 Blackpool  -  Gillingham  
22:45 Bradford  -  Scunthorpe  
22:45 Bury  -  Shrewsbury  
22:45 Charlton  -  Rochdale  
22:45 Milton Keynes  -  Southend  
22:45 Oldham  -  AFC Wimbledon  
22:45 Oxford  -  Blackburn  
22:45 Peterboro  -  Portsmouth  
22:45 Plymouth  -  Northampton  
22:45 Walsall  -  Fleetwood  
22:45 Wigan Athletic  -  Doncaster  
İngiltere - Championship Lig
21.11.2017
22:45 Aston Villa  -  Sunderland  
22:45 Barnsley  -  Cardiff  
22:45 Brentford  -  Burton  
22:45 Bristol City  -  Preston  
22:45 Derby  -  QPR  
22:45 Millwall  -  Hull  
22:45 Nottingham F.  -  Norwich  
22:45 Sheffield Utd.  -  Fulham  
23:00 Bolton  -  Reading  
İngiltere - Playoff Blue Square Premier
21.11.2017
22:45 Bromley  -  Aldershot  
22:45 Dag and Red  -  Dover  
22:45 Eastleigh  -  Maidenhead U  
22:45 Gateshead  -  Barrow  
22:45 Hartlepool  -  Halifax  
22:45 Leyton Orient  -  Chester  
22:45 Macclesfield  -  Tranmere  
22:45 Maidstone  -  Boreham Wood  
22:45 Sutton United  -  Torquay  
22:45 Woking  -  Ebbsfleet United  
22:45 AFC Fylde  -  Guiseley  
22:45 Wrexham  -  Solihull Moors  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
21.11.2017
21:00 Pirmasens  -  FV Engers  
21:30 TuS Mechtersheim  -  FV Dudenhofen  
Italy 4
21.11.2017
16:30 Ostia Mare  -  ASD Lanusei  
İskoçya - 2. Lig
21.11.2017
22:45 Dunfermline  -  Morton  
22:45 Inverness  -  Brechin  
Scotland Cup 1
21.11.2017
22:45 Queen of South  -  Montrose  
Scotland Reserve 1
21.11.2017
17:00 Ross County U20  -  Motherwell U20  
19:00 St. Mirren U20  -  Hamilton Academical U20  
21:00 Dundee FC U20  -  St.Johnstone U20  
21:00 Celtic U20  -  Partick Thistle U20  
22:00 Falkirk U20  -  Aberdeen U20  
Argentina 3
21.11.2017
01:30 S.Belgrano  0 - 0  C.Cordoba  
Argentina 3
21.11.2017
02:45 Desamparados  2 - 0  Huracan Las Heras  
Argentina 3
21.11.2017
23:00 CA Fenix  -  Atlanta  
23:00 Barracas C.  -  Tristan Suarez  
Argentina 4
21.11.2017
23:00 Leandro N. Alem  -  Argentino de Quilmes  
Arjantin - 1. Lig
21.11.2017
01:15 Olimpo  1 - 1  Godoy Cruz  
03:30 Huracan  1 - 0  V.Sarsfield  
Arjantin - 2. Lig
21.11.2017
01:00 Instituto  0 - 0  Atl. Rafaela  
02:30 D.Santamarina  1 - 0  Villa Dalmine  
03:05 Juventud Unida Gualeguaychu  1 - 0  Dep.Moron  
Brezilya - Serie A
21.11.2017
01:00 Avai FC  2 - 1  Palmeiras  
Denmark Cup 1
21.11.2017
19:55 HIK  -  Silkeborg  
Denmark Reserve 1
21.11.2017
16:00 AGF Reserves  -  FC Midtjylland Reserves  
Polonya - 2. Lig
21.11.2017
19:30 Podbeskidzie  -  Stal Mielec