comScore
Tarih Seç
Hollanda - 1. Lig
10.08.2018
21:00 Zwolle  -  Heerenveen
11.08.2018
19:30 Willem II  -  Venlo
19:30 Den Haag  -  Heracles
21:45 PSV  -  FC Utrecht
21:45 Excelsior  -  Fort.Sittard
12.08.2018
13:15 Den Haag  -  Emmen
15:30 De Graafschap  -  Feyenoord
15:30 Vitesse  -  Groningen
17:45 AZ Alkmaar  -  NAC Breda
17.08.2018
21:00 Groningen  -  Willem II
18.08.2018
19:30 NAC Breda  -  De Graafschap
19:30 Venlo  -  Ajax
21:45 Fort.Sittard  -  PSV
21:45 Heracles  -  Den Haag
19.08.2018
13:15 FC Utrecht  -  Zwolle
15:30 Feyenoord  -  Excelsior
15:30 Emmen  -  AZ Alkmaar
17:45 Heerenveen  -  Vitesse
24.08.2018
21:00 Den Haag  -  Fort.Sittard
25.08.2018
19:30 Ajax  -  Emmen
19:30 De Graafschap  -  Groningen
21:45 NAC Breda  -  Excelsior
21:45 Zwolle  -  PSV
26.08.2018
13:15 Willem II  -  Heracles
15:30 Heerenveen  -  Feyenoord
15:30 FC Utrecht  -  Venlo
17:45 AZ Alkmaar  -  Vitesse
31.08.2018
21:00 Emmen  -  De Graafschap
01.09.2018
19:30 Venlo  -  Heerenveen
20:45 PSV  -  Willem II
20:45 Excelsior  -  Den Haag
21:45 Fort.Sittard  -  FC Utrecht
02.09.2018
13:15 Groningen  -  Zwolle
15:30 Heracles  -  AZ Alkmaar
15:30 Vitesse  -  Ajax
17:45 Feyenoord  -  NAC Breda
15.09.2018
19:30 De Graafschap  -  Venlo
19:30 Den Haag  -  PSV
21:45 Willem II  -  Excelsior
21:45 Ajax  -  Groningen
16.09.2018
13:15 AZ Alkmaar  -  Feyenoord
15:30 Heerenveen  -  Heracles
15:30 FC Utrecht  -  Emmen
15:30 NAC Breda  -  Fort.Sittard
17:45 Zwolle  -  Vitesse
21.09.2018
21:00 Heracles  -  De Graafschap
22.09.2018
19:30 Fort.Sittard  -  Willem II
20:45 Excelsior  -  Heerenveen
20:45 Venlo  -  NAC Breda
21:45 Emmen  -  Zwolle
23.09.2018
13:15 Feyenoord  -  FC Utrecht
15:30 Vitesse  -  Den Haag
15:30 Groningen  -  AZ Alkmaar
17:45 PSV  -  Ajax
29.09.2018
19:30 Heerenveen  -  Den Haag
19:30 NAC Breda  -  PSV
21:45 Fort.Sittard  -  Ajax
21:45 Excelsior  -  Venlo
30.09.2018
13:15 De Graafschap  -  Willem II
15:30 AZ Alkmaar  -  Zwolle
15:30 Heracles  -  Emmen
15:30 Groningen  -  FC Utrecht
17:45 Feyenoord  -  Vitesse
05.10.2018
21:00 FC Utrecht  -  NAC Breda
06.10.2018
19:30 Den Haag  -  Groningen
20:45 Zwolle  -  Excelsior
20:45 PSV  -  Venlo
21:45 De Graafschap  -  Heerenveen
07.10.2018
13:15 Emmen  -  Fort.Sittard
15:30 Willem II  -  Feyenoord
15:30 Vitesse  -  Heracles
17:45 Ajax  -  AZ Alkmaar
20.10.2018
19:30 PSV  -  Emmen
19:30 Excelsior  -  Vitesse
21:45 Heerenveen  -  Ajax
21:45 FC Utrecht  -  AZ Alkmaar
21.10.2018
13:15 NAC Breda  -  Willem II
15:30 Heracles  -  Groningen
15:30 Feyenoord  -  Zwolle
15:30 Venlo  -  Den Haag
17:45 Fort.Sittard  -  De Graafschap
26.10.2018
21:00 Emmen  -  Venlo
27.10.2018
19:30 Zwolle  -  Heracles
20:45 De Graafschap  -  Excelsior
20:45 Groningen  -  PSV
21:45 Den Haag  -  NAC Breda
28.10.2018
13:15 Vitesse  -  Fort.Sittard
15:30 Willem II  -  FC Utrecht
15:30 Ajax  -  Feyenoord
17:45 AZ Alkmaar  -  Heerenveen
02.11.2018
21:00 Excelsior  -  Groningen
03.11.2018
19:30 NAC Breda  -  Heracles
19:30 Ajax  -  Willem II
21:45 AZ Alkmaar  -  De Graafschap
21:45 PSV  -  Vitesse
04.11.2018
13:15 Heerenveen  -  Emmen
15:30 FC Utrecht  -  Den Haag
15:30 Fort.Sittard  -  Zwolle
17:45 Feyenoord  -  Venlo
09.11.2018
21:00 Zwolle  -  Willem II
10.11.2018
19:30 Emmen  -  NAC Breda
20:45 De Graafschap  -  PSV
20:45 Vitesse  -  FC Utrecht
21:45 Venlo  -  Fort.Sittard
11.11.2018
13:15 Groningen  -  Heerenveen
15:30 Excelsior  -  Ajax
15:30 Den Haag  -  AZ Alkmaar
17:45 Heracles  -  Feyenoord
24.11.2018
19:30 Zwolle  -  Den Haag
19:30 PSV  -  Heerenveen
21:45 NAC Breda  -  Ajax
21:45 Fort.Sittard  -  Heracles
25.11.2018
13:15 Emmen  -  Excelsior
15:30 FC Utrecht  -  De Graafschap
15:30 Feyenoord  -  Groningen
15:30 Willem II  -  Vitesse
17:45 Venlo  -  AZ Alkmaar
30.11.2018
21:00 Excelsior  -  FC Utrecht
01.12.2018
19:30 Vitesse  -  Emmen
20:45 AZ Alkmaar  -  Willem II
20:45 De Graafschap  -  Zwolle
21:45 Heerenveen  -  Fort.Sittard
02.12.2018
13:15 Ajax  -  Den Haag
15:30 Feyenoord  -  PSV
15:30 Heracles  -  Venlo
17:45 Groningen  -  NAC Breda
07.12.2018
21:00 Fort.Sittard  -  AZ Alkmaar
08.12.2018
19:30 Willem II  -  Heerenveen
19:30 PSV  -  Excelsior
21:45 Zwolle  -  Ajax
21:45 Den Haag  -  De Graafschap
09.12.2018
13:15 FC Utrecht  -  Heracles
15:30 Venlo  -  Groningen
15:30 Emmen  -  Feyenoord
17:45 NAC Breda  -  Vitesse
14.12.2018
21:00 Willem II  -  Den Haag
15.12.2018
19:30 Zwolle  -  NAC Breda
20:45 AZ Alkmaar  -  Excelsior
20:45 Heracles  -  PSV
21:45 Vitesse  -  Venlo
16.12.2018
13:15 Heerenveen  -  FC Utrecht
15:30 Ajax  -  De Graafschap
15:30 Groningen  -  Emmen
17:45 Feyenoord  -  Fort.Sittard
21.12.2018
21:00 Venlo  -  Zwolle
22.12.2018
19:30 Fort.Sittard  -  Groningen
20:45 NAC Breda  -  Heerenveen
20:45 PSV  -  AZ Alkmaar
21:45 Excelsior  -  Heracles
23.12.2018
13:15 FC Utrecht  -  Ajax
15:30 De Graafschap  -  Vitesse
15:30 Den Haag  -  Feyenoord
17:45 Emmen  -  Willem II
18.01.2019
21:00 Vitesse  -  Excelsior
19.01.2019
19:30 AZ Alkmaar  -  FC Utrecht
20:45 Zwolle  -  Feyenoord
20:45 Den Haag  -  Venlo
21:45 Groningen  -  Heracles
20.01.2019
13:15 Willem II  -  NAC Breda
15:30 De Graafschap  -  Fort.Sittard
15:30 Emmen  -  PSV
17:45 Ajax  -  Heerenveen
25.01.2019
21:00 Heerenveen  -  AZ Alkmaar
26.01.2019
19:30 Heracles  -  Zwolle
20:45 NAC Breda  -  Den Haag
20:45 Excelsior  -  De Graafschap
21:45 Venlo  -  Emmen
27.01.2019
13:15 Fort.Sittard  -  Vitesse
15:30 FC Utrecht  -  Willem II
15:30 Feyenoord  -  Ajax
17:45 PSV  -  Groningen
01.02.2019
21:00 De Graafschap  -  NAC Breda
02.02.2019
19:30 Vitesse  -  Heerenveen
20:45 Willem II  -  Groningen
20:45 Ajax  -  Venlo
21:45 AZ Alkmaar  -  Emmen
03.02.2019
13:15 Excelsior  -  Feyenoord
15:30 Zwolle  -  FC Utrecht
15:30 PSV  -  Fort.Sittard
17:45 Den Haag  -  Heracles
08.02.2019
21:00 Groningen  -  Vitesse
09.02.2019
19:30 Heracles  -  Ajax
19:30 Heerenveen  -  Zwolle
21:45 Venlo  -  Willem II
21:45 Feyenoord  -  De Graafschap
10.02.2019
13:15 Fort.Sittard  -  Excelsior
15:30 NAC Breda  -  AZ Alkmaar
15:30 Emmen  -  Den Haag
17:45 FC Utrecht  -  PSV
15.02.2019
21:00 Den Haag  -  Zwolle
16.02.2019
19:30 AZ Alkmaar  -  Venlo
20:45 Heerenveen  -  PSV
20:45 Heracles  -  Fort.Sittard
21:45 Vitesse  -  Willem II
17.02.2019
13:15 Ajax  -  NAC Breda
15:30 Excelsior  -  Emmen
15:30 Groningen  -  Feyenoord
17:45 De Graafschap  -  FC Utrecht
22.02.2019
21:00 Venlo  -  Heracles
23.02.2019
19:30 FC Utrecht  -  Excelsior
20:45 Zwolle  -  De Graafschap
20:45 Fort.Sittard  -  Heerenveen
21:45 NAC Breda  -  Groningen
24.02.2019
13:15 Den Haag  -  Ajax
15:30 PSV  -  Feyenoord
15:30 Emmen  -  Vitesse
17:45 Willem II  -  AZ Alkmaar
01.03.2019
21:00 AZ Alkmaar  -  Fort.Sittard
02.03.2019
19:30 Heracles  -  FC Utrecht
20:45 Heerenveen  -  Willem II
20:45 Excelsior  -  PSV
21:45 Vitesse  -  NAC Breda
03.03.2019
13:15 De Graafschap  -  Den Haag
15:30 Ajax  -  Zwolle
15:30 Groningen  -  Venlo
17:45 Feyenoord  -  Emmen
08.03.2019
21:00 FC Utrecht  -  Groningen
09.03.2019
19:30 Venlo  -  Excelsior
20:45 PSV  -  NAC Breda
20:45 Den Haag  -  Heerenveen
21:45 Willem II  -  De Graafschap
10.03.2019
13:15 Zwolle  -  AZ Alkmaar
15:30 Vitesse  -  Feyenoord
15:30 Emmen  -  Heracles
17:45 Ajax  -  Fort.Sittard
15.03.2019
21:00 Fort.Sittard  -  Emmen
16.03.2019
19:30 Heerenveen  -  De Graafschap
20:45 Feyenoord  -  Willem II
20:45 NAC Breda  -  FC Utrecht
21:45 Heracles  -  Vitesse
17.03.2019
13:15 Venlo  -  PSV
15:30 AZ Alkmaar  -  Ajax
15:30 Groningen  -  Den Haag
17:45 Excelsior  -  Zwolle
30.03.2019
19:30 Willem II  -  Fort.Sittard
19:30 Den Haag  -  Vitesse
20:45 De Graafschap  -  Heracles
21:45 Heerenveen  -  Excelsior
21:45 AZ Alkmaar  -  Groningen
31.03.2019
13:15 NAC Breda  -  Venlo
15:30 FC Utrecht  -  Feyenoord
15:30 Zwolle  -  Emmen
17:45 Ajax  -  PSV
02.04.2019
19:30 Vitesse  -  AZ Alkmaar
20:45 Heracles  -  Willem II
21:45 Groningen  -  De Graafschap
03.04.2019
19:30 Venlo  -  FC Utrecht
20:45 Excelsior  -  NAC Breda
20:45 Fort.Sittard  -  Den Haag
21:45 Emmen  -  Ajax
04.04.2019
19:30 PSV  -  Zwolle
21:45 Feyenoord  -  Heerenveen
06.04.2019
19:30 De Graafschap  -  AZ Alkmaar
19:30 Groningen  -  Excelsior
20:45 Willem II  -  Ajax
21:45 Heracles  -  NAC Breda
21:45 Den Haag  -  FC Utrecht
07.04.2019
13:15 Emmen  -  Heerenveen
15:30 Zwolle  -  Fort.Sittard
15:30 Venlo  -  Feyenoord
17:45 Vitesse  -  PSV
12.04.2019
19:30 Den Haag  -  Excelsior
19:30 NAC Breda  -  Feyenoord
19:30 De Graafschap  -  Emmen
20:45 Heerenveen  -  Venlo
20:45 FC Utrecht  -  Fort.Sittard
20:45 Zwolle  -  Groningen
21:00 NAC Breda  -  Emmen
21:45 Ajax  -  Vitesse
21:45 AZ Alkmaar  -  Heracles
21:45 Willem II  -  PSV
13.04.2019
19:30 AZ Alkmaar  -  Den Haag
20:45 Feyenoord  -  Heracles
20:45 Fort.Sittard  -  Venlo
21:45 Willem II  -  Zwolle
14.04.2019
13:15 PSV  -  De Graafschap
15:30 Heerenveen  -  Groningen
15:30 FC Utrecht  -  Vitesse
17:45 Ajax  -  Excelsior
19.04.2019
21:00 Heracles  -  Heerenveen
20.04.2019
19:30 Emmen  -  FC Utrecht
20:45 Feyenoord  -  AZ Alkmaar
20:45 Vitesse  -  Zwolle
21:45 Venlo  -  De Graafschap
21.04.2019
13:15 Excelsior  -  Willem II
15:30 Fort.Sittard  -  NAC Breda
15:30 Groningen  -  Ajax
17:45 PSV  -  Den Haag
28.04.2019
15:30 FC Utrecht  -  Heerenveen
15:30 NAC Breda  -  Zwolle
15:30 PSV  -  Heracles
15:30 Fort.Sittard  -  Feyenoord
15:30 Excelsior  -  AZ Alkmaar
15:30 De Graafschap  -  Ajax
15:30 Venlo  -  Vitesse
15:30 Den Haag  -  Willem II
15:30 Emmen  -  Groningen
12.05.2019
15:30 Heerenveen  -  NAC Breda
15:30 Feyenoord  -  Den Haag
15:30 AZ Alkmaar  -  PSV
15:30 Willem II  -  Emmen
15:30 Zwolle  -  Venlo
15:30 Ajax  -  FC Utrecht
15:30 Heracles  -  Excelsior
15:30 Vitesse  -  De Graafschap
15:30 Groningen  -  Fort.Sittard
Hollanda - 2.Lig
17.08.2018
21:00 Volendam  -  Den Bosch  
21:00 FC Dordrecht  -  Helmond Sport  
21:00 Waalwijk  -  Telstar  
21:00 Maastricht  -  FC Oss  
21:00 Go Ahead E.  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 NEC Nijmegen  -  Cambuur  
21:00 Roda  -  Jong Ajax  
21:00 Twente  -  S.Rotterdam  
21:00 Jong PSV  -  Eindhoven  
20.08.2018
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Almere City FC  
24.08.2018
21:00 Cambuur  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 S.Rotterdam  -  Volendam  
21:00 Den Bosch  -  Waalwijk  
21:00 FC Oss  -  Jong PSV  
21:00 Almere City FC  -  Roda  
21:00 Telstar  -  Maastricht  
21:00 Jong Ajax  -  FC Dordrecht  
21:00 Eindhoven  -  Go Ahead E.  
21:00 Helmond Sport  -  Twente  
27.08.2018
21:00 Jong FC Utrecht  -  NEC Nijmegen  
31.08.2018
21:00 Waalwijk  -  S.Rotterdam  
21:00 Maastricht  -  Go Ahead E.  
21:00 Den Bosch  -  Jong Ajax  
21:00 NEC Nijmegen  -  FC Dordrecht  
21:00 FC Oss  -  Cambuur  
21:00 Twente  -  Roda  
21:00 Volendam  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Telstar  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Eindhoven  -  Almere City FC  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Helmond Sport  
07.09.2018
19:30 Twente  -  FC Oss  
21:00 Cambuur  -  Waalwijk  
21:00 S.Rotterdam  -  Eindhoven  
21:00 FC Dordrecht  -  Telstar  
21:00 Go Ahead E.  -  Volendam  
21:00 Roda  -  NEC Nijmegen  
21:00 Almere City FC  -  Maastricht  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Jong PSV  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Jong Ajax  
21:45 Helmond Sport  -  Den Bosch  
14.09.2018
21:00 Cambuur  -  Telstar  
21:00 Volendam  -  FC Oss  
21:00 FC Dordrecht  -  Twente  
21:00 Waalwijk  -  Roda  
21:00 Eindhoven  -  Maastricht  
21:00 NEC Nijmegen  -  Jong PSV  
21:00 Almere City FC  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Go Ahead E.  
16.09.2018
15:30 S.Rotterdam  -  Den Bosch  
17.09.2018
21:00 Jong Ajax  -  Helmond Sport  
21.09.2018
21:00 Jong FC Utrecht  -  Cambuur  
21:00 Waalwijk  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Jong PSV  -  Volendam  
21:00 Maastricht  -  FC Dordrecht  
21:00 Go Ahead E.  -  Jong Ajax  
21:00 Den Bosch  -  Almere City FC  
21:00 Roda  -  Eindhoven  
21:00 FC Oss  -  S.Rotterdam  
21:00 Telstar  -  Twente  
21:00 Helmond Sport  -  NEC Nijmegen  
28.09.2018
21:00 Cambuur  -  Roda  
21:00 S.Rotterdam  -  FC Dordrecht  
21:00 Den Bosch  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 NEC Nijmegen  -  Go Ahead E.  
21:00 Almere City FC  -  Waalwijk  
21:00 Telstar  -  FC Oss  
21:00 Twente  -  Jong PSV  
21:00 Helmond Sport  -  Volendam  
21:00 Jong Ajax  -  Eindhoven  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Maastricht  
05.10.2018
21:00 Volendam  -  Waalwijk  
21:00 FC Dordrecht  -  Cambuur  
21:00 Maastricht  -  Den Bosch  
21:00 Eindhoven  -  Twente  
21:00 Go Ahead E.  -  S.Rotterdam  
21:00 Roda  -  Jong PSV  
21:00 FC Oss  -  Jong PSV  
21:00 Almere City FC  -  NEC Nijmegen  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Helmond Sport  
21:00 Jong Ajax  -  Telstar  
12.10.2018
21:00 Volendam  -  Almere City FC  
21:00 Waalwijk  -  FC Oss  
21:00 Den Bosch  -  FC Dordrecht  
21:00 NEC Nijmegen  -  Eindhoven  
21:00 Helmond Sport  -  Telstar  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Jong FC Utrecht  
14.10.2018
13:15 Go Ahead E.  -  Roda  
15:30 S.Rotterdam  -  Cambuur  
17:45 Twente  -  Maastricht  
15.10.2018
21:00 Jong PSV  -  Jong Ajax  
19.10.2018
21:00 Cambuur  -  Helmond Sport  
21:00 FC Dordrecht  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Maastricht  -  Jong PSV  
21:00 Eindhoven  -  Volendam  
21:00 Roda  -  S.Rotterdam  
21:00 FC Oss  -  Den Bosch  
21:00 Almere City FC  -  Go Ahead E.  
21:00 Telstar  -  NEC Nijmegen  
21:00 Jong Ajax  -  Waalwijk  
22.10.2018
21:00 Jong FC Utrecht  -  Twente  
26.10.2018
21:00 S.Rotterdam  -  Telstar  
21:00 Volendam  -  Jong Ajax  
21:00 Waalwijk  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Jong PSV  -  FC Dordrecht  
21:00 Go Ahead E.  -  Cambuur  
21:00 Den Bosch  -  Eindhoven  
21:00 NEC Nijmegen  -  FC Oss  
21:00 Twente  -  Almere City FC  
21:00 Helmond Sport  -  Maastricht  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Roda  
02.11.2018
21:00 FC Dordrecht  -  Volendam  
21:00 Cambuur  -  Jong Ajax  
21:00 Maastricht  -  S.Rotterdam  
21:00 NEC Nijmegen  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 FC Oss  -  Eindhoven  
21:00 Telstar  -  Go Ahead E.  
21:00 Twente  -  Waalwijk  
21:00 Helmond Sport  -  Almere City FC  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Roda  
05.11.2018
21:00 Jong PSV  -  Den Bosch  
09.11.2018
21:00 Go Ahead E.  -  FC Dordrecht  
21:00 S.Rotterdam  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Volendam  -  Maastricht  
21:00 Waalwijk  -  Jong PSV  
21:00 Eindhoven  -  Telstar  
21:00 Den Bosch  -  Twente  
21:00 Roda  -  Helmond Sport  
21:00 Jong Ajax  -  NEC Nijmegen  
21:00 Almere City FC  -  Cambuur  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  FC Oss  
17.11.2018
19:30 Jong PSV  -  Jong AZ Alkmaar  
20:45 FC Dordrecht  -  Eindhoven  
20:45 FC Oss  -  Almere City FC  
20:45 Telstar  -  Den Bosch  
20:45 Helmond Sport  -  Waalwijk  
21:45 Cambuur  -  Volendam  
18.11.2018
13:15 Maastricht  -  Roda  
15:30 Twente  -  Go Ahead E.  
17:45 NEC Nijmegen  -  S.Rotterdam  
20.11.2018
21:00 Jong FC Utrecht  -  Jong Ajax  
23.11.2018
21:00 S.Rotterdam  -  Jong PSV  
21:00 Volendam  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Waalwijk  -  NEC Nijmegen  
21:00 Eindhoven  -  Helmond Sport  
21:00 Go Ahead E.  -  FC Oss  
21:00 Den Bosch  -  Cambuur  
21:00 Roda  -  Telstar  
21:00 Almere City FC  -  FC Dordrecht  
21:00 Jong Ajax  -  Maastricht  
26.11.2018
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Twente  
30.11.2018
21:00 FC Dordrecht  -  Waalwijk  
21:00 Cambuur  -  Eindhoven  
21:00 Maastricht  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 NEC Nijmegen  -  Volendam  
21:00 FC Oss  -  Roda  
21:00 Telstar  -  Almere City FC  
21:00 Twente  -  Jong Ajax  
21:00 Helmond Sport  -  S.Rotterdam  
03.12.2018
21:00 Jong FC Utrecht  -  Den Bosch  
21:00 Jong PSV  -  Go Ahead E.  
07.12.2018
21:00 S.Rotterdam  -  Almere City FC  
21:00 Volendam  -  Twente  
21:00 Waalwijk  -  Maastricht  
21:00 Eindhoven  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Go Ahead E.  -  Helmond Sport  
21:00 Den Bosch  -  NEC Nijmegen  
21:00 Roda  -  FC Dordrecht  
21:00 Jong Ajax  -  FC Oss  
10.12.2018
21:00 Jong PSV  -  Cambuur  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Telstar  
14.12.2018
21:00 Cambuur  -  Twente  
21:00 Jong FC Utrecht  -  FC Dordrecht  
21:00 S.Rotterdam  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Eindhoven  -  Waalwijk  
21:00 Go Ahead E.  -  Den Bosch  
21:00 NEC Nijmegen  -  Maastricht  
21:00 Roda  -  Volendam  
21:00 FC Oss  -  Helmond Sport  
21:00 Almere City FC  -  Jong Ajax  
21:00 Telstar  -  Jong PSV  
21.12.2018
21:00 Volendam  -  Telstar  
21:00 FC Dordrecht  -  FC Oss  
21:00 Waalwijk  -  Go Ahead E.  
21:00 Jong PSV  -  Almere City FC  
21:00 Maastricht  -  Cambuur  
21:00 Den Bosch  -  Roda  
21:00 Jong Ajax  -  S.Rotterdam  
21:00 Twente  -  NEC Nijmegen  
21:00 Helmond Sport  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Eindhoven  
13.01.2019
15:30 Cambuur  -  S.Rotterdam  
15:30 Jong FC Utrecht  -  Jong AZ Alkmaar  
15:30 FC Dordrecht  -  Den Bosch  
15:30 Maastricht  -  Twente  
15:30 Eindhoven  -  NEC Nijmegen  
15:30 Roda  -  Go Ahead E.  
15:30 Jong Ajax  -  Jong PSV  
15:30 FC Oss  -  Waalwijk  
15:30 Almere City FC  -  Volendam  
15:30 Telstar  -  Helmond Sport  
18.01.2019
21:00 S.Rotterdam  -  Roda  
21:00 Volendam  -  Eindhoven  
21:00 Waalwijk  -  Jong Ajax  
21:00 Go Ahead E.  -  Almere City FC  
21:00 Den Bosch  -  FC Oss  
21:00 NEC Nijmegen  -  Telstar  
21:00 Helmond Sport  -  Cambuur  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  FC Dordrecht  
21:00 Twente  -  Jong FC Utrecht  
21.01.2019
21:00 Jong PSV  -  Maastricht  
25.01.2019
21:00 Cambuur  -  Go Ahead E.  
21:00 FC Dordrecht  -  Jong PSV  
21:00 Maastricht  -  Helmond Sport  
21:00 Eindhoven  -  Den Bosch  
21:00 Roda  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 FC Oss  -  NEC Nijmegen  
21:00 Almere City FC  -  Twente  
21:00 Telstar  -  S.Rotterdam  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Waalwijk  
28.01.2019
21:00 Jong Ajax  -  Volendam  
01.02.2019
21:00 Volendam  -  S.Rotterdam  
21:00 FC Dordrecht  -  Jong Ajax  
21:00 Waalwijk  -  Den Bosch  
21:00 Maastricht  -  Telstar  
21:00 Go Ahead E.  -  Eindhoven  
21:00 NEC Nijmegen  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Roda  -  Almere City FC  
21:00 Twente  -  Helmond Sport  
04.02.2019
21:00 Jong PSV  -  FC Oss  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Cambuur  
08.02.2019
21:00 Cambuur  -  NEC Nijmegen  
21:00 S.Rotterdam  -  Twente  
21:00 Den Bosch  -  Volendam  
21:00 FC Oss  -  Maastricht  
21:00 Almere City FC  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Telstar  -  Waalwijk  
21:00 Eindhoven  -  Jong PSV  
21:00 Helmond Sport  -  FC Dordrecht  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Go Ahead E.  
11.02.2019
21:00 Jong Ajax  -  Roda  
15.02.2019
21:00 Volendam  -  Helmond Sport  
21:00 FC Dordrecht  -  S.Rotterdam  
21:00 Waalwijk  -  Almere City FC  
21:00 Maastricht  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Eindhoven  -  Jong Ajax  
21:00 Go Ahead E.  -  NEC Nijmegen  
21:00 Roda  -  Cambuur  
21:00 FC Oss  -  Telstar  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Den Bosch  
18.02.2019
21:00 Jong PSV  -  Twente  
22.02.2019
21:00 Cambuur  -  FC Dordrecht  
21:00 Waalwijk  -  Volendam  
21:00 Den Bosch  -  Maastricht  
21:00 NEC Nijmegen  -  Almere City FC  
21:00 Telstar  -  Jong Ajax  
21:00 Twente  -  Eindhoven  
21:00 Helmond Sport  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Jong PSV  -  Roda  
24.02.2019
15:30 S.Rotterdam  -  Go Ahead E.  
25.02.2019
21:00 Jong FC Utrecht  -  FC Oss  
01.03.2019
21:00 Cambuur  -  FC Oss  
21:00 Go Ahead E.  -  Maastricht  
21:00 Roda  -  Twente  
21:00 Almere City FC  -  Eindhoven  
21:00 Helmond Sport  -  Jong PSV  
21:00 S.Rotterdam  -  Waalwijk  
21:00 FC Dordrecht  -  NEC Nijmegen  
21:00 Jong Ajax  -  Den Bosch  
04.03.2019
21:00 Jong FC Utrecht  -  Telstar  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Volendam  
08.03.2019
21:00 Waalwijk  -  Cambuur  
21:00 Maastricht  -  Almere City FC  
21:00 Eindhoven  -  S.Rotterdam  
21:00 Den Bosch  -  Helmond Sport  
21:00 NEC Nijmegen  -  Roda  
21:00 FC Oss  -  Twente  
21:00 Volendam  -  Go Ahead E.  
21:00 Telstar  -  FC Dordrecht  
21:00 Jong PSV  -  Jong FC Utrecht  
11.03.2019
21:00 Jong Ajax  -  Jong AZ Alkmaar  
15.03.2019
21:00 Cambuur  -  Jong PSV  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Eindhoven  
21:00 FC Dordrecht  -  Roda  
21:00 Maastricht  -  Waalwijk  
21:00 NEC Nijmegen  -  Den Bosch  
21:00 FC Oss  -  Jong Ajax  
21:00 Almere City FC  -  S.Rotterdam  
21:00 Telstar  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Twente  -  Volendam  
21:00 Helmond Sport  -  Go Ahead E.  
22.03.2019
21:00 Volendam  -  Cambuur  
21:00 Waalwijk  -  Helmond Sport  
21:00 Eindhoven  -  FC Dordrecht  
21:00 Den Bosch  -  Telstar  
21:00 Almere City FC  -  FC Oss  
24.03.2019
13:15 S.Rotterdam  -  NEC Nijmegen  
15:30 Go Ahead E.  -  Twente  
17:45 Roda  -  Maastricht  
25.03.2019
21:00 Jong Ajax  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Jong PSV  
29.03.2019
21:00 Cambuur  -  Almere City FC  
21:00 Jong FC Utrecht  -  S.Rotterdam  
21:00 FC Dordrecht  -  Go Ahead E.  
21:00 Jong PSV  -  Waalwijk  
21:00 Maastricht  -  Volendam  
21:00 NEC Nijmegen  -  Jong Ajax  
21:00 FC Oss  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Telstar  -  Eindhoven  
21:00 Twente  -  Den Bosch  
21:00 Helmond Sport  -  Roda  
01.04.2019
21:00 S.Rotterdam  -  Maastricht  
21:00 Volendam  -  FC Dordrecht  
21:00 Waalwijk  -  Twente  
21:00 Eindhoven  -  FC Oss  
21:00 Go Ahead E.  -  Telstar  
21:00 Den Bosch  -  Jong PSV  
21:00 Roda  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Jong Ajax  -  Cambuur  
21:00 Almere City FC  -  Helmond Sport  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  NEC Nijmegen  
05.04.2019
21:00 Maastricht  -  Eindhoven  
21:00 Go Ahead E.  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Den Bosch  -  S.Rotterdam  
21:00 Roda  -  Waalwijk  
21:00 FC Oss  -  Volendam  
21:00 Telstar  -  Cambuur  
21:00 Twente  -  FC Dordrecht  
21:00 Helmond Sport  -  Jong Ajax  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Almere City FC  
08.04.2019
21:00 Jong PSV  -  NEC Nijmegen  
12.04.2019
21:00 Cambuur  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Volendam  -  Jong PSV  
21:00 FC Dordrecht  -  Maastricht  
21:00 Eindhoven  -  Roda  
21:00 NEC Nijmegen  -  Helmond Sport  
21:00 Almere City FC  -  Den Bosch  
21:00 Twente  -  Telstar  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Waalwijk  
14.04.2019
15:30 S.Rotterdam  -  FC Oss  
15.04.2019
21:00 Jong Ajax  -  Go Ahead E.  
19.04.2019
21:00 S.Rotterdam  -  Helmond Sport  
21:00 Volendam  -  NEC Nijmegen  
21:00 Waalwijk  -  FC Dordrecht  
21:00 Eindhoven  -  Cambuur  
21:00 Go Ahead E.  -  Jong PSV  
21:00 Den Bosch  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Roda  -  FC Oss  
21:00 Jong Ajax  -  Twente  
21:00 Almere City FC  -  Telstar  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  Maastricht  
22.04.2019
15:30 Cambuur  -  Den Bosch  
15:30 Jong FC Utrecht  -  Volendam  
15:30 FC Dordrecht  -  Almere City FC  
15:30 Jong PSV  -  S.Rotterdam  
15:30 Maastricht  -  Jong Ajax  
15:30 NEC Nijmegen  -  Waalwijk  
15:30 FC Oss  -  Go Ahead E.  
15:30 Telstar  -  Roda  
15:30 Twente  -  Jong AZ Alkmaar  
15:30 Helmond Sport  -  Eindhoven  
26.04.2019
21:00 Cambuur  -  Maastricht  
21:00 Jong FC Utrecht  -  Helmond Sport  
21:00 S.Rotterdam  -  Jong Ajax  
21:00 Eindhoven  -  Jong AZ Alkmaar  
21:00 Go Ahead E.  -  Waalwijk  
21:00 NEC Nijmegen  -  Twente  
21:00 Roda  -  Den Bosch  
21:00 FC Oss  -  FC Dordrecht  
21:00 Almere City FC  -  Jong PSV  
21:00 Telstar  -  Volendam  
03.05.2019
21:00 Volendam  -  Roda  
21:00 FC Dordrecht  -  Jong FC Utrecht  
21:00 Waalwijk  -  Eindhoven  
21:00 Jong PSV  -  Telstar  
21:00 Maastricht  -  NEC Nijmegen  
21:00 Den Bosch  -  Go Ahead E.  
21:00 Jong Ajax  -  Almere City FC  
21:00 Twente  -  Cambuur  
21:00 Helmond Sport  -  FC Oss  
21:00 Jong AZ Alkmaar  -  S.Rotterdam  
Netherlands 3
25.08.2018
16:30 Excelsior Maassluis  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Jong Almere City FC  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  HHC  
16:30 SVV Scheveningen  -  IJsselmeervogels  
16:30 Spakenburg  -  Barendrecht  
19:00 De Treffers  -  Katwijk  
19:00 Koninklijke HFC  -  Lienden  
19:00 Kozakken Boys  -  AFC  
19:00 VVSB  -  Jong Vitesse  
01.09.2018
16:30 GVVV Veenendaal  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 HHC  -  SVV Scheveningen  
16:30 Katwijk  -  Kozakken Boys  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  Excelsior Maassluis  
19:00 AFC  -  Spakenburg  
19:00 Jong Vitesse  -  Jong Almere City FC  
19:00 IJsselmeervogels  -  VVSB  
19:00 Barendrecht  -  Koninklijke HFC  
02.09.2018
15:30 Lienden  -  De Treffers  
08.09.2018
16:30 Excelsior Maassluis  -  IJsselmeervogels  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 SVV Scheveningen  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Spakenburg  -  Katwijk  
19:00 De Treffers  -  Barendrecht  
19:00 Jong Almere City FC  -  Lienden  
19:00 Koninklijke HFC  -  AFC  
19:00 Kozakken Boys  -  Jong Vitesse  
19:00 VVSB  -  HHC  
15.09.2018
16:30 Barendrecht  -  SVV Scheveningen  
16:30 GVVV Veenendaal  -  Jong Almere City FC  
16:30 HHC  -  Excelsior Maassluis  
16:30 IJsselmeervogels  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  Kozakken Boys  
19:00 Lienden  -  Spakenburg  
19:00 Katwijk  -  VVSB  
16.09.2018
15:30 AFC  -  De Treffers  
15:30 Jong Vitesse  -  Koninklijke HFC  
22.09.2018
16:30 Excelsior Maassluis  -  Barendrecht  
16:30 HHC  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  Spakenburg  
16:30 SVV Scheveningen  -  Katwijk  
19:00 GVVV Veenendaal  -  Jong Vitesse  
19:00 IJsselmeervogels  -  Lienden  
19:00 Jong Almere City FC  -  De Treffers  
19:00 Koninklijke HFC  -  Kozakken Boys  
19:00 VVSB  -  AFC  
29.09.2018
16:30 Barendrecht  -  HHC  
16:30 Katwijk  -  Excelsior Maassluis  
16:30 Kozakken Boys  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Spakenburg  -  IJsselmeervogels  
19:00 AFC  -  Jong Almere City FC  
19:00 Lienden  -  SVV Scheveningen  
19:00 Jong Vitesse  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 Rijnsburgse Boys  -  VVSB  
30.09.2018
15:30 De Treffers  -  Koninklijke HFC  
06.10.2018
16:30 Excelsior Maassluis  -  Spakenburg  
16:30 HHC  -  Katwijk  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  Barendrecht  
19:00 GVVV Veenendaal  -  Lienden  
19:00 IJsselmeervogels  -  De Treffers  
19:00 Koninklijke HFC  -  Jong Almere City FC  
19:00 Rijnsburgse Boys  -  Jong Vitesse  
19:00 SVV Scheveningen  -  AFC  
19:00 VVSB  -  Kozakken Boys  
13.10.2018
16:30 Barendrecht  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Katwijk  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 Kozakken Boys  -  HHC  
19:00 AFC  -  Excelsior Maassluis  
19:00 De Treffers  -  SVV Scheveningen  
19:00 Lienden  -  Rijnsburgse Boys  
19:00 Jong Almere City FC  -  VVSB  
19:00 Jong Vitesse  -  IJsselmeervogels  
19:00 Spakenburg  -  Koninklijke HFC  
20.10.2018
16:30 Excelsior Maassluis  -  Kozakken Boys  
16:30 GVVV Veenendaal  -  Spakenburg  
16:30 SVV Scheveningen  -  Jong Almere City FC  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  Katwijk  
19:00 HHC  -  Lienden  
19:00 IJsselmeervogels  -  Koninklijke HFC  
19:00 Jong Sparta Rotterdam  -  AFC  
19:00 Jong Vitesse  -  Barendrecht  
19:00 VVSB  -  De Treffers  
27.10.2018
16:30 Barendrecht  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Jong Almere City FC  -  HHC  
16:30 Katwijk  -  IJsselmeervogels  
16:30 Kozakken Boys  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 Spakenburg  -  SVV Scheveningen  
19:00 AFC  -  GVVV Veenendaal  
19:00 De Treffers  -  Excelsior Maassluis  
19:00 Koninklijke HFC  -  VVSB  
28.10.2018
15:30 Lienden  -  Jong Vitesse  
03.11.2018
16:30 GVVV Veenendaal  -  Katwijk  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  Jong Almere City FC  
16:30 IJsselmeervogels  -  Kozakken Boys  
19:00 SVV Scheveningen  -  Koninklijke HFC  
19:00 Rijnsburgse Boys  -  AFC  
19:00 Jong Vitesse  -  Spakenburg  
19:00 HHC  -  De Treffers  
19:00 Excelsior Maassluis  -  VVSB  
19:00 Barendrecht  -  Lienden  
17.11.2018
16:30 Jong Almere City FC  -  IJsselmeervogels  
16:30 Spakenburg  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Kozakken Boys  -  Barendrecht  
19:00 Katwijk  -  Jong Vitesse  
19:00 Lienden  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 De Treffers  -  GVVV Veenendaal  
19:00 AFC  -  HHC  
19:00 Koninklijke HFC  -  Excelsior Maassluis  
19:00 VVSB  -  SVV Scheveningen  
24.11.2018
16:30 Excelsior Maassluis  -  Jong Almere City FC  
16:30 HHC  -  IJsselmeervogels  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  SVV Scheveningen  
16:30 Spakenburg  -  Kozakken Boys  
19:00 Barendrecht  -  AFC  
19:00 Lienden  -  Katwijk  
19:00 GVVV Veenendaal  -  VVSB  
19:00 Jong Sparta Rotterdam  -  Koninklijke HFC  
25.11.2018
15:30 Jong Vitesse  -  De Treffers  
01.12.2018
16:30 IJsselmeervogels  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Jong Almere City FC  -  Spakenburg  
16:30 Katwijk  -  Barendrecht  
16:30 SVV Scheveningen  -  Excelsior Maassluis  
19:00 De Treffers  -  Rijnsburgse Boys  
19:00 Koninklijke HFC  -  HHC  
19:00 Kozakken Boys  -  Lienden  
19:00 VVSB  -  Jong Sparta Rotterdam  
02.12.2018
15:30 AFC  -  Jong Vitesse  
08.12.2018
16:30 Barendrecht  -  IJsselmeervogels  
16:30 GVVV Veenendaal  -  HHC  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  Excelsior Maassluis  
16:30 Katwijk  -  Jong Almere City FC  
19:00 Kozakken Boys  -  De Treffers  
19:00 Jong Vitesse  -  SVV Scheveningen  
19:00 Rijnsburgse Boys  -  Koninklijke HFC  
19:00 Spakenburg  -  VVSB  
09.12.2018
15:30 Lienden  -  AFC  
15.12.2018
16:30 IJsselmeervogels  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Jong Almere City FC  -  Kozakken Boys  
16:30 SVV Scheveningen  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 AFC  -  Katwijk  
19:00 De Treffers  -  Spakenburg  
19:00 Excelsior Maassluis  -  Lienden  
19:00 VVSB  -  Barendrecht  
19:00 Koninklijke HFC  -  GVVV Veenendaal  
19:00 HHC  -  Jong Vitesse  
12.01.2019
16:30 Spakenburg  -  HHC  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Kozakken Boys  -  SVV Scheveningen  
16:30 Barendrecht  -  Jong Almere City FC  
19:00 AFC  -  IJsselmeervogels  
19:00 De Treffers  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 Jong Vitesse  -  Excelsior Maassluis  
19:00 Katwijk  -  Koninklijke HFC  
13.01.2019
15:30 Lienden  -  VVSB  
19.01.2019
16:30 Excelsior Maassluis  -  Katwijk  
16:30 GVVV Veenendaal  -  Kozakken Boys  
16:30 HHC  -  Barendrecht  
16:30 IJsselmeervogels  -  Spakenburg  
19:00 Jong Almere City FC  -  AFC  
19:00 Jong Sparta Rotterdam  -  Jong Vitesse  
19:00 Koninklijke HFC  -  De Treffers  
19:00 SVV Scheveningen  -  Lienden  
19:00 VVSB  -  Rijnsburgse Boys  
26.01.2019
16:30 IJsselmeervogels  -  SVV Scheveningen  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  Jong Almere City FC  
16:30 HHC  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 GVVV Veenendaal  -  Excelsior Maassluis  
16:30 Barendrecht  -  Spakenburg  
19:00 AFC  -  Kozakken Boys  
19:00 Katwijk  -  De Treffers  
27.01.2019
15:30 Lienden  -  Koninklijke HFC  
15:30 Jong Vitesse  -  VVSB  
02.02.2019
16:30 Excelsior Maassluis  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Kozakken Boys  -  Katwijk  
16:30 SVV Scheveningen  -  HHC  
19:00 Jong Almere City FC  -  Jong Vitesse  
19:00 Koninklijke HFC  -  Barendrecht  
19:00 Spakenburg  -  AFC  
19:00 VVSB  -  IJsselmeervogels  
03.02.2019
15:30 De Treffers  -  Lienden  
09.02.2019
16:30 GVVV Veenendaal  -  SVV Scheveningen  
16:30 IJsselmeervogels  -  Excelsior Maassluis  
16:30 Katwijk  -  Spakenburg  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 Barendrecht  -  De Treffers  
19:00 Lienden  -  Jong Almere City FC  
19:00 HHC  -  VVSB  
19:00 Jong Vitesse  -  Kozakken Boys  
10.02.2019
15:30 AFC  -  Koninklijke HFC  
16.02.2019
16:30 Excelsior Maassluis  -  HHC  
16:30 Jong Almere City FC  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  IJsselmeervogels  
16:30 Kozakken Boys  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 SVV Scheveningen  -  Barendrecht  
19:00 VVSB  -  Katwijk  
19:00 Spakenburg  -  Lienden  
19:00 Koninklijke HFC  -  Jong Vitesse  
17.02.2019
15:30 De Treffers  -  AFC  
23.02.2019
16:30 Barendrecht  -  Kozakken Boys  
16:30 IJsselmeervogels  -  Jong Almere City FC  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  Spakenburg  
19:00 Excelsior Maassluis  -  Koninklijke HFC  
19:00 GVVV Veenendaal  -  De Treffers  
19:00 HHC  -  AFC  
19:00 Jong Sparta Rotterdam  -  Lienden  
19:00 Jong Vitesse  -  Katwijk  
19:00 SVV Scheveningen  -  VVSB  
09.03.2019
16:30 Jong Almere City FC  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 Katwijk  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Kozakken Boys  -  IJsselmeervogels  
19:00 AFC  -  Rijnsburgse Boys  
19:00 De Treffers  -  HHC  
19:00 Lienden  -  Barendrecht  
19:00 Koninklijke HFC  -  SVV Scheveningen  
19:00 Spakenburg  -  Jong Vitesse  
19:00 VVSB  -  Excelsior Maassluis  
16.03.2019
16:30 HHC  -  Jong Almere City FC  
16:30 IJsselmeervogels  -  Katwijk  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  Kozakken Boys  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  Barendrecht  
16:30 SVV Scheveningen  -  Spakenburg  
19:00 Excelsior Maassluis  -  De Treffers  
19:00 GVVV Veenendaal  -  AFC  
19:00 VVSB  -  Koninklijke HFC  
17.03.2019
15:30 Jong Vitesse  -  Lienden  
23.03.2019
16:30 Jong Almere City FC  -  SVV Scheveningen  
16:30 Katwijk  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Kozakken Boys  -  Excelsior Maassluis  
16:30 Spakenburg  -  GVVV Veenendaal  
19:00 AFC  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 Barendrecht  -  Jong Vitesse  
19:00 Lienden  -  HHC  
19:00 Koninklijke HFC  -  IJsselmeervogels  
24.03.2019
15:30 De Treffers  -  VVSB  
30.03.2019
16:30 Excelsior Maassluis  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 HHC  -  GVVV Veenendaal  
16:30 IJsselmeervogels  -  Barendrecht  
16:30 Jong Almere City FC  -  Katwijk  
19:00 De Treffers  -  Kozakken Boys  
19:00 Koninklijke HFC  -  Rijnsburgse Boys  
19:00 SVV Scheveningen  -  Jong Vitesse  
19:00 VVSB  -  Spakenburg  
31.03.2019
15:30 AFC  -  Lienden  
06.04.2019
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  SVV Scheveningen  
16:30 Kozakken Boys  -  Jong Almere City FC  
16:30 Rijnsburgse Boys  -  IJsselmeervogels  
19:00 Barendrecht  -  VVSB  
19:00 Lienden  -  Excelsior Maassluis  
19:00 GVVV Veenendaal  -  Koninklijke HFC  
19:00 Jong Vitesse  -  HHC  
19:00 Katwijk  -  AFC  
19:00 Spakenburg  -  De Treffers  
13.04.2019
16:30 IJsselmeervogels  -  HHC  
16:30 Jong Almere City FC  -  Excelsior Maassluis  
16:30 SVV Scheveningen  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Kozakken Boys  -  Spakenburg  
19:00 AFC  -  Barendrecht  
19:00 Katwijk  -  Lienden  
19:00 Koninklijke HFC  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 VVSB  -  GVVV Veenendaal  
14.04.2019
15:30 De Treffers  -  Jong Vitesse  
20.04.2019
16:30 Barendrecht  -  Katwijk  
16:30 Excelsior Maassluis  -  SVV Scheveningen  
16:30 GVVV Veenendaal  -  IJsselmeervogels  
16:30 Spakenburg  -  Jong Almere City FC  
19:00 Lienden  -  Kozakken Boys  
19:00 HHC  -  Koninklijke HFC  
19:00 Jong Sparta Rotterdam  -  VVSB  
19:00 Rijnsburgse Boys  -  De Treffers  
19:00 Jong Vitesse  -  AFC  
04.05.2019
16:30 Barendrecht  -  Jong Sparta Rotterdam  
16:30 Katwijk  -  HHC  
16:30 Spakenburg  -  Excelsior Maassluis  
16:30 AFC  -  SVV Scheveningen  
16:30 De Treffers  -  IJsselmeervogels  
16:30 Lienden  -  GVVV Veenendaal  
16:30 Jong Almere City FC  -  Koninklijke HFC  
16:30 Jong Vitesse  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 Kozakken Boys  -  VVSB  
11.05.2019
16:30 GVVV Veenendaal  -  Barendrecht  
16:30 HHC  -  Kozakken Boys  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  Katwijk  
19:00 Excelsior Maassluis  -  AFC  
19:00 IJsselmeervogels  -  Jong Vitesse  
19:00 SVV Scheveningen  -  De Treffers  
19:00 Rijnsburgse Boys  -  Lienden  
19:00 Koninklijke HFC  -  Spakenburg  
19:00 VVSB  -  Jong Almere City FC  
18.05.2019
19:00 Barendrecht  -  Excelsior Maassluis  
19:00 Katwijk  -  SVV Scheveningen  
19:00 Rijnsburgse Boys  -  HHC  
19:00 Spakenburg  -  Jong Sparta Rotterdam  
19:00 De Treffers  -  Jong Almere City FC  
19:00 Lienden  -  IJsselmeervogels  
19:00 Jong Vitesse  -  GVVV Veenendaal  
19:00 Kozakken Boys  -  Koninklijke HFC  
19:00 AFC  -  VVSB  
25.05.2019
16:30 GVVV Veenendaal  -  Rijnsburgse Boys  
16:30 HHC  -  Spakenburg  
16:30 Jong Almere City FC  -  Barendrecht  
16:30 SVV Scheveningen  -  Kozakken Boys  
16:30 VVSB  -  Lienden  
16:30 Koninklijke HFC  -  Katwijk  
16:30 Jong Sparta Rotterdam  -  De Treffers  
16:30 IJsselmeervogels  -  AFC  
16:30 Excelsior Maassluis  -  Jong Vitesse  
Netherlands Cup 3
04.08.2018
19:00 PSV  -  Feyenoord