comScore
Tarih Seç
İspanya - LIGA Adelante
27.05.2017
17:00 Huesca  1 - 0  Lugo  
19:00 Almeria  2 - 0  Mirandes  
19:00 Valladolid  1 - 0  Getafe  
19:00 Sevilla B Atl.  3 - 3  Cadiz  
04.06.2017
21:00 Huesca  -  Numancia  
21:00 Getafe  -  Almeria  
21:00 Reus  -  Valladolid  
21:00 Cadiz  -  Elche  
21:00 Oviedo  -  Sevilla B Atl.  
21:00 Rayo Vallecano  -  Cordoba  
21:00 Girona  -  Zaragoza  
21:00 Tenerife  -  Gimnastic  
21:00 Costa Calida  -  Alcorcon  
21:00 Lugo  -  Levante  
21:00 Mirandes  -  Mallorca  
İspanya 1. Lig
20.05.2017
20:00 Barcelona B  0 - 2  Leonesa  
21:00 Pontevedra  1 - 3  Murcia  
21.05.2017
13:00 At. Baleares  1 - 0  Toledo  
13:00 Rayo Majadahonda  1 - 3  R.Santander  
13:00 Celta Vigo B  2 - 3  Valencia B  
19:05 Villanovense  1 - 0  Fuenlabrada  
19:10 Cartagena  0 - 0  Alcoyano  
20:30 Albacete  1 - 1  La Hoya Deportiva  
27.05.2017
19:00 La Hoya Deportiva  0 - 0  Albacete  
19:00 Valencia B  3 - 1  Celta Vigo B  
28.05.2017
13:00 Toledo  -  At. Baleares  
19:00 Fuenlabrada  -  Villanovense  
19:00 R.Santander  -  Rayo Majadahonda  
20:00 Murcia  -  Pontevedra  
20:00 Leonesa  -  Barcelona B  
21:00 Alcoyano  -  Cartagena  
İspanya Kral Kupası
27.05.2017
21:00 Celta/Alaves  -  FC Barcelona
22:30 FC Barcelona  3 - 1  Alaves
Spain 4
20.05.2017
18:00 Atletico Malagueno  -  RS Gimnastica  
18:00 CF Cristo Atl.  -  Algemesi CF  
18:00 Cortes  2 - 1  Villarrobledo  
19:00 Anguiano  2 - 2  Conquense  
19:00 Cerceda  0 - 0  Jerez CF  
19:30 CD Laredo  0 - 0  Utebo  
19:30 Santa Brigida  4 - 0  Alcudia  
20:00 Oberena  2 - 1  Antequera  
20:00 Pena Deportiva Rociera  2 - 1  Alzira  
20:00 Ontinyent  1 - 1  Terrassa  
20:30 C. Durango  1 - 0  Ecija  
21:00 Olimpic Xativa  1 - 0  CF Talavera de la Reina  
22:30 Huector Tajar  1 - 0  SD Tarazona  
21.05.2017
13:00 Ejea  0 - 0  Arcos CF  
13:00 Atletico Malagueno  1 - 0  G. Segoviana  
13:00 Guadalajara  0 - 0  At. Cirbonero  
13:00 Las Palmas B  2 - 1  Pena Sport  
13:00 Cacereno  0 - 0  Deportivo LC B  
13:00 SD Formentera  2 - 0  Alaves B  
13:00 Gijon B  0 - 1  UE Olot  
13:00 CD Tuilla  1 - 2  UD San Fernando  
13:00 CD Mostoles  0 - 1  CF Peralada  
13:00 CD Cayon  0 - 2  Rapido de Bouzas  
13:00 UD Ibarra  1 - 0  CD Tropezon  
13:15 CD Azuaga  0 - 0  CD Vitoria  
18:00 Bergantinos CF  2 - 2  CD Badajoz  
18:30 FC Vilafranca  2 - 1  AD Union Adarve  
18:30 CF Cristo Atl.  2 - 1  Real Aviles Industrial  
18:30 Unionistas de Salamanca  1 - 0  Aguilas  
18:45 Algeciras  1 - 0  A.Astorga  
19:00 Castellon  0 - 0  Poblense  
19:00 UP Langreo  0 - 1  Almeria B  
19:00 RS Gimnastica  0 - 1  At. Madrid B  
19:00 Zaragoza B  4 - 1  CD Calahorra  
19:00 SD Logrones  1 - 0  Alcobendas CF  
19:30 Beasain  5 - 0  Lorca FC B  
20:00 Betis B  2 - 0  Lorca Deportiva  
20:00 Mar Menor  1 - 1  Naxara  
27.05.2017
12:30 Alzira  -  Pena Deportiva Rociera  
13:00 Aguilas  -  Unionistas de Salamanca  
18:00 Algemesi CF  -  CF Cristo Atl.  
18:00 RS Gimnastica  -  Atletico Malagueno  
18:30 Pena Sport  0 - 3  Las Palmas B  
19:00 Ecija  -  C. Durango  
19:00 A.Astorga  -  Algeciras  
19:00 CD Vitoria  -  CD Azuaga  
19:00 Naxara  -  Mar Menor  
19:00 G. Segoviana  4 - 0  Atletico Malagueno  
19:00 At. Cirbonero  1 - 0  Guadalajara  
28.05.2017
12:30 Alzira  -  Santa Eulalia  
12:30 Poblense  -  Castellon  
13:00 CD Tropezon  -  UD Ibarra  
13:00 Lorca FC B  -  Beasain  
13:00 UD San Fernando  -  CD Tuilla  
13:00 CF Peralada  -  CD Mostoles  
13:00 Almeria B  -  UP Langreo  
13:00 Deportivo LC B  -  Cacereno  
13:00 At. Madrid B  -  RS Gimnastica  
13:00 Alaves B  -  SD Formentera  
13:00 CDA Aguilas FC  -  Unionistas de Salamanca  
13:00 Villarrobledo  -  Cortes  
13:00 Alcobendas CF  -  SD Logrones  
13:00 Alcudia  -  Santa Brigida  
18:00 Terrassa  -  Ontinyent  
18:00 Rapido de Bouzas  -  CD Cayon  
19:00 AD Union Adarve  -  FC Vilafranca  
19:00 CD Badajoz  -  Bergantinos CF  
19:00 Jerez CF  -  Cerceda  
19:00 CD Calahorra  -  Zaragoza B  
19:00 UE Olot  -  Gijon B  
19:00 Real Aviles Industrial  -  CF Cristo Atl.  
19:00 Conquense  -  Anguiano  
19:30 Utebo  -  CD Laredo  
19:30 SD Tarazona  -  Huector Tajar  
20:00 Antequera  -  Oberena  
20:30 Arcos CF  -  Ejea  
21:00 Lorca Deportiva  -  Betis B  
21:00 CF Talavera de la Reina  -  Olimpic Xativa