comScore
Tarih Seç
İşveç - Allsvenskan
17.08.2018
20:00 Sirius  -  Dalkurd FF  
18.08.2018
17:00 Malmo FF  -  Trelleborg  
19.08.2018
16:00 GIF Sundsvall  -  Hacken  
16:00 Elfsborg  -  Norrkoping  
18:30 Djurgaarden  -  Kalmar FF  
18:30 Brommapojkarna  -  AIK  
20.08.2018
20:00 IFK Göteborg  -  Ostersund  
20:00 Hammarby  -  Orebro  
İşveç - Superettan
14.08.2018
20:00 Orgryte  3 - 4  Helsingborg  
17.08.2018
20:00 Falkenbergs FF  -  Halmstad  
18.08.2018
19:00 Vasby United  -  Jonkoping S.  
19.08.2018
16:00 Gais  -  Varbergs BoIS FC  
18:30 Helsingborg  -  Landskrona  
20.08.2018
20:00 Gefle  -  IK Brage  
20:00 Osters IF  -  IK Frej  
20:00 IFK Varnamo  -  Orgryte  
20:00 Degerfors  -  Norrby  
Sweden 3
18.08.2018
15:00 BK Forward  -  Syrianska  
15:00 Rynninge IK  -  Nykopings BIS  
16:00 Tegs SK  -  Sollentuna Utd  
17:00 Vasterås SK  -  Sandvikens IF  
17:00 Akropolis IF  -  FC Linkoeping City  
19.08.2018
16:00 Skellefteå  -  Carlstad United  
17:00 Arameiska-Syrianska IF  -  Umeå  
17:00 Assyriska FF  -  Karlslunds IF HFK  
Sweden 3
18.08.2018
15:00 Torns IF  -  Utsiktens BK  
17:00 Grebbestads IF  -  Lunds BK  
17:00 Skovde AIK  -  Mjallby  
17:00 Oskarshamns AIK  -  Kristianstad  
19.08.2018
16:00 Åtvidaberg  -  Tvaaaakers IF  
17:00 Karlskrona AIF  -  Angelholm  
18:00 IK Oddevold  -  Eskilsminne IF  
20.08.2018
20:00 Ljungskile  -  Husqvarna FF  
Sweden 4
14.08.2018
20:00 Sylvia  2 - 0  AFK Linkoeping  
18.08.2018
15:00 Enskede IK  -  IFK Aspudden-Tellus  
15:00 IFK Haninge BRB  -  Newroz FC  
15:00 Huddinge IF  -  Motala AIF FK  
15:00 Varmbols FC  -  Nora-Pershyttan BK  
17:00 AFK Linkoeping  -  Soedertaelje FK  
19.08.2018
17:00 Eskilstuna C  -  Varmdo IF  
19:00 IK Sleipner  -  Sylvia  
Sweden 4
17.08.2018
19:30 Asarums IF FK  -  Oesterlen FF  
20:00 Lindsdals IF  -  Naessjoe FF  
18.08.2018
15:00 Ifoe Bromoella IF  -  Dalstorps IF  
16:00 Soelvesborgs GOIF  -  Haessleholms IF  
16:00 Raaslaetts SK  -  IFK Berga  
16:00 Assyriska IK  -  Nosaby IF  
25.08.2018
15:00 IFK Berga  -  Soelvesborgs GOIF  
Sweden 4
17.08.2018
20:00 Vaargaarda IK  -  Hisingsbacka FC  
18.08.2018
16:00 Vaenersborgs FK  -  Nordvaermland FF  
17:00 Stenungsunds IF  -  FBK Karlstad  
17:00 Karlstad BK  -  Skoftebyns IF  
17:00 IK Gauthiod  -  IFK Uddevalla  
19.08.2018
16:00 Oerebro Syrianska IF  -  Torslanda IK  
20.08.2018
20:00 Trollhattan FC  -  Vaenersborgs IF  
Sweden 4
17.08.2018
20:00 IFK Timraa  -  Kramfors-Alliansen  
18.08.2018
14:00 Hudiksvalls ABK  -  Ytterhogdals IK  
15:00 Friska Viljor  -  Bodens BK  
15:00 Gaellivare Malmbergets FF  -  IFK Harnosand  
16:00 Taefteaa IK  -  IFK Oestersund  
16:00 IFK Luleå  -  Gottne IF  
19.08.2018
17:00 Piteå  -  IFK Umeaa  
Sweden 4
17.08.2018
20:30 Taeby FK  -  Valbo FF  
18.08.2018
15:00 Strömsbergs IF  -  IFK Stocksund  
15:00 Karlbergs BK  -  Vasalund/Essinge  
15:00 Sundbybergs IK  -  FC Gute  
16:00 BKV Norrtaelje  -  Gamla Upsala  
17:00 IFK Lidingoe  -  Bollnaes GIF FF  
19.08.2018
17:00 IFK Mora FK  -  Skiljebo SK  
Sweden 4
18.08.2018
14:00 Lindome GIF  -  IFK Malmoe FK  
14:30 Vinbergs IF  -  KSF Prespa Birlik  
15:00 Hogaborgs BK  -  Ullareds IK  
15:00 FC Rosengård  -  Hittarps IK  
17:00 Assyriska BK  -  Kvarnby IK  
17:00 Halmia  -  Varbergs GIF FK  
19.08.2018
15:00 BK Olympic  -  Saevedalens IF  
Sweden Cup 1
15.08.2018
19:00 Karlstad BK  -  Gefle  
21.08.2018
19:30 Karlbergs BK  -  Dalkurd FF  
19:30 Strömsbergs IF  -  Sirius  
19:30 Haessleholms IF  -  Trelleborg  
19:30 Skoftebyns IF  -  Falkenbergs FF  
19:30 Tegs SK  -  Vasby United  
19:30 Lunds BK  -  Malmo FF  
22.08.2018
18:30 Nykopings BIS  -  GIF Sundsvall  
19:00 FC Rosengård  -  Landskrona  
19:30 Eskilsminne IF  -  Helsingborg  
19:30 Sylvia  -  Djurgaarden  
19:30 Hudiksvalls ABK  -  Jonkoping S.  
19:30 Motala AIF FK  -  Elfsborg  
19:30 Karlskrona UF  -  Varbergs BoIS FC  
19:30 Assyriska IK  -  Kalmar FF  
19:30 Saevedalens IF  -  Halmstad  
19:30 Vaexjoe United FC  -  Hacken  
23.08.2018
19:00 Carlstad United  -  Hammarby  
19:30 Sandvikens IF  -  AIK  
19:30 Friska Viljor  -  Brommapojkarna  
19:30 Smedby AIS  -  Gais  
19:30 Assyriska BK  -  IFK Varnamo  
19:30 Lindome GIF  -  Norrby  
19:30 Enskede IK  -  Degerfors  
19:30 Arameiska-Syrianska IF  -  IK Frej  
19:30 Akropolis IF  -  Orebro  
19:30 Vasterås SK  -  IK Brage  
19:30 Torns IF  -  IFK Göteborg  
19:30 FC Gute  -  Ostersund  
19:30 Skovde AIK  -  Osters IF  
19:30 Hisingsbacka FC  -  Orgryte  
19:30 Brottby SK  -  Norrkoping