comScore
Tarih Seç
Poland 3
18.10.2018
20:00 Znicz Pruszkow  -  Stal Stalowa Wola  
20.10.2018
16:00 Rozwoj Katowice  -  Gryf Wejherowo  
16:00 Siarka Tarnobrzeg  -  Gornik Leczna  
16:00 Radomiak Radom  -  Pogon Siedlce  
16:30 SKRA Czestochowa  -  Blekitni Stargard  
18:00 Belchatow  -  Elana Torun  
19:00 Olimpia Grudziadz  -  Resovia  
19:00 Ruch Chorzow  -  Widzew Lodz  
20:45 Elblag  -  ROW Rybnik 1964  
Polonya - 1. Lig
19.10.2018
19:00 Piast Gliwice  -  Lechia Gdansk  
21:30 Jagiellonia B.  -  Pogon Szczecin  
20.10.2018
16:30 Zaglebie Sosnowiec  -  Miedz Legnica  
19:00 Slask Wroclaw  -  Arka Gdynia  
21:30 Lech Poznan  -  Korona Kielce  
21.10.2018
16:30 Zaglebie Lubin  -  Wisla Plock  
19:00 Legia Varşova  -  Wisla Krakow  
22.10.2018
19:00 C.Krakow  -  Gornik Zabrze  
Polonya - 2. Lig
19.10.2018
19:00 Garbarnia  -  LKS Nieciecza  
21:45 Stal Mielec  -  GKS Katowice  
20.10.2018
16:00 LKS Lodz  -  GKS Jastrzebie  
16:30 OKS 1945 Olsztyn  -  Puszcza Niepolomice  
17:00 Bytovia Bytow  -  Odra Opole  
18:45 GKS Tychy 71  -  Rakow  
19:00 Podbeskidzie  -  Chojniczanka Chojnice  
20:10 Sandecja N.S.  -  Wigry Suwalki  
21.10.2018
15:00 Warta Poznan  -  Chrobry Glogow  
Polonya - FA Kupası
25.09.2018
16:00 Slask Swietochlowice  0 - 3  Arka Gdynia  
16:00 LKS Lodz  0 - 1  Lech Poznan  
16:30 Siarka Tarnobrzeg  1 - 4  Wisla Plock  
16:30 Gryf Wejherowo  1 - 3  OKS 1945 Olsztyn  
17:00 Polonia Glubczyce  0 - 8  Chrobry Glogow  
18:30 Chojniczanka Chojnice  0 - 1  Legia Varşova  
19:30 Pogon Siedlce  2 - 1  Stal Mielec  
20:20 Ruch Chorzow  1 - 5  Odra Opole  
21:30 Wisla Krakow  5 - 6  Lechia Gdansk  
26.09.2018
16:00 Elblag  0 - 3  Slask Wroclaw  
16:00 Resovia  2 - 0  Warta Poznan  
16:30 Elana Torun  1 - 3  Bytovia Bytow  
16:30 Starogard Gdanski  1 - 0  Gornik Leczna  
17:00 Zielona  0 - 1  Wigry Suwalki  
17:00 Huragan Morag  3 - 2  Zaglebie Lubin  
17:00 GKS Drwinia  0 - 1  Wisla Pulawy  
17:00 Polonia Sroda  4 - 3  Radomiak Radom  
17:00 Tur Bielsk Podlaski  1 - 4  LKS Nieciecza  
17:00 Lechia Dzierzoniow  0 - 1  Jagiellonia B.  
17:00 Paradyz  0 - 7  Puszcza Niepolomice  
17:00 KS Legionovia Legionowo  2 - 1  GKS Tychy 71  
17:00 ROW Rybnik 1964  1 - 3  C.Krakow  
17:00 Baltyk Koszalin  1 - 3  Rozwoj Katowice  
18:30 GKS Jastrzebie  1 - 2  Piast Gliwice  
19:00 MKS Kluczbork  0 - 2  Podbeskidzie  
19:00 Sandecja N.S.  0 - 3  Miedz Legnica  
19:30 Belchatow  7 - 6  Garbarnia  
21:30 GKS Katowice  5 - 4  Pogon Szczecin  
27.09.2018
19:00 Olimpia Grudziadz  5 - 3  Zaglebie Sosnowiec  
02.10.2018
16:00 Unia Hrubieszow  0 - 9  Gornik Zabrze  
03.10.2018
16:00 Wisla Sandomierz  3 - 2  Korona Kielce  
20:00 Victoria Sulejowek  0 - 4  Rakow  
30.10.2018
21:00 Bytovia Bytow  -  Slask Wroclaw  
21:00 Huragan Morag  -  Arka Gdynia  
21:00 Pogon Siedlce  -  Chrobry Glogow  
21:00 GKS Katowice  -  Jagiellonia B.  
21:00 Belchatow  -  Miedz Legnica  
21:00 LKS Nieciecza  -  C.Krakow  
21:00 Wisla Pulawy  -  Rozwoj Katowice  
21:00 Resovia  -  Lechia Gdansk  
21:00 Wigry Suwalki  -  OKS 1945 Olsztyn  
21:00 Piast Gliwice  -  Legia Varşova  
21:00 Polonia Sroda  -  Odra Opole  
21:00 Starogard Gdanski  -  Puszcza Niepolomice  
21:00 Olimpia Grudziadz  -  Wisla Plock  
21:00 KS Legionovia Legionowo  -  Gornik Zabrze  
21:00 Podbeskidzie  -  Wisla Sandomierz  
21:00 Rakow  -  Lech Poznan