comScore
Tarih Seç
Italy 3
27.08.2017
15:30 Renate  -  Calcio Padova  
15:30 Reggiana  -  Feralpisalò  
15:30 Ravenna  -  Fermana  
15:30 Mestre  -  Teramo  
15:30 Fano Alma J.  -  Bassano V.  
15:30 Sambenedettese  -  Modena  
15:30 Santarcangelo  -  Pordenone Calcio  
15:30 Vicenza  -  Gubbio  
15:30 Sudtirol  -  Albinoleffe  
03.09.2017
15:30 Calcio Padova  -  Fano Alma J.  
15:30 Modena  -  Vicenza  
15:30 Gubbio  -  Santarcangelo  
15:30 Fermana  -  Sambenedettese  
15:30 Feralpisalò  -  Renate  
15:30 Bassano V.  -  Ravenna  
15:30 Albinoleffe  -  Mestre  
15:30 Triestina  -  Reggiana  
15:30 Pordenone Calcio  -  Sudtirol  
10.09.2017
15:30 Fano Alma J.  -  Pordenone Calcio  
15:30 Mestre  -  Gubbio  
15:30 Ravenna  -  Triestina  
15:30 Reggiana  -  Modena  
15:30 Renate  -  Albinoleffe  
15:30 Sambenedettese  -  Feralpisalò  
15:30 Santarcangelo  -  Bassano V.  
15:30 Sudtirol  -  Fermana  
15:30 Vicenza  -  Teramo  
Italy 3
27.08.2017
15:30 Monza  -  Piacenza  
15:30 Livorno  -  US Gavorrano  
15:30 Cuneo  -  Carrarese  
15:30 Viterbese  -  Prato  
15:30 Siena  -  Lucchese  
15:30 Pro Piacenza  -  Giana Erminio  
15:30 Pontedera  -  Alessandria  
15:30 Arezzo  -  Arzachena  
28.08.2017
21:30 Olbia  -  Pisa  
03.09.2017
15:30 Prato  -  Livorno  
15:30 Pistoiese  -  Monza  
15:30 Pisa  -  Siena  
15:30 Piacenza  -  Cuneo  
15:30 Lucchese  -  Pontedera  
15:30 Giana Erminio  -  Arezzo  
15:30 Carrarese  -  Pro Piacenza  
15:30 US Gavorrano  -  Olbia  
15:30 Arzachena  -  Viterbese  
10.09.2017
15:30 Olbia  -  Piacenza  
15:30 Monza  -  Pisa  
15:30 Livorno  -  Lucchese  
15:30 Cuneo  -  Prato  
15:30 Arezzo  -  Pistoiese  
15:30 Viterbese  -  Carrarese  
15:30 Siena  -  Arzachena  
15:30 Pro Piacenza  -  Alessandria  
15:30 Pontedera  -  Giana Erminio  
Italy 3
27.08.2017
15:30 Catania  -  Fondi  
15:30 Catanzaro  -  Casertana  
15:30 Andria BAT  -  Juve Stabia  
15:30 Matera  -  Akragas  
15:30 Monopoli  -  Cosenza  
15:30 Paganese  -  Bisceglie  
15:30 Rende  -  Reggina  
15:30 Virtus Francavilla  -  Lecce  
15:30 Trapani  -  Siracusa Calcio  
03.09.2017
15:30 Bisceglie  -  Virtus Francavilla  
15:30 Casertana  -  Catania  
15:30 Cosenza  -  Paganese  
15:30 Lecce  -  Trapani  
15:30 Fondi  -  Monopoli  
15:30 Reggina  -  Catanzaro  
15:30 Sicula Leonzio  -  Matera  
15:30 Siracusa Calcio  -  Andria BAT  
17:30 Akragas  -  Rende  
10.09.2017
15:30 Catania  -  Lecce  
15:30 Catanzaro  -  Juve Stabia  
15:30 Andria BAT  -  Casertana  
15:30 Matera  -  Cosenza  
15:30 Monopoli  -  Akragas  
15:30 Paganese  -  Reggina  
15:30 Rende  -  Siracusa Calcio  
15:30 Trapani  -  Sicula Leonzio  
15:30 Virtus Francavilla  -  Fondi  
Italy 4
03.09.2017
16:00 Bra  -  Pavia  
16:00 Borgaro Torinese  -  Varese  
16:00 AS Casale  -  ASD Calcio Chieri 1955  
16:00 Como  -  Pro Sesto  
16:00 Folgore Caratese  -  Arconatese  
16:00 ASDC Gozzano  -  Borgosesia  
16:00 Inveruno  -  USD Castellazzo  
16:00 Olginatese  -  Caronnese  
16:00 OltrepoVoghera  -  Seregno  
16:00 ASD Varesina  -  Derthona  
10.09.2017
16:00 Arconatese  -  Olginatese  
16:00 Borgosesia  -  OltrepoVoghera  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  Borgaro Torinese  
16:00 Derthona  -  Folgore Caratese  
16:00 Caronnese  -  Bra  
16:00 USD Castellazzo  -  AS Casale  
16:00 Pavia  -  ASDC Gozzano  
16:00 Pro Sesto  -  ASD Varesina  
16:00 Varese  -  Como  
16:00 Seregno  -  Inveruno  
13.09.2017
16:00 Inveruno  -  Borgaro Torinese  
16:00 Olginatese  -  Borgosesia  
16:00 OltrepoVoghera  -  ASD Calcio Chieri 1955  
16:00 ASD Varesina  -  Caronnese  
16:00 Pro Sesto  -  Derthona  
16:00 Bra  -  Seregno  
16:00 AS Casale  -  Varese  
16:00 Como  -  Arconatese  
16:00 Folgore Caratese  -  Pavia  
16:00 ASDC Gozzano  -  USD Castellazzo  
17.09.2017
16:00 Arconatese  -  ASD Varesina  
16:00 Borgaro Torinese  -  AS Casale  
16:00 Borgosesia  -  Bra  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  Inveruno  
16:00 Derthona  -  Como  
16:00 Caronnese  -  Folgore Caratese  
16:00 USD Castellazzo  -  OltrepoVoghera  
16:00 Pavia  -  Olginatese  
16:00 Seregno  -  ASDC Gozzano  
16:00 Varese  -  Pro Sesto  
24.09.2017
16:00 ASD Varesina  -  Borgosesia  
16:00 Pro Sesto  -  Caronnese  
16:00 OltrepoVoghera  -  AS Casale  
16:00 Olginatese  -  USD Castellazzo  
16:00 Inveruno  -  Varese  
16:00 ASDC Gozzano  -  Borgaro Torinese  
16:00 Folgore Caratese  -  Seregno  
16:00 Como  -  Pavia  
16:00 Derthona  -  Arconatese  
16:00 Bra  -  ASD Calcio Chieri 1955  
01.10.2017
16:00 Arconatese  -  Pro Sesto  
16:00 Seregno  -  Olginatese  
16:00 Varese  -  Derthona  
16:00 Pavia  -  ASD Varesina  
16:00 USD Castellazzo  -  Bra  
16:00 AS Casale  -  Inveruno  
16:00 Caronnese  -  Como  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  ASDC Gozzano  
16:00 Borgosesia  -  Folgore Caratese  
16:00 Borgaro Torinese  -  OltrepoVoghera  
08.10.2017
16:00 Arconatese  -  Caronnese  
16:00 ASDC Gozzano  -  Inveruno  
16:00 Folgore Caratese  -  ASD Calcio Chieri 1955  
16:00 Como  -  Seregno  
16:00 Derthona  -  Pavia  
16:00 Bra  -  AS Casale  
16:00 OltrepoVoghera  -  Varese  
16:00 Pro Sesto  -  Borgosesia  
16:00 ASD Varesina  -  USD Castellazzo  
16:00 Olginatese  -  Borgaro Torinese  
15.10.2017
16:00 Borgaro Torinese  -  Bra  
16:00 Seregno  -  ASD Varesina  
16:00 Varese  -  Arconatese  
16:00 Pavia  -  Pro Sesto  
16:00 Borgosesia  -  Como  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  Olginatese  
16:00 Caronnese  -  Derthona  
16:00 AS Casale  -  ASDC Gozzano  
16:00 USD Castellazzo  -  Folgore Caratese  
16:00 Inveruno  -  OltrepoVoghera  
18.10.2017
16:00 ASDC Gozzano  -  Varese  
16:00 Olginatese  -  Inveruno  
16:00 ASD Varesina  -  Borgaro Torinese  
16:00 Pro Sesto  -  USD Castellazzo  
16:00 Arconatese  -  Borgosesia  
16:00 Bra  -  OltrepoVoghera  
16:00 Derthona  -  Seregno  
16:00 Caronnese  -  Pavia  
16:00 Como  -  ASD Calcio Chieri 1955  
16:00 Folgore Caratese  -  AS Casale  
22.10.2017
16:00 Borgaro Torinese  -  Folgore Caratese  
16:00 Borgosesia  -  Derthona  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  ASD Varesina  
16:00 AS Casale  -  Olginatese  
16:00 USD Castellazzo  -  Como  
16:00 Inveruno  -  Bra  
16:00 OltrepoVoghera  -  ASDC Gozzano  
16:00 Pavia  -  Arconatese  
16:00 Varese  -  Caronnese  
16:00 Seregno  -  Pro Sesto  
29.10.2017
15:30 Bra  -  Varese  
15:30 Derthona  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Caronnese  -  Seregno  
15:30 Como  -  AS Casale  
15:30 Folgore Caratese  -  OltrepoVoghera  
15:30 Olginatese  -  ASDC Gozzano  
15:30 Pavia  -  Borgosesia  
15:30 Pro Sesto  -  Borgaro Torinese  
15:30 ASD Varesina  -  Inveruno  
15:30 Arconatese  -  USD Castellazzo  
01.11.2017
15:30 Borgaro Torinese  -  Como  
15:30 Borgosesia  -  Caronnese  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Pro Sesto  
15:30 AS Casale  -  ASD Varesina  
15:30 USD Castellazzo  -  Derthona  
15:30 ASDC Gozzano  -  Bra  
15:30 Inveruno  -  Folgore Caratese  
15:30 OltrepoVoghera  -  Olginatese  
15:30 Varese  -  Pavia  
15:30 Seregno  -  Arconatese  
05.11.2017
15:30 Arconatese  -  Borgaro Torinese  
15:30 Borgosesia  -  Seregno  
15:30 Derthona  -  AS Casale  
15:30 Pavia  -  USD Castellazzo  
15:30 Olginatese  -  Varese  
15:30 Folgore Caratese  -  Bra  
15:30 Como  -  OltrepoVoghera  
15:30 Caronnese  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 ASD Varesina  -  ASDC Gozzano  
15:30 Pro Sesto  -  Inveruno  
12.11.2017
15:30 Bra  -  Olginatese  
15:30 Borgaro Torinese  -  Derthona  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Arconatese  
15:30 AS Casale  -  Pro Sesto  
15:30 USD Castellazzo  -  Caronnese  
15:30 ASDC Gozzano  -  Folgore Caratese  
15:30 Inveruno  -  Como  
15:30 OltrepoVoghera  -  ASD Varesina  
15:30 Varese  -  Borgosesia  
15:30 Seregno  -  Pavia  
19.11.2017
15:30 Arconatese  -  Inveruno  
15:30 Borgosesia  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Derthona  -  OltrepoVoghera  
15:30 Seregno  -  USD Castellazzo  
15:30 ASD Varesina  -  Olginatese  
15:30 Pro Sesto  -  ASDC Gozzano  
15:30 Pavia  -  Borgaro Torinese  
15:30 Folgore Caratese  -  Varese  
15:30 Como  -  Bra  
15:30 Caronnese  -  AS Casale  
26.11.2017
15:30 Borgaro Torinese  -  Caronnese  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Pavia  
15:30 Bra  -  ASD Varesina  
15:30 AS Casale  -  Arconatese  
15:30 USD Castellazzo  -  Borgosesia  
15:30 ASDC Gozzano  -  Como  
15:30 Inveruno  -  Derthona  
15:30 Olginatese  -  Folgore Caratese  
15:30 OltrepoVoghera  -  Pro Sesto  
15:30 Varese  -  Seregno  
03.12.2017
15:30 Arconatese  -  OltrepoVoghera  
15:30 Caronnese  -  Inveruno  
15:30 USD Castellazzo  -  Varese  
15:30 Como  -  Olginatese  
15:30 Pavia  -  AS Casale  
15:30 Pro Sesto  -  Bra  
15:30 ASD Varesina  -  Folgore Caratese  
15:30 Seregno  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Derthona  -  ASDC Gozzano  
15:30 Borgosesia  -  Borgaro Torinese  
10.12.2017
15:30 Bra  -  Arconatese  
15:30 Borgaro Torinese  -  USD Castellazzo  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Varese  
15:30 AS Casale  -  Seregno  
15:30 Folgore Caratese  -  Pro Sesto  
15:30 ASDC Gozzano  -  Caronnese  
15:30 Inveruno  -  Borgosesia  
15:30 Olginatese  -  Derthona  
15:30 OltrepoVoghera  -  Pavia  
15:30 ASD Varesina  -  Como  
17.12.2017
15:30 Arconatese  -  ASDC Gozzano  
15:30 Borgosesia  -  AS Casale  
15:30 Derthona  -  Bra  
15:30 Pavia  -  Inveruno  
15:30 Pro Sesto  -  Olginatese  
15:30 Varese  -  ASD Varesina  
15:30 Seregno  -  Borgaro Torinese  
15:30 Como  -  Folgore Caratese  
15:30 USD Castellazzo  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Caronnese  -  OltrepoVoghera  
07.01.2018
15:30 Varese  -  Borgaro Torinese  
15:30 Seregno  -  OltrepoVoghera  
15:30 Arconatese  -  Folgore Caratese  
15:30 Borgosesia  -  ASDC Gozzano  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  AS Casale  
15:30 Derthona  -  ASD Varesina  
15:30 Caronnese  -  Olginatese  
15:30 USD Castellazzo  -  Inveruno  
15:30 Pavia  -  Bra  
15:30 Pro Sesto  -  Como  
14.01.2018
15:30 Bra  -  Caronnese  
15:30 Borgaro Torinese  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 AS Casale  -  USD Castellazzo  
15:30 Como  -  Varese  
15:30 Folgore Caratese  -  Derthona  
15:30 ASDC Gozzano  -  Pavia  
15:30 Inveruno  -  Seregno  
15:30 Olginatese  -  Arconatese  
15:30 OltrepoVoghera  -  Borgosesia  
15:30 ASD Varesina  -  Pro Sesto  
17.01.2018
15:30 Arconatese  -  Como  
15:30 Borgaro Torinese  -  Inveruno  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  OltrepoVoghera  
15:30 Borgosesia  -  Olginatese  
15:30 Derthona  -  Pro Sesto  
15:30 Caronnese  -  ASD Varesina  
15:30 USD Castellazzo  -  ASDC Gozzano  
15:30 Pavia  -  Folgore Caratese  
15:30 Varese  -  AS Casale  
15:30 Seregno  -  Bra  
21.01.2018
15:30 Bra  -  Borgosesia  
15:30 AS Casale  -  Borgaro Torinese  
15:30 Como  -  Derthona  
15:30 Folgore Caratese  -  Caronnese  
15:30 ASDC Gozzano  -  Seregno  
15:30 Inveruno  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Olginatese  -  Pavia  
15:30 OltrepoVoghera  -  USD Castellazzo  
15:30 Pro Sesto  -  Varese  
15:30 ASD Varesina  -  Arconatese  
28.01.2018
15:30 Seregno  -  Folgore Caratese  
15:30 Varese  -  Inveruno  
15:30 Pavia  -  Como  
15:30 USD Castellazzo  -  Olginatese  
15:30 AS Casale  -  OltrepoVoghera  
15:30 Caronnese  -  Pro Sesto  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Bra  
15:30 Borgosesia  -  ASD Varesina  
15:30 Borgaro Torinese  -  ASDC Gozzano  
15:30 Arconatese  -  Derthona  
04.02.2018
15:30 Derthona  -  Varese  
15:30 Como  -  Caronnese  
15:30 Folgore Caratese  -  Borgosesia  
15:30 ASDC Gozzano  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Bra  -  USD Castellazzo  
15:30 Olginatese  -  Seregno  
15:30 OltrepoVoghera  -  Borgaro Torinese  
15:30 Pro Sesto  -  Arconatese  
15:30 ASD Varesina  -  Pavia  
15:30 Inveruno  -  AS Casale  
11.02.2018
15:30 Borgaro Torinese  -  Olginatese  
15:30 Borgosesia  -  Pro Sesto  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Folgore Caratese  
15:30 Caronnese  -  Arconatese  
15:30 AS Casale  -  Bra  
15:30 USD Castellazzo  -  ASD Varesina  
15:30 Inveruno  -  ASDC Gozzano  
15:30 Pavia  -  Derthona  
15:30 Varese  -  OltrepoVoghera  
15:30 Seregno  -  Como  
18.02.2018
15:30 Arconatese  -  Varese  
15:30 Bra  -  Borgaro Torinese  
15:30 Derthona  -  Caronnese  
15:30 ASD Varesina  -  Seregno  
15:30 Pro Sesto  -  Pavia  
15:30 OltrepoVoghera  -  Inveruno  
15:30 Olginatese  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 ASDC Gozzano  -  AS Casale  
15:30 Folgore Caratese  -  USD Castellazzo  
15:30 Como  -  Borgosesia  
21.02.2018
15:30 USD Castellazzo  -  Pro Sesto  
15:30 Inveruno  -  Olginatese  
15:30 AS Casale  -  Folgore Caratese  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Como  
15:30 Borgosesia  -  Arconatese  
15:30 Borgaro Torinese  -  ASD Varesina  
15:30 Seregno  -  Derthona  
15:30 Varese  -  ASDC Gozzano  
15:30 Pavia  -  Caronnese  
15:30 OltrepoVoghera  -  Bra  
25.02.2018
15:30 ASDC Gozzano  -  OltrepoVoghera  
15:30 Folgore Caratese  -  Borgaro Torinese  
15:30 Como  -  USD Castellazzo  
15:30 Olginatese  -  AS Casale  
15:30 Pro Sesto  -  Seregno  
15:30 ASD Varesina  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 Caronnese  -  Varese  
15:30 Derthona  -  Borgosesia  
15:30 Bra  -  Inveruno  
15:30 Arconatese  -  Pavia  
04.03.2018
15:30 Borgaro Torinese  -  Pro Sesto  
15:30 Borgosesia  -  Pavia  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  -  Derthona  
15:30 AS Casale  -  Como  
15:30 USD Castellazzo  -  Arconatese  
15:30 ASDC Gozzano  -  Olginatese  
15:30 Inveruno  -  ASD Varesina  
15:30 OltrepoVoghera  -  Folgore Caratese  
15:30 Varese  -  Bra  
15:30 Seregno  -  Caronnese  
18.03.2018
15:30 Arconatese  -  Seregno  
15:30 Bra  -  ASDC Gozzano  
15:30 Como  -  Borgaro Torinese  
15:30 Folgore Caratese  -  Inveruno  
15:30 Olginatese  -  OltrepoVoghera  
15:30 Pavia  -  Varese  
15:30 Pro Sesto  -  ASD Calcio Chieri 1955  
15:30 ASD Varesina  -  AS Casale  
15:30 Caronnese  -  Borgosesia  
15:30 Derthona  -  USD Castellazzo  
25.03.2018
16:00 Bra  -  Folgore Caratese  
16:00 Borgaro Torinese  -  Arconatese  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  Caronnese  
16:00 AS Casale  -  Derthona  
16:00 USD Castellazzo  -  Pavia  
16:00 ASDC Gozzano  -  ASD Varesina  
16:00 Inveruno  -  Pro Sesto  
16:00 OltrepoVoghera  -  Como  
16:00 Varese  -  Olginatese  
16:00 Seregno  -  Borgosesia  
29.03.2018
16:00 ASD Varesina  -  OltrepoVoghera  
16:00 Pro Sesto  -  AS Casale  
16:00 Pavia  -  Seregno  
16:00 Olginatese  -  Bra  
16:00 Folgore Caratese  -  ASDC Gozzano  
16:00 Como  -  Inveruno  
16:00 Caronnese  -  USD Castellazzo  
16:00 Derthona  -  Borgaro Torinese  
16:00 Borgosesia  -  Varese  
16:00 Arconatese  -  ASD Calcio Chieri 1955  
08.04.2018
16:00 Borgaro Torinese  -  Pavia  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  Borgosesia  
16:00 AS Casale  -  Caronnese  
16:00 USD Castellazzo  -  Seregno  
16:00 ASDC Gozzano  -  Pro Sesto  
16:00 Inveruno  -  Arconatese  
16:00 Olginatese  -  ASD Varesina  
16:00 OltrepoVoghera  -  Derthona  
16:00 Varese  -  Folgore Caratese  
16:00 Bra  -  Como  
15.04.2018
16:00 Arconatese  -  AS Casale  
16:00 Borgosesia  -  USD Castellazzo  
16:00 Derthona  -  Inveruno  
16:00 Folgore Caratese  -  Olginatese  
16:00 Como  -  ASDC Gozzano  
16:00 Caronnese  -  Borgaro Torinese  
16:00 Pavia  -  ASD Calcio Chieri 1955  
16:00 Pro Sesto  -  OltrepoVoghera  
16:00 ASD Varesina  -  Bra  
16:00 Seregno  -  Varese  
22.04.2018
16:00 Bra  -  Pro Sesto  
16:00 Borgaro Torinese  -  Borgosesia  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  Seregno  
16:00 AS Casale  -  Pavia  
16:00 Folgore Caratese  -  ASD Varesina  
16:00 ASDC Gozzano  -  Derthona  
16:00 Olginatese  -  Como  
16:00 OltrepoVoghera  -  Arconatese  
16:00 Varese  -  USD Castellazzo  
16:00 Inveruno  -  Caronnese  
29.04.2018
16:00 Varese  -  ASD Calcio Chieri 1955  
16:00 Seregno  -  AS Casale  
16:00 Arconatese  -  Bra  
16:00 Borgosesia  -  Inveruno  
16:00 Derthona  -  Olginatese  
16:00 Caronnese  -  ASDC Gozzano  
16:00 USD Castellazzo  -  Borgaro Torinese  
16:00 Pro Sesto  -  Folgore Caratese  
16:00 Pavia  -  OltrepoVoghera  
16:00 Como  -  ASD Varesina  
06.05.2018
16:00 Inveruno  -  Pavia  
16:00 Olginatese  -  Pro Sesto  
16:00 OltrepoVoghera  -  Caronnese  
16:00 ASD Varesina  -  Varese  
16:00 Bra  -  Derthona  
16:00 Borgaro Torinese  -  Seregno  
16:00 ASD Calcio Chieri 1955  -  USD Castellazzo  
16:00 AS Casale  -  Borgosesia  
16:00 Folgore Caratese  -  Como  
16:00 ASDC Gozzano  -  Arconatese  
Italy 4
03.09.2017
16:00 Ciserano  -  Scanzorosciate  
16:00 Crema  -  Darfo Boario  
16:00 Dro  -  Ciliverghe Mazzano  
16:00 Grumellese  -  Rezzato  
16:00 Lumezzane  -  US Bustese  
16:00 Pontisola  -  Levico Terme  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Trento  
16:00 Caravaggio  -  Pergolettese  
16:00 Propatria  -  Lecco  
10.09.2017
16:00 Trento  -  Caravaggio  
16:00 Scanzorosciate  -  Grumellese  
16:00 Rezzato  -  Propatria  
16:00 Pergolettese  -  Lumezzane  
16:00 Levico Terme  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:00 Darfo Boario  -  Dro  
16:00 Ciliverghe Mazzano  -  Pontisola  
16:00 Lecco  -  Crema  
16:00 US Bustese  -  Ciserano  
17.09.2017
16:00 Rezzato  -  Lecco  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  US Bustese  
16:00 Pontisola  -  Pergolettese  
16:00 Lumezzane  -  Scanzorosciate  
16:00 Grumellese  -  Darfo Boario  
16:00 Dro  -  Trento  
16:00 Crema  -  Levico Terme  
16:00 Caravaggio  -  Ciserano  
16:00 Propatria  -  Ciliverghe Mazzano  
24.09.2017
16:00 US Bustese  -  Caravaggio  
16:00 Lecco  -  Grumellese  
16:00 Trento  -  Pontisola  
16:00 Scanzorosciate  -  Rezzato  
16:00 Pergolettese  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:00 Levico Terme  -  Dro  
16:00 Darfo Boario  -  Propatria  
16:00 Ciserano  -  Lumezzane  
16:00 Ciliverghe Mazzano  -  Crema  
01.10.2017
16:00 Dro  -  US Bustese  
16:00 Crema  -  Pergolettese  
16:00 Caravaggio  -  Scanzorosciate  
16:00 Lecco  -  Darfo Boario  
16:00 Propatria  -  Trento  
16:00 Grumellese  -  Levico Terme  
16:00 Pontisola  -  Ciserano  
16:00 Rezzato  -  Ciliverghe Mazzano  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Lumezzane  
08.10.2017
16:00 US Bustese  -  Pontisola  
16:00 Ciliverghe Mazzano  -  Grumellese  
16:00 Ciserano  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:00 Darfo Boario  -  Rezzato  
16:00 Levico Terme  -  Propatria  
16:00 Lumezzane  -  Caravaggio  
16:00 Pergolettese  -  Dro  
16:00 Scanzorosciate  -  Lecco  
16:00 Trento  -  Crema  
15.10.2017
16:00 Grumellese  -  Pergolettese  
16:00 Dro  -  Lumezzane  
16:00 Darfo Boario  -  Ciliverghe Mazzano  
16:00 Crema  -  Ciserano  
16:00 Lecco  -  Levico Terme  
16:00 Propatria  -  US Bustese  
16:00 Rezzato  -  Trento  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Scanzorosciate  
16:00 Pontisola  -  Caravaggio  
22.10.2017
16:00 Trento  -  Grumellese  
16:00 Scanzorosciate  -  Darfo Boario  
16:00 Pergolettese  -  Propatria  
16:00 Lumezzane  -  Pontisola  
16:00 US Bustese  -  Crema  
16:00 Caravaggio  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:00 Ciliverghe Mazzano  -  Lecco  
16:00 Ciserano  -  Dro  
16:00 Levico Terme  -  Rezzato  
29.10.2017
15:30 Propatria  -  Lumezzane  
15:30 Lecco  -  Pergolettese  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Levico Terme  
15:30 Crema  -  Caravaggio  
15:30 Darfo Boario  -  Trento  
15:30 Dro  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Grumellese  -  Ciserano  
15:30 Pontisola  -  Scanzorosciate  
15:30 Rezzato  -  US Bustese  
01.11.2017
15:30 US Bustese  -  Grumellese  
15:30 Lumezzane  -  Crema  
15:30 Pergolettese  -  Rezzato  
15:30 Scanzorosciate  -  Ciliverghe Mazzano  
15:30 Trento  -  Lecco  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Pontisola  
15:30 Levico Terme  -  Darfo Boario  
15:30 Ciserano  -  Propatria  
15:30 Caravaggio  -  Dro  
05.11.2017
15:30 Propatria  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Lecco  -  Ciserano  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Pergolettese  
15:30 Crema  -  Pontisola  
15:30 Darfo Boario  -  US Bustese  
15:30 Dro  -  Scanzorosciate  
15:30 Grumellese  -  Caravaggio  
15:30 Rezzato  -  Lumezzane  
15:30 Levico Terme  -  Trento  
12.11.2017
15:30 Trento  -  Ciliverghe Mazzano  
15:30 Scanzorosciate  -  Levico Terme  
15:30 Pontisola  -  Dro  
15:30 Pergolettese  -  Darfo Boario  
15:30 Lumezzane  -  Grumellese  
15:30 Ciserano  -  Rezzato  
15:30 Caravaggio  -  Propatria  
15:30 US Bustese  -  Lecco  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Crema  
19.11.2017
15:30 Propatria  -  Dro  
15:30 Lecco  -  Caravaggio  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Ciserano  
15:30 Crema  -  Scanzorosciate  
15:30 Darfo Boario  -  Lumezzane  
15:30 Grumellese  -  Pontisola  
15:30 Levico Terme  -  US Bustese  
15:30 Trento  -  Pergolettese  
15:30 Rezzato  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
26.11.2017
15:30 Scanzorosciate  -  Trento  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Grumellese  
15:30 Pontisola  -  Propatria  
15:30 Pergolettese  -  Levico Terme  
15:30 Lumezzane  -  Lecco  
15:30 Dro  -  Crema  
15:30 Ciserano  -  Darfo Boario  
15:30 Caravaggio  -  Rezzato  
15:30 US Bustese  -  Ciliverghe Mazzano  
03.12.2017
15:30 Propatria  -  Crema  
15:30 Lecco  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Lumezzane  
15:30 Darfo Boario  -  Caravaggio  
15:30 Grumellese  -  Dro  
15:30 Levico Terme  -  Ciserano  
15:30 Pergolettese  -  Scanzorosciate  
15:30 Rezzato  -  Pontisola  
15:30 Trento  -  US Bustese  
10.12.2017
15:30 Propatria  -  Grumellese  
15:30 US Bustese  -  Scanzorosciate  
15:30 Caravaggio  -  Levico Terme  
15:30 Ciserano  -  Pergolettese  
15:30 Crema  -  Rezzato  
15:30 Pontisola  -  Darfo Boario  
15:30 Lumezzane  -  Trento  
15:30 Dro  -  Lecco  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Ciliverghe Mazzano  
17.12.2017
15:30 Rezzato  -  Dro  
15:30 Scanzorosciate  -  Propatria  
15:30 Trento  -  Ciserano  
15:30 Pergolettese  -  US Bustese  
15:30 Levico Terme  -  Lumezzane  
15:30 Grumellese  -  Crema  
15:30 Darfo Boario  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Caravaggio  
15:30 Lecco  -  Pontisola  
07.01.2018
15:30 US Bustese  -  Lumezzane  
15:30 Lecco  -  Propatria  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Dro  
15:30 Darfo Boario  -  Crema  
15:30 Levico Terme  -  Pontisola  
15:30 Pergolettese  -  Caravaggio  
15:30 Rezzato  -  Grumellese  
15:30 Scanzorosciate  -  Ciserano  
15:30 Trento  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
14.01.2018
15:30 Propatria  -  Rezzato  
15:30 Caravaggio  -  Trento  
15:30 Ciserano  -  US Bustese  
15:30 Crema  -  Lecco  
15:30 Dro  -  Darfo Boario  
15:30 Grumellese  -  Scanzorosciate  
15:30 Lumezzane  -  Pergolettese  
15:30 Pontisola  -  Ciliverghe Mazzano  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Levico Terme  
21.01.2018
15:30 Lecco  -  Rezzato  
15:30 US Bustese  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Propatria  
15:30 Ciserano  -  Caravaggio  
15:30 Darfo Boario  -  Grumellese  
15:30 Levico Terme  -  Crema  
15:30 Pergolettese  -  Pontisola  
15:30 Scanzorosciate  -  Lumezzane  
15:30 Trento  -  Dro  
28.01.2018
15:30 Propatria  -  Darfo Boario  
15:30 Caravaggio  -  US Bustese  
15:30 Crema  -  Ciliverghe Mazzano  
15:30 Grumellese  -  Lecco  
15:30 Lumezzane  -  Ciserano  
15:30 Pontisola  -  Trento  
15:30 Rezzato  -  Scanzorosciate  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Pergolettese  
15:30 Dro  -  Levico Terme  
04.02.2018
15:30 US Bustese  -  Dro  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Rezzato  
15:30 Ciserano  -  Pontisola  
15:30 Pergolettese  -  Crema  
15:30 Scanzorosciate  -  Caravaggio  
15:30 Trento  -  Propatria  
15:30 Lumezzane  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Levico Terme  -  Grumellese  
15:30 Darfo Boario  -  Lecco  
11.02.2018
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Ciserano  
15:30 Rezzato  -  Darfo Boario  
15:30 Propatria  -  Levico Terme  
15:30 Lecco  -  Scanzorosciate  
15:30 Caravaggio  -  Lumezzane  
15:30 Crema  -  Trento  
15:30 Dro  -  Pergolettese  
15:30 Grumellese  -  Ciliverghe Mazzano  
15:30 Pontisola  -  US Bustese  
18.02.2018
15:30 Trento  -  Rezzato  
15:30 Scanzorosciate  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Pergolettese  -  Grumellese  
15:30 Lumezzane  -  Dro  
15:30 Levico Terme  -  Lecco  
15:30 Ciserano  -  Crema  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Darfo Boario  
15:30 Caravaggio  -  Pontisola  
15:30 US Bustese  -  Propatria  
25.02.2018
15:30 Lecco  -  Ciliverghe Mazzano  
15:30 Crema  -  US Bustese  
15:30 Darfo Boario  -  Scanzorosciate  
15:30 Dro  -  Ciserano  
15:30 Grumellese  -  Trento  
15:30 Pontisola  -  Lumezzane  
15:30 Rezzato  -  Levico Terme  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Caravaggio  
15:30 Propatria  -  Pergolettese  
04.03.2018
15:30 US Bustese  -  Rezzato  
15:30 Caravaggio  -  Crema  
15:30 Ciserano  -  Grumellese  
15:30 Levico Terme  -  Ciliverghe Mazzano  
15:30 Lumezzane  -  Propatria  
15:30 Pergolettese  -  Lecco  
15:30 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Dro  
15:30 Trento  -  Darfo Boario  
15:30 Scanzorosciate  -  Pontisola  
18.03.2018
15:30 Dro  -  Caravaggio  
15:30 Grumellese  -  US Bustese  
15:30 Pontisola  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Rezzato  -  Pergolettese  
15:30 Darfo Boario  -  Levico Terme  
15:30 Crema  -  Lumezzane  
15:30 Ciliverghe Mazzano  -  Scanzorosciate  
15:30 Lecco  -  Trento  
15:30 Propatria  -  Ciserano  
25.03.2018
16:00 US Bustese  -  Darfo Boario  
16:00 Caravaggio  -  Grumellese  
16:00 Ciserano  -  Lecco  
16:00 Lumezzane  -  Rezzato  
16:00 Pergolettese  -  Ciliverghe Mazzano  
16:00 Pontisola  -  Crema  
16:00 Scanzorosciate  -  Dro  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Propatria  
16:00 Trento  -  Levico Terme  
29.03.2018
16:00 Rezzato  -  Ciserano  
16:00 Levico Terme  -  Scanzorosciate  
16:00 Grumellese  -  Lumezzane  
16:00 Dro  -  Pontisola  
16:00 Darfo Boario  -  Pergolettese  
16:00 Crema  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:00 Ciliverghe Mazzano  -  Trento  
16:00 Lecco  -  US Bustese  
16:00 Propatria  -  Caravaggio  
08.04.2018
16:00 Pergolettese  -  Trento  
16:00 Lumezzane  -  Darfo Boario  
16:00 Dro  -  Propatria  
16:00 Ciserano  -  Ciliverghe Mazzano  
16:00 Caravaggio  -  Lecco  
16:00 US Bustese  -  Levico Terme  
16:00 Pontisola  -  Grumellese  
16:00 Scanzorosciate  -  Crema  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Rezzato  
15.04.2018
16:00 Propatria  -  Pontisola  
16:00 Lecco  -  Lumezzane  
16:00 Ciliverghe Mazzano  -  US Bustese  
16:00 Crema  -  Dro  
16:00 Darfo Boario  -  Ciserano  
16:00 Grumellese  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:00 Levico Terme  -  Pergolettese  
16:00 Rezzato  -  Caravaggio  
16:00 Trento  -  Scanzorosciate  
22.04.2018
16:00 US Bustese  -  Trento  
16:00 Crema  -  Propatria  
16:00 Dro  -  Grumellese  
16:00 Lumezzane  -  Ciliverghe Mazzano  
16:00 Pontisola  -  Rezzato  
16:00 Scanzorosciate  -  Pergolettese  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Lecco  
16:00 Ciserano  -  Levico Terme  
16:00 Caravaggio  -  Darfo Boario  
29.04.2018
16:00 Lecco  -  Dro  
16:00 Ciliverghe Mazzano  -  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
16:00 Darfo Boario  -  Pontisola  
16:00 Grumellese  -  Propatria  
16:00 Levico Terme  -  Caravaggio  
16:00 Pergolettese  -  Ciserano  
16:00 Rezzato  -  Crema  
16:00 Scanzorosciate  -  US Bustese  
16:00 Trento  -  Lumezzane  
06.05.2018
16:00 Propatria  -  Scanzorosciate  
16:00 US Bustese  -  Pergolettese  
16:00 Caravaggio  -  Ciliverghe Mazzano  
16:00 Ciserano  -  Trento  
16:00 Crema  -  Grumellese  
16:00 Dro  -  Rezzato  
16:00 Lumezzane  -  Levico Terme  
16:00 Pontisola  -  Lecco  
16:00 Virtus Bergamo Alzanoseriate  -  Darfo Boario  
Italy 4
03.09.2017
16:00 ArzignanoChiampo  -  Cjarlins Muzane  
16:00 Calvi Noale  -  Montebelluna  
16:00 Campodarsego  -  Ambrosiana  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Belluno  
16:00 Este  -  Clodiense  
16:00 Legnago Salus  -  Tamai  
16:00 ASD Liventina  -  Abano  
16:00 Mantova  -  Virtus Verona  
16:00 Union Feltre  -  Adriese  
10.09.2017
16:00 Adriese  -  Este  
16:00 Ambrosiana  -  ArzignanoChiampo  
16:00 Montebelluna  -  ASD Liventina  
16:00 Cjarlins Muzane  -  Mantova  
16:00 Clodiense  -  Campodarsego  
16:00 Belluno  -  Legnago Salus  
16:00 Tamai  -  Union Feltre  
16:00 Virtus Verona  -  Calvi Noale  
16:00 Abano  -  Delta Calcio Rovigo  
17.09.2017
16:00 ArzignanoChiampo  -  Virtus Verona  
16:00 Calvi Noale  -  Abano  
16:00 Campodarsego  -  Cjarlins Muzane  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Legnago Salus  
16:00 Este  -  Ambrosiana  
16:00 ASD Liventina  -  Belluno  
16:00 Mantova  -  Montebelluna  
16:00 Tamai  -  Adriese  
16:00 Union Feltre  -  Clodiense  
24.09.2017
16:00 Virtus Verona  -  Este  
16:00 Legnago Salus  -  Calvi Noale  
16:00 Belluno  -  Mantova  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  ASD Liventina  
16:00 Clodiense  -  Tamai  
16:00 Cjarlins Muzane  -  Union Feltre  
16:00 Montebelluna  -  Campodarsego  
16:00 Ambrosiana  -  Adriese  
16:00 Abano  -  ArzignanoChiampo  
01.10.2017
16:00 Adriese  -  Clodiense  
16:00 ArzignanoChiampo  -  Montebelluna  
16:00 Calvi Noale  -  Belluno  
16:00 Campodarsego  -  Virtus Verona  
16:00 Este  -  Cjarlins Muzane  
16:00 ASD Liventina  -  Legnago Salus  
16:00 Mantova  -  Abano  
16:00 Tamai  -  Delta Calcio Rovigo  
16:00 Union Feltre  -  Ambrosiana  
08.10.2017
16:00 Virtus Verona  -  Adriese  
16:00 ASD Liventina  -  Calvi Noale  
16:00 Legnago Salus  -  ArzignanoChiampo  
16:00 Belluno  -  Campodarsego  
16:00 Abano  -  Este  
16:00 Ambrosiana  -  Tamai  
16:00 Montebelluna  -  Union Feltre  
16:00 Cjarlins Muzane  -  Clodiense  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Mantova  
15.10.2017
16:00 Adriese  -  Cjarlins Muzane  
16:00 ArzignanoChiampo  -  Belluno  
16:00 Calvi Noale  -  Delta Calcio Rovigo  
16:00 Campodarsego  -  Abano  
16:00 Clodiense  -  Ambrosiana  
16:00 Este  -  Montebelluna  
16:00 Mantova  -  Legnago Salus  
16:00 Tamai  -  ASD Liventina  
16:00 Union Feltre  -  Virtus Verona  
22.10.2017
16:00 Abano  -  Adriese  
16:00 Montebelluna  -  Clodiense  
16:00 Calvi Noale  -  Mantova  
16:00 Cjarlins Muzane  -  Tamai  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Campodarsego  
16:00 Belluno  -  Union Feltre  
16:00 Legnago Salus  -  Este  
16:00 ASD Liventina  -  ArzignanoChiampo  
16:00 Virtus Verona  -  Ambrosiana  
29.10.2017
15:30 Clodiense  -  Virtus Verona  
15:30 Este  -  Belluno  
15:30 Mantova  -  ASD Liventina  
15:30 Tamai  -  Calvi Noale  
15:30 Union Feltre  -  Abano  
15:30 Campodarsego  -  Legnago Salus  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Adriese  -  Montebelluna  
15:30 Ambrosiana  -  Cjarlins Muzane  
01.11.2017
15:30 Virtus Verona  -  Tamai  
15:30 Abano  -  Ambrosiana  
15:30 Montebelluna  -  Cjarlins Muzane  
15:30 Calvi Noale  -  Campodarsego  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Union Feltre  
15:30 Belluno  -  Clodiense  
15:30 Legnago Salus  -  Adriese  
15:30 ASD Liventina  -  Este  
15:30 Mantova  -  ArzignanoChiampo  
05.11.2017
15:30 Adriese  -  Belluno  
15:30 Ambrosiana  -  Montebelluna  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Calvi Noale  
15:30 Campodarsego  -  ASD Liventina  
15:30 Cjarlins Muzane  -  Virtus Verona  
15:30 Clodiense  -  Abano  
15:30 Este  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Tamai  -  Mantova  
15:30 Union Feltre  -  Legnago Salus  
12.11.2017
15:30 Mantova  -  Este  
15:30 ASD Liventina  -  Adriese  
15:30 Legnago Salus  -  Ambrosiana  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Clodiense  
15:30 Calvi Noale  -  Union Feltre  
15:30 Montebelluna  -  Tamai  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Campodarsego  
15:30 Abano  -  Virtus Verona  
15:30 Belluno  -  Cjarlins Muzane  
19.11.2017
15:30 Este  -  Calvi Noale  
15:30 Clodiense  -  Legnago Salus  
15:30 Cjarlins Muzane  -  Abano  
15:30 Campodarsego  -  Mantova  
15:30 Ambrosiana  -  Belluno  
15:30 Adriese  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Union Feltre  -  ASD Liventina  
15:30 Virtus Verona  -  Montebelluna  
15:30 Tamai  -  ArzignanoChiampo  
26.11.2017
15:30 Abano  -  Tamai  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Union Feltre  
15:30 Calvi Noale  -  Clodiense  
15:30 Campodarsego  -  Este  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Cjarlins Muzane  
15:30 Belluno  -  Montebelluna  
15:30 Legnago Salus  -  Virtus Verona  
15:30 ASD Liventina  -  Ambrosiana  
15:30 Mantova  -  Adriese  
03.12.2017
15:30 Adriese  -  Calvi Noale  
15:30 Ambrosiana  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Montebelluna  -  Abano  
15:30 Cjarlins Muzane  -  Legnago Salus  
15:30 Clodiense  -  ASD Liventina  
15:30 Virtus Verona  -  Belluno  
15:30 Union Feltre  -  Mantova  
15:30 Tamai  -  Campodarsego  
15:30 Este  -  ArzignanoChiampo  
10.12.2017
15:30 Este  -  Union Feltre  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Montebelluna  
15:30 Campodarsego  -  Adriese  
15:30 Calvi Noale  -  Cjarlins Muzane  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Clodiense  
15:30 Belluno  -  Tamai  
15:30 Legnago Salus  -  Abano  
15:30 ASD Liventina  -  Virtus Verona  
15:30 Mantova  -  Ambrosiana  
17.12.2017
15:30 Abano  -  Belluno  
15:30 Adriese  -  ArzignanoChiampo  
15:30 Ambrosiana  -  Calvi Noale  
15:30 Montebelluna  -  Legnago Salus  
15:30 Cjarlins Muzane  -  ASD Liventina  
15:30 Clodiense  -  Mantova  
15:30 Tamai  -  Este  
15:30 Union Feltre  -  Campodarsego  
15:30 Virtus Verona  -  Delta Calcio Rovigo  
07.01.2018
15:30 Abano  -  ASD Liventina  
15:30 Adriese  -  Union Feltre  
15:30 Ambrosiana  -  Campodarsego  
15:30 Virtus Verona  -  Mantova  
15:30 Tamai  -  Legnago Salus  
15:30 Belluno  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Clodiense  -  Este  
15:30 Cjarlins Muzane  -  ArzignanoChiampo  
15:30 Montebelluna  -  Calvi Noale  
14.01.2018
15:30 Campodarsego  -  Clodiense  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Abano  
15:30 Union Feltre  -  Tamai  
15:30 Mantova  -  Cjarlins Muzane  
15:30 ASD Liventina  -  Montebelluna  
15:30 Legnago Salus  -  Belluno  
15:30 Este  -  Adriese  
15:30 Calvi Noale  -  Virtus Verona  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Ambrosiana  
21.01.2018
15:30 Cjarlins Muzane  -  Campodarsego  
15:30 Montebelluna  -  Mantova  
15:30 Ambrosiana  -  Este  
15:30 Adriese  -  Tamai  
15:30 Abano  -  Calvi Noale  
15:30 Virtus Verona  -  ArzignanoChiampo  
15:30 Legnago Salus  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Belluno  -  ASD Liventina  
15:30 Clodiense  -  Union Feltre  
28.01.2018
15:30 Este  -  Virtus Verona  
15:30 ASD Liventina  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Campodarsego  -  Montebelluna  
15:30 Calvi Noale  -  Legnago Salus  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Abano  
15:30 Adriese  -  Ambrosiana  
15:30 Union Feltre  -  Cjarlins Muzane  
15:30 Tamai  -  Clodiense  
15:30 Mantova  -  Belluno  
04.02.2018
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Tamai  
15:30 Belluno  -  Calvi Noale  
15:30 Legnago Salus  -  ASD Liventina  
15:30 Virtus Verona  -  Campodarsego  
15:30 Clodiense  -  Adriese  
15:30 Cjarlins Muzane  -  Este  
15:30 Montebelluna  -  ArzignanoChiampo  
15:30 Ambrosiana  -  Union Feltre  
15:30 Abano  -  Mantova  
11.02.2018
15:30 Adriese  -  Virtus Verona  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Legnago Salus  
15:30 Calvi Noale  -  ASD Liventina  
15:30 Campodarsego  -  Belluno  
15:30 Union Feltre  -  Montebelluna  
15:30 Tamai  -  Ambrosiana  
15:30 Mantova  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Este  -  Abano  
15:30 Clodiense  -  Cjarlins Muzane  
18.02.2018
15:30 Cjarlins Muzane  -  Adriese  
15:30 Montebelluna  -  Este  
15:30 Ambrosiana  -  Clodiense  
15:30 Abano  -  Campodarsego  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  Calvi Noale  
15:30 Belluno  -  ArzignanoChiampo  
15:30 Legnago Salus  -  Mantova  
15:30 ASD Liventina  -  Tamai  
15:30 Virtus Verona  -  Union Feltre  
25.02.2018
15:30 Adriese  -  Abano  
15:30 Ambrosiana  -  Virtus Verona  
15:30 ArzignanoChiampo  -  ASD Liventina  
15:30 Campodarsego  -  Delta Calcio Rovigo  
15:30 Clodiense  -  Montebelluna  
15:30 Este  -  Legnago Salus  
15:30 Mantova  -  Calvi Noale  
15:30 Tamai  -  Cjarlins Muzane  
15:30 Union Feltre  -  Belluno  
04.03.2018
15:30 Montebelluna  -  Adriese  
15:30 Abano  -  Union Feltre  
15:30 Calvi Noale  -  Tamai  
15:30 Cjarlins Muzane  -  Ambrosiana  
15:30 Delta Calcio Rovigo  -  ArzignanoChiampo  
15:30 Belluno  -  Este  
15:30 Legnago Salus  -  Campodarsego  
15:30 ASD Liventina  -  Mantova  
15:30 Virtus Verona  -  Clodiense  
18.03.2018
15:30 Adriese  -  Legnago Salus  
15:30 Ambrosiana  -  Abano  
15:30 ArzignanoChiampo  -  Mantova  
15:30 Campodarsego  -  Calvi Noale  
15:30 Cjarlins Muzane  -  Montebelluna  
15:30 Clodiense  -  Belluno  
15:30 Este  -  ASD Liventina  
15:30 Tamai  -  Virtus Verona  
15:30 Union Feltre  -  Delta Calcio Rovigo  
25.03.2018
16:00 Abano  -  Clodiense  
16:00 Montebelluna  -  Ambrosiana  
16:00 Calvi Noale  -  ArzignanoChiampo  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Este  
16:00 Belluno  -  Adriese  
16:00 Virtus Verona  -  Cjarlins Muzane  
16:00 Mantova  -  Tamai  
16:00 ASD Liventina  -  Campodarsego  
16:00 Legnago Salus  -  Union Feltre  
29.03.2018
16:00 Este  -  Mantova  
16:00 Tamai  -  Montebelluna  
16:00 Union Feltre  -  Calvi Noale  
16:00 Virtus Verona  -  Abano  
16:00 Clodiense  -  Delta Calcio Rovigo  
16:00 Cjarlins Muzane  -  Belluno  
16:00 Campodarsego  -  ArzignanoChiampo  
16:00 Ambrosiana  -  Legnago Salus  
16:00 Adriese  -  ASD Liventina  
08.04.2018
16:00 Abano  -  Cjarlins Muzane  
16:00 ArzignanoChiampo  -  Tamai  
16:00 Montebelluna  -  Virtus Verona  
16:00 Calvi Noale  -  Este  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Adriese  
16:00 Belluno  -  Ambrosiana  
16:00 Legnago Salus  -  Clodiense  
16:00 ASD Liventina  -  Union Feltre  
16:00 Mantova  -  Campodarsego  
15.04.2018
16:00 Ambrosiana  -  ASD Liventina  
16:00 Adriese  -  Mantova  
16:00 Montebelluna  -  Belluno  
16:00 Cjarlins Muzane  -  Delta Calcio Rovigo  
16:00 Clodiense  -  Calvi Noale  
16:00 Este  -  Campodarsego  
16:00 Tamai  -  Abano  
16:00 Union Feltre  -  ArzignanoChiampo  
16:00 Virtus Verona  -  Legnago Salus  
22.04.2018
16:00 Abano  -  Montebelluna  
16:00 ArzignanoChiampo  -  Este  
16:00 Calvi Noale  -  Adriese  
16:00 Campodarsego  -  Tamai  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Ambrosiana  
16:00 Belluno  -  Virtus Verona  
16:00 Mantova  -  Union Feltre  
16:00 ASD Liventina  -  Clodiense  
16:00 Legnago Salus  -  Cjarlins Muzane  
29.04.2018
16:00 Clodiense  -  ArzignanoChiampo  
16:00 Tamai  -  Belluno  
16:00 Union Feltre  -  Este  
16:00 Cjarlins Muzane  -  Calvi Noale  
16:00 Montebelluna  -  Delta Calcio Rovigo  
16:00 Ambrosiana  -  Mantova  
16:00 Adriese  -  Campodarsego  
16:00 Abano  -  Legnago Salus  
16:00 Virtus Verona  -  ASD Liventina  
06.05.2018
16:00 Legnago Salus  -  Montebelluna  
16:00 Belluno  -  Abano  
16:00 Este  -  Tamai  
16:00 Delta Calcio Rovigo  -  Virtus Verona  
16:00 Campodarsego  -  Union Feltre  
16:00 Calvi Noale  -  Ambrosiana  
16:00 ArzignanoChiampo  -  Adriese  
16:00 Mantova  -  Clodiense  
16:00 ASD Liventina  -  Cjarlins Muzane  
Italy 4
03.09.2017
16:00 Rimini  -  Fiorenzuola  
16:00 Romagna Centro  -  Villabiagio  
16:00 Trestina  -  Forli  
16:00 Vivi Altotevere Sansepolcro  -  Castelvetro  
16:00 Mezzolara  -  Sangiovannese  
16:00 Lentigione  -  Tuttocuoio  
16:00 Aquila Montevarchi  -  Sasso Marconi  
16:00 Colligiana  -  Vigor Carpaneto  
16:00 Correggese  -  Pianese  
16:00 Imolese Calcio  -  Sanmaurese  
10.09.2017
16:00 Tuttocuoio  -  Rimini  
16:00 Castelvetro  -  Aquila Montevarchi  
16:00 Fiorenzuola  -  Correggese  
16:00 Forli  -  Romagna Centro  
16:00 Pianese  -  Vivi Altotevere Sansepolcro  
16:00 Sanmaurese  -  Colligiana  
16:00 Sangiovannese  -  Imolese Calcio  
16:00 Sasso Marconi  -  Trestina  
16:00 Villabiagio  -  Mezzolara  
16:00 Vigor Carpaneto  -  Lentigione  
13.09.2017
16:00 Trestina  -  Sangiovannese  
16:00 Romagna Centro  -  Sanmaurese  
16:00 Rimini  -  Castelvetro  
16:00 Mezzolara  -  Vigor Carpaneto  
16:00 Imolese Calcio  -  Lentigione  
16:00 Fiorenzuola  -  Pianese  
16:00 Correggese  -  Sasso Marconi  
16:00 Colligiana  -  Tuttocuoio  
16:00 Aquila Montevarchi  -  Villabiagio  
16:00 Vivi Altotevere Sansepolcro  -  Forli  
17.09.2017
16:00 Lentigione  -  Colligiana  
16:00 Castelvetro  -  Correggese  
16:00 Forli  -  Aquila Montevarchi  
16:00 Villabiagio  -  Trestina  
16:00 Vigor Carpaneto  -  Imolese Calcio  
16:00 Tuttocuoio  -  Fiorenzuola  
16:00 Sasso Marconi  -  Vivi Altotevere Sansepolcro  
16:00 Sangiovannese  -  Romagna Centro  
16:00 Sanmaurese  -  Mezzolara  
16:00 Pianese  -  Rimini  
24.09.2017
16:00 Imolese Calcio  -  Tuttocuoio  
16:00 Fiorenzuola  -  Sasso Marconi  
16:00 Correggese  -  Villabiagio  
16:00 Aquila Montevarchi  -  Sanmaurese  
16:00 Mezzolara  -  Colligiana  
16:00 Pianese  -  Castelvetro  
16:00 Vivi Altotevere Sansepolcro  -  Sangiovannese  
16:00 Trestina  -  Vigor Carpaneto  
16:00 Romagna Centro  -  Lentigione  
16:00 Rimini  -  Forli  
01.10.2017
16:00 Sanmaurese  -  Trestina  
16:00 Sangiovannese  -  Aquila Montevarchi  
16:00 Sasso Marconi  -  Rimini  
16:00 Tuttocuoio  -  Pianese  
16:00 Vigor Carpaneto  -  Romagna Centro  
16:00 Villabiagio  -  Vivi Altotevere Sansepolcro  
16:00 Lentigione  -  Mezzolara  
16:00 Forli  -  Correggese  
16:00 Colligiana  -  Imolese Calcio  
16:00 Castelvetro  -  Fiorenzuola  
08.10.2017
16:00 Rimini  -  Sangiovannese  
16:00 Pianese  -  Forli  
16:00 Mezzolara  -  Tuttocuoio  
16:00 Fiorenzuola  -  Villabiagio  
16:00 Correggese  -  Sanmaurese  
16:00 Castelvetro  -  Sasso Marconi  
16:00 Aquila Montevarchi  -  Lentigione  
16:00 Romagna Centro  -  Imolese Calcio  
16:00 Trestina  -  Colligiana  
16:00 Vivi Altotevere Sansepolcro  -  Vigor Carpaneto  
15.10.2017
16:00 Sanmaurese  -  Vivi Altotevere Sansepolcro  
16:00 Sangiovannese  -  Correggese  
16:00 Sasso Marconi  -  Pianese  
16:00 Tuttocuoio  -  Castelvetro  
16:00 Vigor Carpaneto  -  Aquila Montevarchi  
16:00 Villabiagio  -  Rimini  
16:00 Lentigione  -  Trestina