comScore
Tarih Seç
Greece 1
23.03.2019
17:00 AEK  -  Panaitolikos  
17:00 Larisa  -  Asteras Tripolis  
17:00 Xanthi  -  PAOK  
17:00 A.Smirnis  -  Panathinaikos  
17:00 Aris Salonika  -  OFI Crete  
17:00 Lamia  -  Panionios  
17:00 Levadiakos  -  Pas Giannina  
17:00 Olympiakos  -  Atromitos  
Greece 2
10.02.2019
17:00 Kissamikos FC  -  AE Sparti  
17:00 Aiginiakos FC  -  Panahaiki  
17:00 Apollon Kalamaria  -  Ergotelis  
17:00 AOK Kerkyra  -  Apollon Larissa  
17:00 Doxa Dramas  -  Trikala  
17:00 PAS Irodotos  -  Iraklis  
17:00 AE Karaiskakis  -  NFC Volos  
17:00 Aittitos Spaton  -  Platanias  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Ethnikos Sidirokastro FC  -  Aris Avatou  
15:00 Keravnos Pernis  -  Aetos Orfanou  
15:00 Kavala  -  Alexandros Kilkis  
15:00 Pao Kosmio  -  Panserraikos FC  
15:00 Aspis Xanthi  -  AE Kalampaki  
15:00 Apollon Paralimniou  -  Ethnikos Alexandroupoli  
15:00 Orfeas Xanthi  -  Nestos Chrisoupolis  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Sellana  -  Pierikos FC  
15:00 A.Karditsas  -  Olymp. Volou  
15:00 Thiseas Agria  -  Meteora  
15:00 Fokikos  -  Asteras Itea  
15:00 AO Stylis  -  Oikonomos Tsaritsani  
15:00 Achilleas Neokaisareias  -  Apollon Makrychori  
15:00 Niki Volou  -  Almyros  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Atromitos Piraeus  -  AEEK SYNKA  
15:00 Proodeftiki  -  OF Ierapetra  
15:00 Giouchtas FC  -  Atsalenios PO  
15:00 Keratsini  -  Episkopi Rethymno  
15:00 Ampelakiakos  -  Ionikos  
15:00 AE Neapoleos  -  Ethnikos P.  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Diagoras Rodos  -  Asteras Amaliada-Panopoulo  
15:00 PAO Vardas  -  Foivos Kremastis  
15:00 Palliniakos  -  Paniliakos  
15:00 Panegialios  -  Panamvrakakikos  
15:00 Acharnaikos FC  -  Niki Traganou  
15:00 Ialysos  -  Diagoras Vrachnaiika  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Haravianos Ilioupolis  -  AO Chalkidas  
15:00 Egaleo FC  -  Ilisiakos Zografou  
15:00 Aiolikos Mitilini  -  Panthiraikos AO  
15:00 Thyella Kamari  -  Agios Ierotheos  
15:00 Kalithea  -  Agioi Anargyroi  
15:00 Apollon Eretria  -  PAS Korinthos  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Ae Ermionidas  -  Aspropyrgos  
15:00 AE Pellanas Kastoreiou  -  APO Panargiakos  
15:00 Kalamata  -  AO Ypato  
15:00 Katastari  -  Eikosimias  
15:00 Enosi Lerna  -  Pamisos Messini  
15:00 Mandraikos FC  -  Asteras Vlahioti  
15:00 Panarkadikos FC  -  Amvrysseas  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Thesprotos FC  -  AO Floriadas  
15:00 Lefkimmi  -  Acheron Kanalaki  
15:00 AO Tilikratis Lefkada  -  Grevena Aerata  
15:00 Kronos Argyrades  -  Nafpaktiakos Asteras  
15:00 Alexandros Kallithea  -  Souli Paramythia  
15:00 Makedonikos Foufas  -  Thriamvos Serviana  
Greece 3
24.03.2019
15:00 Pao Koufalion  -  A.Giannitsa  
15:00 Niki Agathias  -  Edessaikos  
15:00 Makedonikos FC  -  Agrotikos  
15:00 Ermis Amyntaio  -  Melithes Melitis  
15:00 Langadas  -  Veria FC  
15:00 Almopos Aridaia  -  Aris Palaiochori  
15:00 PO Triglia  -  Olympiacos Kyminion