comScore
Tarih Seç
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
28.07.2017
20:00 Brinkumer SV  -  TSV Grolland  
29.07.2017
14:00 Werder Bremen III  -  Oberneuland  
16:00 OSC Bremerhaven  -  Bremer SV  
16:00 Blumenthaler SV  -  Vatan Sport Bremen  
16:30 VfL Bremen  -  TuS Schwachhausen  
30.07.2017
14:30 BTS Neustadt  -  SG Aumund-Vegesack  
16:00 BSC Hastedt  -  Geestemuende  
16:00 Habenhauser FV  -  Leher  
01.08.2017
20:00 SG Aumund-Vegesack  -  Brinkumer SV  
02.08.2017
20:00 Geestemuende  -  Blumenthaler SV  
20:00 Vatan Sport Bremen  -  Werder Bremen III  
20:00 Oberneuland  -  VfL Bremen  
20:00 TuS Schwachhausen  -  Habenhauser FV  
20:00 Leher  -  OSC Bremerhaven  
20:00 Bremer SV  -  BTS Neustadt  
20:00 TSV Grolland  -  BSC Hastedt  
11.08.2017
20:00 Brinkumer SV  -  Geestemuende  
12.08.2017
14:00 Werder Bremen III  -  TuS Schwachhausen  
16:00 Blumenthaler SV  -  BSC Hastedt  
16:00 OSC Bremerhaven  -  SG Aumund-Vegesack  
13.08.2017
14:30 BTS Neustadt  -  TSV Grolland  
16:00 Habenhauser FV  -  Bremer SV  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  Oberneuland  
18.08.2017
19:30 SG Aumund-Vegesack  -  Habenhauser FV  
19:30 Bremer SV  -  VfL Bremen  
20:00 Oberneuland  -  Blumenthaler SV  
20.08.2017
12:00 Geestemuende  -  BTS Neustadt  
15:30 TuS Schwachhausen  -  Vatan Sport Bremen  
16:00 TSV Grolland  -  OSC Bremerhaven  
16:00 Leher  -  Werder Bremen III  
16:00 BSC Hastedt  -  Brinkumer SV  
23.08.2017
19:30 VfL Bremen  -  Leher  
25.08.2017
20:00 Oberneuland  -  TuS Schwachhausen  
26.08.2017
14:00 Werder Bremen III  -  Bremer SV  
16:00 Blumenthaler SV  -  Brinkumer SV  
16:00 OSC Bremerhaven  -  Geestemuende  
16:30 VfL Bremen  -  SG Aumund-Vegesack  
27.08.2017
14:30 BTS Neustadt  -  BSC Hastedt  
16:00 Habenhauser FV  -  TSV Grolland  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  Leher  
31.08.2017
19:30 Bremer SV  -  Vatan Sport Bremen  
01.09.2017
20:00 Brinkumer SV  -  BTS Neustadt  
02.09.2017
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  Werder Bremen III  
03.09.2017
12:00 Geestemuende  -  Habenhauser FV  
15:30 TuS Schwachhausen  -  Blumenthaler SV  
16:00 TSV Grolland  -  VfL Bremen  
16:00 Leher  -  Oberneuland  
16:00 BSC Hastedt  -  OSC Bremerhaven  
08.09.2017
20:00 Oberneuland  -  Bremer SV  
09.09.2017
14:00 Werder Bremen III  -  TSV Grolland  
16:00 Blumenthaler SV  -  BTS Neustadt  
16:00 OSC Bremerhaven  -  Brinkumer SV  
16:30 VfL Bremen  -  Geestemuende  
10.09.2017
15:30 TuS Schwachhausen  -  Leher  
16:00 Habenhauser FV  -  BSC Hastedt  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  SG Aumund-Vegesack  
15.09.2017
19:00 Bremer SV  -  TuS Schwachhausen  
20:00 Brinkumer SV  -  Habenhauser FV  
16.09.2017
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  Oberneuland  
16:00 TSV Grolland  -  Vatan Sport Bremen  
17.09.2017
12:00 Geestemuende  -  Werder Bremen III  
14:30 BTS Neustadt  -  OSC Bremerhaven  
16:00 Leher  -  Blumenthaler SV  
16:00 BSC Hastedt  -  VfL Bremen  
22.09.2017
20:00 Oberneuland  -  TSV Grolland  
23.09.2017
14:00 Werder Bremen III  -  BSC Hastedt  
16:00 Blumenthaler SV  -  OSC Bremerhaven  
16:30 VfL Bremen  -  Brinkumer SV  
24.09.2017
15:30 TuS Schwachhausen  -  SG Aumund-Vegesack  
16:00 Habenhauser FV  -  BTS Neustadt  
16:00 Leher  -  Bremer SV  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  Geestemuende  
06.10.2017
20:00 Brinkumer SV  -  Werder Bremen III  
07.10.2017
14:00 Bremer SV  -  Blumenthaler SV  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  Leher  
16:00 OSC Bremerhaven  -  Habenhauser FV  
08.10.2017
12:00 Geestemuende  -  Oberneuland  
14:30 BTS Neustadt  -  VfL Bremen  
16:00 TSV Grolland  -  TuS Schwachhausen  
16:00 BSC Hastedt  -  Vatan Sport Bremen  
13.10.2017
20:00 Oberneuland  -  BSC Hastedt  
14.10.2017
14:00 Werder Bremen III  -  BTS Neustadt  
14:00 Bremer SV  -  SG Aumund-Vegesack  
16:00 Blumenthaler SV  -  Habenhauser FV  
16:30 VfL Bremen  -  OSC Bremerhaven  
15.10.2017
15:30 TuS Schwachhausen  -  Geestemuende  
16:00 Leher  -  TSV Grolland  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  Brinkumer SV  
20.10.2017
20:00 Brinkumer SV  -  Oberneuland  
21.10.2017
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  Blumenthaler SV  
16:00 TSV Grolland  -  Bremer SV  
16:00 OSC Bremerhaven  -  Werder Bremen III  
22.10.2017
12:00 Geestemuende  -  Leher  
14:30 BTS Neustadt  -  Vatan Sport Bremen  
16:00 Habenhauser FV  -  VfL Bremen  
16:00 BSC Hastedt  -  TuS Schwachhausen  
27.10.2017
20:00 Oberneuland  -  BTS Neustadt  
28.10.2017
14:00 Werder Bremen III  -  Habenhauser FV  
14:00 Bremer SV  -  Geestemuende  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  TSV Grolland  
16:00 Blumenthaler SV  -  VfL Bremen  
29.10.2017
15:00 TuS Schwachhausen  -  Brinkumer SV  
15:30 Leher  -  BSC Hastedt  
15:30 Vatan Sport Bremen  -  OSC Bremerhaven  
03.11.2017
20:00 Brinkumer SV  -  Leher  
04.11.2017
15:30 OSC Bremerhaven  -  Oberneuland  
16:00 VfL Bremen  -  Werder Bremen III  
05.11.2017
12:00 Geestemuende  -  SG Aumund-Vegesack  
14:30 BTS Neustadt  -  TuS Schwachhausen  
15:30 TSV Grolland  -  Blumenthaler SV  
15:30 Habenhauser FV  -  Vatan Sport Bremen  
15:30 BSC Hastedt  -  Bremer SV  
10.11.2017
20:00 Oberneuland  -  Habenhauser FV  
11.11.2017
14:00 Bremer SV  -  Brinkumer SV  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  BSC Hastedt  
16:00 Blumenthaler SV  -  Werder Bremen III  
12.11.2017
15:00 TuS Schwachhausen  -  OSC Bremerhaven  
15:30 TSV Grolland  -  Geestemuende  
15:30 Leher  -  BTS Neustadt  
15:30 Vatan Sport Bremen  -  VfL Bremen  
17.11.2017
20:00 Oberneuland  -  Werder Bremen III  
18.11.2017
14:00 Bremer SV  -  OSC Bremerhaven  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  BTS Neustadt  
19.11.2017
12:00 Geestemuende  -  BSC Hastedt  
14:30 TuS Schwachhausen  -  VfL Bremen  
15:00 TSV Grolland  -  Brinkumer SV  
15:00 Leher  -  Habenhauser FV  
15:00 Vatan Sport Bremen  -  Blumenthaler SV  
24.11.2017
20:00 Brinkumer SV  -  SG Aumund-Vegesack  
25.11.2017
14:00 Werder Bremen III  -  Vatan Sport Bremen  
15:00 OSC Bremerhaven  -  Leher  
15:30 VfL Bremen  -  Oberneuland  
16:00 Blumenthaler SV  -  Geestemuende  
26.11.2017
14:30 BTS Neustadt  -  Bremer SV  
15:00 Habenhauser FV  -  TuS Schwachhausen  
15:00 BSC Hastedt  -  TSV Grolland  
01.12.2017
20:00 Oberneuland  -  Vatan Sport Bremen  
02.12.2017
14:00 Bremer SV  -  Habenhauser FV  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  OSC Bremerhaven  
03.12.2017
12:00 Geestemuende  -  Brinkumer SV  
14:30 TuS Schwachhausen  -  Werder Bremen III  
15:00 BSC Hastedt  -  Blumenthaler SV  
15:00 Leher  -  VfL Bremen  
15:00 TSV Grolland  -  BTS Neustadt  
08.12.2017
20:00 Brinkumer SV  -  BSC Hastedt  
09.12.2017
14:00 Werder Bremen III  -  Leher  
15:00 OSC Bremerhaven  -  TSV Grolland  
15:30 VfL Bremen  -  Bremer SV  
16:00 Blumenthaler SV  -  Oberneuland  
10.12.2017
14:30 BTS Neustadt  -  Geestemuende  
15:00 Habenhauser FV  -  SG Aumund-Vegesack  
15:00 Vatan Sport Bremen  -  TuS Schwachhausen  
23.02.2018
20:00 Brinkumer SV  -  Blumenthaler SV  
24.02.2018
14:00 Bremer SV  -  Werder Bremen III  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  VfL Bremen  
25.02.2018
12:00 Geestemuende  -  OSC Bremerhaven  
15:30 TuS Schwachhausen  -  Oberneuland  
16:00 TSV Grolland  -  Habenhauser FV  
16:00 BSC Hastedt  -  BTS Neustadt  
16:00 Leher  -  Vatan Sport Bremen  
02.03.2018
20:00 Oberneuland  -  Leher  
03.03.2018
14:00 Werder Bremen III  -  SG Aumund-Vegesack  
16:00 Blumenthaler SV  -  TuS Schwachhausen  
16:00 OSC Bremerhaven  -  BSC Hastedt  
16:30 VfL Bremen  -  TSV Grolland  
04.03.2018
14:30 BTS Neustadt  -  Brinkumer SV  
16:00 Habenhauser FV  -  Geestemuende  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  Bremer SV  
09.03.2018
20:00 Brinkumer SV  -  OSC Bremerhaven  
10.03.2018
14:00 Bremer SV  -  Oberneuland  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  Vatan Sport Bremen  
11.03.2018
12:00 Geestemuende  -  VfL Bremen  
14:30 BTS Neustadt  -  Blumenthaler SV  
16:00 TSV Grolland  -  Werder Bremen III  
16:00 BSC Hastedt  -  Habenhauser FV  
16:00 Leher  -  TuS Schwachhausen  
16.03.2018
20:00 Oberneuland  -  SG Aumund-Vegesack  
17.03.2018
14:00 Werder Bremen III  -  Geestemuende  
16:00 Blumenthaler SV  -  Leher  
16:00 OSC Bremerhaven  -  BTS Neustadt  
16:30 VfL Bremen  -  BSC Hastedt  
18.03.2018
15:30 TuS Schwachhausen  -  Bremer SV  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  TSV Grolland  
16:00 Habenhauser FV  -  Brinkumer SV  
23.03.2018
20:00 Brinkumer SV  -  VfL Bremen  
24.03.2018
14:00 Bremer SV  -  Leher  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  TuS Schwachhausen  
16:00 OSC Bremerhaven  -  Blumenthaler SV  
25.03.2018
12:00 Geestemuende  -  Vatan Sport Bremen  
14:30 BTS Neustadt  -  Habenhauser FV  
16:00 BSC Hastedt  -  Werder Bremen III  
16:00 TSV Grolland  -  Oberneuland  
06.04.2018
20:00 Oberneuland  -  Geestemuende  
07.04.2018
14:00 Werder Bremen III  -  Brinkumer SV  
16:00 Blumenthaler SV  -  Bremer SV  
16:30 VfL Bremen  -  BTS Neustadt  
08.04.2018
15:30 TuS Schwachhausen  -  TSV Grolland  
16:00 Leher  -  SG Aumund-Vegesack  
16:00 Habenhauser FV  -  OSC Bremerhaven  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  BSC Hastedt  
13.04.2018
20:00 Brinkumer SV  -  Vatan Sport Bremen  
14.04.2018
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  Bremer SV  
16:00 OSC Bremerhaven  -  VfL Bremen  
15.04.2018
12:00 Geestemuende  -  TuS Schwachhausen  
14:30 BTS Neustadt  -  Werder Bremen III  
16:00 Habenhauser FV  -  Blumenthaler SV  
16:00 TSV Grolland  -  Leher  
16:00 BSC Hastedt  -  Oberneuland  
20.04.2018
19:30 Bremer SV  -  TSV Grolland  
20:00 Oberneuland  -  Brinkumer SV  
21.04.2018
14:00 Werder Bremen III  -  OSC Bremerhaven  
16:00 Blumenthaler SV  -  SG Aumund-Vegesack  
16:30 VfL Bremen  -  Habenhauser FV  
22.04.2018
15:30 TuS Schwachhausen  -  BSC Hastedt  
16:00 Leher  -  Geestemuende  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  BTS Neustadt  
27.04.2018
20:00 Brinkumer SV  -  TuS Schwachhausen  
28.04.2018
16:00 OSC Bremerhaven  -  Vatan Sport Bremen  
16:30 VfL Bremen  -  Blumenthaler SV  
29.04.2018
12:00 Geestemuende  -  Bremer SV  
14:30 BTS Neustadt  -  Oberneuland  
16:00 Habenhauser FV  -  Werder Bremen III  
16:00 TSV Grolland  -  SG Aumund-Vegesack  
16:00 BSC Hastedt  -  Leher  
04.05.2018
20:00 Oberneuland  -  OSC Bremerhaven  
20:00 Bremer SV  -  BSC Hastedt  
05.05.2018
14:00 Werder Bremen III  -  VfL Bremen  
15:00 SG Aumund-Vegesack  -  Geestemuende  
16:00 Blumenthaler SV  -  TSV Grolland  
06.05.2018
15:30 TuS Schwachhausen  -  BTS Neustadt  
16:00 Vatan Sport Bremen  -  Habenhauser FV  
16:00 Leher  -  Brinkumer SV  
13.05.2018
16:00 Werder Bremen III  -  Blumenthaler SV  
16:00 Geestemuende  -  TSV Grolland  
16:00 BSC Hastedt  -  SG Aumund-Vegesack  
16:00 Brinkumer SV  -  Bremer SV  
16:00 BTS Neustadt  -  Leher  
16:00 OSC Bremerhaven  -  TuS Schwachhausen  
16:00 Habenhauser FV  -  Oberneuland  
16:00 VfL Bremen  -  Vatan Sport Bremen  
Almanya - Oberliga NOFV-Sud
29.07.2017
18:00 Bayern Alzenau  -  FSC Lohfelden  
18:00 Buchonia Flieden  -  Borussia Fulda  
18:00 SC Waldgirmes  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 KSV Baunatal  -  OSC Vellmar  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  VFB Ginsheim  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  RW Frankfurt  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  FC Ederbergland  
18:00 SV Steinbach 1920  -  TSV Lehnerz  
05.08.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 Borussia Fulda  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  SV Steinbach 1920  
18:00 OSC Vellmar  -  Buchonia Flieden  
18:00 VFB Ginsheim  -  SC Waldgirmes  
18:00 RW Frankfurt  -  KSV Baunatal  
18:00 Bayern Alzenau  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
18:00 TSV Lehnerz  -  SpVgg Neu Isenburg  
12.08.2017
18:00 KSV Baunatal  -  VFB Ginsheim  
18:00 SC Waldgirmes  -  OSC Vellmar  
18:00 Buchonia Flieden  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 SV Steinbach 1920  -  Borussia Fulda  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  TSV Lehnerz  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  FC Ederbergland  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  Bayern Alzenau  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  RW Frankfurt  
19.08.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  Bayern Alzenau  
18:00 Borussia Fulda  -  Buchonia Flieden  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  SC Waldgirmes  
18:00 OSC Vellmar  -  KSV Baunatal  
18:00 VFB Ginsheim  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
18:00 RW Frankfurt  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 FC Ederbergland  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 TSV Lehnerz  -  SV Steinbach 1920  
26.08.2017
18:00 KSV Baunatal  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 SC Waldgirmes  -  Borussia Fulda  
18:00 Buchonia Flieden  -  TSV Lehnerz  
18:00 SV Steinbach 1920  -  FC Ederbergland  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  FSC Lohfelden  
18:00 Bayern Alzenau  -  RW Frankfurt  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  VFB Ginsheim  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  OSC Vellmar  
02.09.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  RW Frankfurt  
18:00 Borussia Fulda  -  KSV Baunatal  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
18:00 OSC Vellmar  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 VFB Ginsheim  -  Bayern Alzenau  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 FC Ederbergland  -  Buchonia Flieden  
18:00 TSV Lehnerz  -  SC Waldgirmes  
09.09.2017
18:00 KSV Baunatal  -  TSV Lehnerz  
18:00 SC Waldgirmes  -  FC Ederbergland  
18:00 SV Steinbach 1920  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  FSC Lohfelden  
18:00 RW Frankfurt  -  VFB Ginsheim  
18:00 Bayern Alzenau  -  OSC Vellmar  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  Borussia Fulda  
16.09.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  VFB Ginsheim  
18:00 Borussia Fulda  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  Bayern Alzenau  
18:00 OSC Vellmar  -  RW Frankfurt  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  SV Steinbach 1920  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  Buchonia Flieden  
18:00 FC Ederbergland  -  KSV Baunatal  
18:00 TSV Lehnerz  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
23.09.2017
18:00 SC Waldgirmes  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 Buchonia Flieden  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 SV Steinbach 1920  -  FSC Lohfelden  
18:00 VFB Ginsheim  -  OSC Vellmar  
18:00 RW Frankfurt  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 Bayern Alzenau  -  Borussia Fulda  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  TSV Lehnerz  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  FC Ederbergland  
30.09.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  OSC Vellmar  
18:00 Borussia Fulda  -  RW Frankfurt  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  VFB Ginsheim  
18:00 SV Steinbach 1920  -  Buchonia Flieden  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  SC Waldgirmes  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  KSV Baunatal  
18:00 FC Ederbergland  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 TSV Lehnerz  -  Bayern Alzenau  
03.10.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 OSC Vellmar  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 VFB Ginsheim  -  SV Steinbach 1920  
18:00 RW Frankfurt  -  Buchonia Flieden  
18:00 Bayern Alzenau  -  SC Waldgirmes  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  KSV Baunatal  
18:00 TSV Lehnerz  -  FC Ederbergland  
07.10.2017
18:00 KSV Baunatal  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 SC Waldgirmes  -  SV Steinbach 1920  
18:00 Buchonia Flieden  -  FSC Lohfelden  
18:00 OSC Vellmar  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 VFB Ginsheim  -  Borussia Fulda  
18:00 RW Frankfurt  -  TSV Lehnerz  
18:00 Bayern Alzenau  -  FC Ederbergland  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  SpVgg Neu Isenburg  
14.10.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 Borussia Fulda  -  OSC Vellmar  
18:00 Buchonia Flieden  -  SC Waldgirmes  
18:00 SV Steinbach 1920  -  KSV Baunatal  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 FC Ederbergland  -  RW Frankfurt  
18:00 TSV Lehnerz  -  VFB Ginsheim  
21.10.2017
18:00 KSV Baunatal  -  Buchonia Flieden  
18:00 SC Waldgirmes  -  FSC Lohfelden  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  Borussia Fulda  
18:00 OSC Vellmar  -  TSV Lehnerz  
18:00 VFB Ginsheim  -  FC Ederbergland  
18:00 Bayern Alzenau  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  SV Steinbach 1920  
28.10.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  Borussia Fulda  
18:00 SC Waldgirmes  -  KSV Baunatal  
18:00 Buchonia Flieden  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
18:00 SV Steinbach 1920  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  Bayern Alzenau  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  RW Frankfurt  
18:00 FC Ederbergland  -  OSC Vellmar  
18:00 TSV Lehnerz  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
31.10.2017
18:00 KSV Baunatal  -  Bayern Alzenau  
18:00 SC Waldgirmes  -  RW Frankfurt  
18:00 Buchonia Flieden  -  VFB Ginsheim  
18:00 SV Steinbach 1920  -  OSC Vellmar  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  Borussia Fulda  
18:00 FC Ederbergland  -  FSC Lohfelden  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
04.11.2017
18:00 FSC Lohfelden  -  KSV Baunatal  
18:00 Borussia Fulda  -  TSV Lehnerz  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  FC Ederbergland  
18:00 VFB Ginsheim  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 RW Frankfurt  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 Bayern Alzenau  -  SV Steinbach 1920  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  Buchonia Flieden  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  SC Waldgirmes  
11.11.2017
18:00 KSV Baunatal  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
18:00 SC Waldgirmes  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 Buchonia Flieden  -  Bayern Alzenau  
18:00 SV Steinbach 1920  -  RW Frankfurt  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  VFB Ginsheim  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  OSC Vellmar  
18:00 FC Ederbergland  -  Borussia Fulda  
18:00 TSV Lehnerz  -  FSC Lohfelden  
18.11.2017
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  FSC Lohfelden  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  Borussia Fulda  
18:00 SV Steinbach 1920  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 Buchonia Flieden  -  OSC Vellmar  
18:00 SC Waldgirmes  -  VFB Ginsheim  
18:00 KSV Baunatal  -  RW Frankfurt  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  Bayern Alzenau  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  TSV Lehnerz  
25.11.2017
18:00 VFB Ginsheim  -  KSV Baunatal  
18:00 OSC Vellmar  -  SC Waldgirmes  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  Buchonia Flieden  
18:00 Borussia Fulda  -  SV Steinbach 1920  
18:00 TSV Lehnerz  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 FC Ederbergland  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 Bayern Alzenau  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 RW Frankfurt  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
02.12.2017
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  FSC Lohfelden  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  OSC Vellmar  
18:00 SV Steinbach 1920  -  VFB Ginsheim  
18:00 Buchonia Flieden  -  RW Frankfurt  
18:00 SC Waldgirmes  -  Bayern Alzenau  
18:00 KSV Baunatal  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 FC Ederbergland  -  TSV Lehnerz  
09.12.2017
18:00 Bayern Alzenau  -  KSV Baunatal  
18:00 RW Frankfurt  -  SC Waldgirmes  
18:00 VFB Ginsheim  -  Buchonia Flieden  
18:00 OSC Vellmar  -  SV Steinbach 1920  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 Borussia Fulda  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 FSC Lohfelden  -  FC Ederbergland  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
03.03.2018
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  KSV Baunatal  
18:00 Borussia Fulda  -  SC Waldgirmes  
18:00 TSV Lehnerz  -  Buchonia Flieden  
18:00 FC Ederbergland  -  SV Steinbach 1920  
18:00 FSC Lohfelden  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 RW Frankfurt  -  Bayern Alzenau  
18:00 VFB Ginsheim  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 OSC Vellmar  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
10.03.2018
18:00 RW Frankfurt  -  FSC Lohfelden  
18:00 KSV Baunatal  -  Borussia Fulda  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  OSC Vellmar  
18:00 Bayern Alzenau  -  VFB Ginsheim  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 Buchonia Flieden  -  FC Ederbergland  
18:00 SC Waldgirmes  -  TSV Lehnerz  
17.03.2018
18:00 TSV Lehnerz  -  KSV Baunatal  
18:00 FC Ederbergland  -  SC Waldgirmes  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  SV Steinbach 1920  
18:00 FSC Lohfelden  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 VFB Ginsheim  -  RW Frankfurt  
18:00 OSC Vellmar  -  Bayern Alzenau  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 Borussia Fulda  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
24.03.2018
18:00 VFB Ginsheim  -  FSC Lohfelden  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  Borussia Fulda  
18:00 Bayern Alzenau  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 RW Frankfurt  -  OSC Vellmar  
18:00 SV Steinbach 1920  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 Buchonia Flieden  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 KSV Baunatal  -  FC Ederbergland  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  TSV Lehnerz  
07.04.2018
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  SC Waldgirmes  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  Buchonia Flieden  
18:00 FSC Lohfelden  -  SV Steinbach 1920  
18:00 OSC Vellmar  -  VFB Ginsheim  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  RW Frankfurt  
18:00 Borussia Fulda  -  Bayern Alzenau  
18:00 TSV Lehnerz  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 FC Ederbergland  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
14.04.2018
18:00 OSC Vellmar  -  FSC Lohfelden  
18:00 RW Frankfurt  -  Borussia Fulda  
18:00 VFB Ginsheim  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 Buchonia Flieden  -  SV Steinbach 1920  
18:00 SC Waldgirmes  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 KSV Baunatal  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  FC Ederbergland  
18:00 Bayern Alzenau  -  TSV Lehnerz  
21.04.2018
18:00 SC Hessen Dreieich  -  KSV Baunatal  
18:00 SV Steinbach 1920  -  SC Waldgirmes  
18:00 FSC Lohfelden  -  Buchonia Flieden  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  OSC Vellmar  
18:00 Borussia Fulda  -  VFB Ginsheim  
18:00 TSV Lehnerz  -  RW Frankfurt  
18:00 FC Ederbergland  -  Bayern Alzenau  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
28.04.2018
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  FSC Lohfelden  
18:00 OSC Vellmar  -  Borussia Fulda  
18:00 SC Waldgirmes  -  Buchonia Flieden  
18:00 KSV Baunatal  -  SV Steinbach 1920  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 RW Frankfurt  -  FC Ederbergland  
18:00 VFB Ginsheim  -  TSV Lehnerz  
05.05.2018
18:00 Buchonia Flieden  -  KSV Baunatal  
18:00 FSC Lohfelden  -  SC Waldgirmes  
18:00 Borussia Fulda  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 TSV Lehnerz  -  OSC Vellmar  
18:00 FC Ederbergland  -  VFB Ginsheim  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  Bayern Alzenau  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 SV Steinbach 1920  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
12.05.2018
18:00 Borussia Fulda  -  FSC Lohfelden  
18:00 KSV Baunatal  -  SC Waldgirmes  
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  Buchonia Flieden  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  SV Steinbach 1920  
18:00 Bayern Alzenau  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 RW Frankfurt  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 OSC Vellmar  -  FC Ederbergland  
18:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg  -  TSV Lehnerz  
19.05.2018
18:00 KSV Baunatal  -  FSC Lohfelden  
18:00 TSV Lehnerz  -  Borussia Fulda  
18:00 FC Ederbergland  -  Teutonia Watzenborn-Steinberg  
18:00 SpVgg Neu Isenburg  -  VFB Ginsheim  
18:00 SC Hessen Dreieich  -  RW Frankfurt  
18:00 SV Steinbach 1920  -  Bayern Alzenau  
18:00 Buchonia Flieden  -  SV Rot-Weiss Hadamar  
18:00 SC Waldgirmes  -  SC Viktoria 06 Griesheim  
26.05.2018
18:00 SC Viktoria 06 Griesheim  -  KSV Baunatal  
18:00 SV Rot-Weiss Hadamar  -  SC Waldgirmes  
18:00 Bayern Alzenau  -  Buchonia Flieden  
18:00 RW Frankfurt  -  SV Steinbach 1920  
18:00 VFB Ginsheim  -  SC Hessen Dreieich  
18:00 OSC Vellmar  -  SpVgg Neu Isenburg  
18:00 Borussia Fulda  -  FC Ederbergland  
18:00 FSC Lohfelden  -  TSV Lehnerz  
Almanya - Süper Kupası
05.08.2017
21:30 Bayern Münih  -  Dortmund
21:30 Dortmund  -  Bayern Münih
Almanya Kupası
11.08.2017
20:00 1860 Münih  -  Ingolstadt  
20:00 Germania Halberstadt  -  Freiburg  
20:00 Duisburg  -  Nürnberg  
20:00 Osnabruck  -  Hamburg  
20:00 Bonner SC  -  Hannover 96  
20:00 Magdeburg  -  Augsburg  
20:00 Chemnitz  -  Bayern Münih  
20:00 Hansa Rostock  -  Hertha Berlin  
20:00 Cottbus  -  VfB Stuttgart  
20:00 Dorfmerkingen  -  RasenBallsport Leipzig  
20:00 RW Erfurt  -  Hoffenheim  
20:00 Paderborn  -  St. Pauli  
20:00 FC Hansa Lüneburg  -  Mainz 05  
20:00 Leher  -  FC Köln  
20:00 Essen  -  Mönchengladbach  
20:00 Wuerzburger Kickers  -  W. Bremen  
20:00 FC Schweinfurt  -  Sandhausen  
20:00 SV Morlautern  -  Greuther Fürth  
20:00 Saarbrucken  -  Union Berlin  
20:00 Nottingen  -  Bochum  
20:00 Regensburg  -  SV Darmstadt  
20:00 Wehen  -  Aue  
20:00 Bielefeld  -  Fortuna Düsseldorf  
20:00 Eintracht Norderstedt  -  Wolfsburg  
20:00 Unterhaching  -  FC Heidenheim  
20:00 TuS Erndtebrueck  -  E.Frankfurt  
20:00 Koblenz  -  Dynamo Dresden  
20:00 FC Rielasingen-Arlen  -  Dortmund  
20:00 Karlsruhe  -  B.Leverkusen  
20:00 SV Eichede  -  Kaiserslautern  
20:00 Holstein Kiel  -  Braunschweig  
20:00 BFC Dynamo  -  Schalke 04  
Germany Cup 5
15.07.2017
17:30 Loser SF 1  -  Loser SF 2  
18:45 Galip SF 1  -  Galip SF 2