comScore
Tarih Seç
Russia 2
17.07.2018
15:00 A.Makhachkala  -  S.Novosibirsk  
15:00 SKA-Energiya  -  Torpedo Armavir  
15:00 Mordovya  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Tyumen  -  Baltika  
15:00 Spartak Tambov  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 Chertanovo Moscow  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Luch Energiya  -  Khimki  
15:00 Tomsk  -  Fakel  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Spartak Moscow II  
15:00 Avangard  -  Shinnik Yaroslavl  
22.07.2018
15:00 A.Makhachkala  -  SKA-Energiya  
15:00 Torpedo Armavir  -  Mordovya  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Tyumen  
15:00 Baltika  -  Spartak Tambov  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Chertanovo Moscow  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Luch Energiya  
15:00 Khimki  -  Tomsk  
15:00 Fakel  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Spartak Moscow II  -  Avangard  
15:00 S.Novosibirsk  -  Shinnik Yaroslavl  
29.07.2018
15:00 SKA-Energiya  -  S.Novosibirsk  
15:00 Mordovya  -  A.Makhachkala  
15:00 Tyumen  -  Torpedo Armavir  
15:00 Spartak Tambov  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Baltika  
15:00 Luch Energiya  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 Tomsk  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Khimki  
15:00 Avangard  -  Fakel  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Spartak Moscow II  
04.08.2018
15:00 SKA-Energiya  -  Mordovya  
15:00 Tyumen  -  A.Makhachkala  
15:00 Torpedo Armavir  -  Spartak Tambov  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Luch Energiya  -  Baltika  
15:00 Tomsk  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Khimki  -  Avangard  
15:00 Fakel  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 S.Novosibirsk  -  Spartak Moscow II  
08.08.2018
15:00 Mordovya  -  S.Novosibirsk  
15:00 Tyumen  -  SKA-Energiya  
15:00 Spartak Tambov  -  A.Makhachkala  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Torpedo Armavir  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Luch Energiya  
15:00 Tomsk  -  Baltika  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Avangard  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Khimki  
15:00 Spartak Moscow II  -  Fakel  
12.08.2018
15:00 Tyumen  -  Mordovya  
15:00 SKA-Energiya  -  Spartak Tambov  
15:00 A.Makhachkala  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Luch Energiya  -  Torpedo Armavir  
15:00 Tomsk  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Baltika  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Avangard  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Khimki  -  Spartak Moscow II  
15:00 Fakel  -  S.Novosibirsk  
18.08.2018
15:00 Tyumen  -  S.Novosibirsk  
15:00 Spartak Tambov  -  Mordovya  
15:00 Chertanovo Moscow  -  SKA-Energiya  
15:00 Luch Energiya  -  A.Makhachkala  
15:00 Tomsk  -  Torpedo Armavir  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Avangard  -  Baltika  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 Spartak Moscow II  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Fakel  -  Khimki  
26.08.2018
15:00 Tyumen  -  Spartak Tambov  
15:00 Mordovya  -  Chertanovo Moscow  
15:00 SKA-Energiya  -  Luch Energiya  
15:00 A.Makhachkala  -  Tomsk  
15:00 Torpedo Armavir  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Avangard  
15:00 Baltika  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Spartak Moscow II  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Fakel  
15:00 S.Novosibirsk  -  Khimki  
01.09.2018
15:00 Spartak Tambov  -  S.Novosibirsk  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Tyumen  
15:00 Luch Energiya  -  Mordovya  
15:00 Tomsk  -  SKA-Energiya  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  A.Makhachkala  
15:00 Avangard  -  Torpedo Armavir  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Spartak Moscow II  -  Baltika  
15:00 Fakel  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 Khimki  -  FC Rotor Volgograd  
08.09.2018
15:00 Spartak Tambov  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Tyumen  -  Luch Energiya  
15:00 Mordovya  -  Tomsk  
15:00 SKA-Energiya  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 A.Makhachkala  -  Avangard  
15:00 Torpedo Armavir  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Spartak Moscow II  
15:00 Baltika  -  Fakel  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Khimki  
15:00 S.Novosibirsk  -  FC Rotor Volgograd  
15.09.2018
15:00 Chertanovo Moscow  -  S.Novosibirsk  
15:00 Luch Energiya  -  Spartak Tambov  
15:00 Tomsk  -  Tyumen  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Mordovya  
15:00 Avangard  -  SKA-Energiya  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  A.Makhachkala  
15:00 Spartak Moscow II  -  Torpedo Armavir  
15:00 Fakel  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Khimki  -  Baltika  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Zenit St. Petersburg II  
19.09.2018
15:00 Chertanovo Moscow  -  Luch Energiya  
15:00 Spartak Tambov  -  Tomsk  
15:00 Tyumen  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Mordovya  -  Avangard  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  SKA-Energiya  
15:00 A.Makhachkala  -  Spartak Moscow II  
15:00 Torpedo Armavir  -  Fakel  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Khimki  
15:00 Baltika  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 S.Novosibirsk  -  Zenit St. Petersburg II  
23.09.2018
15:00 Luch Energiya  -  S.Novosibirsk  
15:00 Tomsk  -  Chertanovo Moscow  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Spartak Tambov  
15:00 Avangard  -  Tyumen  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Mordovya  
15:00 Spartak Moscow II  -  SKA-Energiya  
15:00 Fakel  -  A.Makhachkala  
15:00 Khimki  -  Torpedo Armavir  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Baltika  
30.09.2018
15:00 Luch Energiya  -  Tomsk  
15:00 Chertanovo Moscow  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Spartak Tambov  -  Avangard  
15:00 Tyumen  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Mordovya  -  Spartak Moscow II  
15:00 SKA-Energiya  -  Fakel  
15:00 A.Makhachkala  -  Khimki  
15:00 Torpedo Armavir  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 S.Novosibirsk  -  Baltika  
06.10.2018
15:00 Tomsk  -  S.Novosibirsk  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Luch Energiya  
15:00 Avangard  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Spartak Tambov  
15:00 Spartak Moscow II  -  Tyumen  
15:00 Fakel  -  Mordovya  
15:00 Khimki  -  SKA-Energiya  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  A.Makhachkala  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Torpedo Armavir  
15:00 Baltika  -  Olimpiec Nizhny  
13.10.2018
15:00 Tomsk  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Luch Energiya  -  Avangard  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Spartak Tambov  -  Spartak Moscow II  
15:00 Tyumen  -  Fakel  
15:00 Mordovya  -  Khimki  
15:00 SKA-Energiya  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 A.Makhachkala  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 Torpedo Armavir  -  Baltika  
15:00 S.Novosibirsk  -  Olimpiec Nizhny  
20.10.2018
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  S.Novosibirsk  
15:00 Avangard  -  Tomsk  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Luch Energiya  
15:00 Spartak Moscow II  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Fakel  -  Spartak Tambov  
15:00 Khimki  -  Tyumen  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Mordovya  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  SKA-Energiya  
15:00 Baltika  -  A.Makhachkala  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Torpedo Armavir  
24.10.2018
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Avangard  
15:00 Tomsk  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Spartak Moscow II  -  Luch Energiya  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Fakel  
15:00 Spartak Tambov  -  Khimki  
15:00 Tyumen  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Mordovya  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 SKA-Energiya  -  Baltika  
15:00 A.Makhachkala  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 S.Novosibirsk  -  Torpedo Armavir  
28.10.2018
14:00 Avangard  -  S.Novosibirsk  
14:00 Shinnik Yaroslavl  -  FC Dinamo St Petersburg  
14:00 Spartak Moscow II  -  Tomsk  
14:00 Fakel  -  Luch Energiya  
14:00 Khimki  -  Chertanovo Moscow  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  Spartak Tambov  
14:00 Zenit St. Petersburg II  -  Tyumen  
14:00 Baltika  -  Mordovya  
14:00 Olimpiec Nizhny  -  SKA-Energiya  
14:00 Torpedo Armavir  -  A.Makhachkala  
04.11.2018
14:00 SKA-Energiya  -  A.Makhachkala  
14:00 Mordovya  -  Torpedo Armavir  
14:00 Tyumen  -  Olimpiec Nizhny  
14:00 Spartak Tambov  -  Baltika  
14:00 Chertanovo Moscow  -  Zenit St. Petersburg II  
14:00 Luch Energiya  -  FC Rotor Volgograd  
14:00 Tomsk  -  Khimki  
14:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Fakel  
14:00 Avangard  -  Spartak Moscow II  
14:00 Shinnik Yaroslavl  -  S.Novosibirsk  
10.11.2018
14:00 S.Novosibirsk  -  Mordovya  
14:00 SKA-Energiya  -  Tyumen  
14:00 A.Makhachkala  -  Spartak Tambov  
14:00 Torpedo Armavir  -  Chertanovo Moscow  
14:00 Luch Energiya  -  Olimpiec Nizhny  
14:00 Baltika  -  Tomsk  
14:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Zenit St. Petersburg II  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  Avangard  
14:00 Khimki  -  Shinnik Yaroslavl  
14:00 Fakel  -  Spartak Moscow II  
14.11.2018
14:00 Mordovya  -  SKA-Energiya  
14:00 A.Makhachkala  -  Tyumen  
14:00 Spartak Tambov  -  Torpedo Armavir  
14:00 Chertanovo Moscow  -  Olimpiec Nizhny  
14:00 Baltika  -  Luch Energiya  
14:00 Zenit St. Petersburg II  -  Tomsk  
14:00 FC Dinamo St Petersburg  -  FC Rotor Volgograd  
14:00 Avangard  -  Khimki  
14:00 Shinnik Yaroslavl  -  Fakel  
14:00 Spartak Moscow II  -  S.Novosibirsk  
18.11.2018
14:00 S.Novosibirsk  -  SKA-Energiya  
14:00 A.Makhachkala  -  Mordovya  
14:00 Torpedo Armavir  -  Tyumen  
14:00 Olimpiec Nizhny  -  Spartak Tambov  
14:00 Baltika  -  Chertanovo Moscow  
14:00 Zenit St. Petersburg II  -  Luch Energiya  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  Tomsk  
14:00 Khimki  -  FC Dinamo St Petersburg  
14:00 Fakel  -  Avangard  
14:00 Spartak Moscow II  -  Shinnik Yaroslavl  
24.11.2018
14:00 Mordovya  -  Tyumen  
14:00 Spartak Tambov  -  SKA-Energiya  
14:00 Chertanovo Moscow  -  A.Makhachkala  
14:00 Torpedo Armavir  -  Luch Energiya  
14:00 Olimpiec Nizhny  -  Tomsk  
14:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Baltika  
14:00 Avangard  -  Zenit St. Petersburg II  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  Shinnik Yaroslavl  
14:00 Spartak Moscow II  -  Khimki  
14:00 S.Novosibirsk  -  Fakel  
03.03.2019
14:00 S.Novosibirsk  -  Tyumen  
14:00 Mordovya  -  Spartak Tambov  
14:00 SKA-Energiya  -  Chertanovo Moscow  
14:00 A.Makhachkala  -  Luch Energiya  
14:00 Torpedo Armavir  -  Tomsk  
14:00 Olimpiec Nizhny  -  FC Dinamo St Petersburg  
14:00 Baltika  -  Avangard  
14:00 Zenit St. Petersburg II  -  Shinnik Yaroslavl  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  Spartak Moscow II  
14:00 Khimki  -  Fakel  
10.03.2019
14:00 Spartak Tambov  -  Tyumen  
14:00 Chertanovo Moscow  -  Mordovya  
14:00 Luch Energiya  -  SKA-Energiya  
14:00 Tomsk  -  A.Makhachkala  
14:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Torpedo Armavir  
14:00 Avangard  -  Olimpiec Nizhny  
14:00 Shinnik Yaroslavl  -  Baltika  
14:00 Spartak Moscow II  -  Zenit St. Petersburg II  
14:00 Fakel  -  FC Rotor Volgograd  
14:00 Khimki  -  S.Novosibirsk  
17.03.2019
14:00 S.Novosibirsk  -  Spartak Tambov  
14:00 Tyumen  -  Chertanovo Moscow  
14:00 Mordovya  -  Luch Energiya  
14:00 SKA-Energiya  -  Tomsk  
14:00 A.Makhachkala  -  FC Dinamo St Petersburg  
14:00 Torpedo Armavir  -  Avangard  
14:00 Olimpiec Nizhny  -  Shinnik Yaroslavl  
14:00 Baltika  -  Spartak Moscow II  
14:00 Zenit St. Petersburg II  -  Fakel  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  Khimki  
24.03.2019
14:00 Chertanovo Moscow  -  Spartak Tambov  
14:00 Luch Energiya  -  Tyumen  
14:00 Tomsk  -  Mordovya  
14:00 FC Dinamo St Petersburg  -  SKA-Energiya  
14:00 Avangard  -  A.Makhachkala  
14:00 Shinnik Yaroslavl  -  Torpedo Armavir  
14:00 Spartak Moscow II  -  Olimpiec Nizhny  
14:00 Fakel  -  Baltika  
14:00 Khimki  -  Zenit St. Petersburg II  
14:00 FC Rotor Volgograd  -  S.Novosibirsk  
30.03.2019
14:00 S.Novosibirsk  -  Chertanovo Moscow  
14:00 Spartak Tambov  -  Luch Energiya  
14:00 Tyumen  -  Tomsk  
14:00 Mordovya  -  FC Dinamo St Petersburg  
14:00 SKA-Energiya  -  Avangard  
14:00 A.Makhachkala  -  Shinnik Yaroslavl  
14:00 Torpedo Armavir  -  Spartak Moscow II  
14:00 Olimpiec Nizhny  -  Fakel  
14:00 Baltika  -  Khimki  
14:00 Zenit St. Petersburg II  -  FC Rotor Volgograd  
07.04.2019
15:00 Luch Energiya  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Tomsk  -  Spartak Tambov  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Tyumen  
15:00 Avangard  -  Mordovya  
15:00 SKA-Energiya  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Spartak Moscow II  -  A.Makhachkala  
15:00 Fakel  -  Torpedo Armavir  
15:00 Khimki  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Baltika  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  S.Novosibirsk  
13.04.2019
15:00 S.Novosibirsk  -  Luch Energiya  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Tomsk  
15:00 Spartak Tambov  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Tyumen  -  Avangard  
15:00 Mordovya  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 SKA-Energiya  -  Spartak Moscow II  
15:00 A.Makhachkala  -  Fakel  
15:00 Torpedo Armavir  -  Khimki  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Baltika  -  Zenit St. Petersburg II  
20.04.2019
15:00 Tomsk  -  Luch Energiya  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Avangard  -  Spartak Tambov  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Tyumen  
15:00 Spartak Moscow II  -  Mordovya  
15:00 Fakel  -  SKA-Energiya  
15:00 Khimki  -  A.Makhachkala  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Torpedo Armavir  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 Baltika  -  S.Novosibirsk  
24.04.2019
15:00 S.Novosibirsk  -  Tomsk  
15:00 Luch Energiya  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Avangard  
15:00 Spartak Tambov  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Tyumen  -  Spartak Moscow II  
15:00 Mordovya  -  Fakel  
15:00 SKA-Energiya  -  Khimki  
15:00 A.Makhachkala  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Torpedo Armavir  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Baltika  
28.04.2019
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Tomsk  
15:00 Avangard  -  Luch Energiya  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Spartak Moscow II  -  Spartak Tambov  
15:00 Fakel  -  Tyumen  
15:00 Khimki  -  Mordovya  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  SKA-Energiya  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  A.Makhachkala  
15:00 Baltika  -  Torpedo Armavir  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  S.Novosibirsk  
04.05.2019
15:00 S.Novosibirsk  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Tomsk  -  Avangard  
15:00 Luch Energiya  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Spartak Moscow II  
15:00 Spartak Tambov  -  Fakel  
15:00 Tyumen  -  Khimki  
15:00 Mordovya  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 SKA-Energiya  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 A.Makhachkala  -  Baltika  
15:00 Torpedo Armavir  -  Olimpiec Nizhny  
11.05.2019
15:00 Avangard  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Tomsk  
15:00 Luch Energiya  -  Spartak Moscow II  
15:00 Fakel  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Khimki  -  Spartak Tambov  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Tyumen  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Mordovya  
15:00 Baltika  -  SKA-Energiya  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  A.Makhachkala  
15:00 Torpedo Armavir  -  S.Novosibirsk  
19.05.2019
15:00 S.Novosibirsk  -  Avangard  
15:00 FC Dinamo St Petersburg  -  Shinnik Yaroslavl  
15:00 Tomsk  -  Spartak Moscow II  
15:00 Luch Energiya  -  Fakel  
15:00 Chertanovo Moscow  -  Khimki  
15:00 Spartak Tambov  -  FC Rotor Volgograd  
15:00 Tyumen  -  Zenit St. Petersburg II  
15:00 Mordovya  -  Baltika  
15:00 SKA-Energiya  -  Olimpiec Nizhny  
15:00 A.Makhachkala  -  Torpedo Armavir  
25.05.2019
15:00 Shinnik Yaroslavl  -  Avangard  
15:00 Spartak Moscow II  -  FC Dinamo St Petersburg  
15:00 Fakel  -  Tomsk  
15:00 Khimki  -  Luch Energiya  
15:00 FC Rotor Volgograd  -  Chertanovo Moscow  
15:00 Zenit St. Petersburg II  -  Spartak Tambov  
15:00 Baltika  -  Tyumen  
15:00 Olimpiec Nizhny  -  Mordovya  
15:00 Torpedo Armavir  -  SKA-Energiya  
15:00 S.Novosibirsk  -  A.Makhachkala  
Russia Cup 3
27.07.2018
21:00 Lok. Moskova  -  CSKA Moskova  
21:00 Lok. Moskova  -  Tosno