comScore
Tarih Seç
England 4
23.10.2018
21:45 Bury  -  Newport  
21:45 Crawley  -  Exeter  
21:45 Forest Green  -  Tranmere  
21:45 Grimsby  -  Colchester  
21:45 Lincoln  -  Carlisle  
21:45 Macclesfield  -  Northampton  
21:45 Milton Keynes  -  Notts Co.  
21:45 Morecambe  -  Mansfield  
21:45 Oldham  -  Cheltenham  
21:45 Stevenage  -  Port Vale  
21:45 Swindon  -  Cambridge  
21:45 Yeovil  -  Crewe  
England 6
27.10.2018
17:00 Altrincham  -  Ashton United  
17:00 Boston Utd.  -  Hereford  
17:00 Bradford PA  -  Chorley  
17:00 Chester  -  Alfreton  
17:00 FC United  -  Brackley Town  
17:00 Guiseley  -  Kidderminster  
17:00 Leamington  -  Darlington  
17:00 Southport  -  Blyth Spartans  
17:00 Telford  -  York  
17:00 Stockport  -  Nuneaton  
17:00 Spennymoor Town FC  -  Curzon  
England 6
03.11.2018
17:00 Dulwich Hamlet  -  St.Albans  
17:00 East Thurrock United  -  Truro City  
17:00 Gloucester City  -  Dartford  
17:00 Hampton & Richmond  -  Oxford City  
17:00 Hungerford Town  -  Weston Super Mare  
17:00 Slough Town  -  Concord Rangers  
17:00 Torquay  -  Billericay  
17:00 Welling  -  Wealdstone  
17:00 Chippenham Town  -  Woking  
17:00 Chelmsford  -  Eastbourne Borough  
17:00 Bath City  -  Hemel Hempstead  
England 7
23.10.2018
21:30 Burgess Hill Town  -  Dorking Wanderers  
21:45 Corinthian Casuals  -  Haringey Borough  
21:45 Folkestone Invicta  -  Carshalton Athletic  
21:45 Harlow Town  -  Brightlingsea Regent  
21:45 Margate  -  Hornchurch  
21:45 Potters Bar Town  -  Bishop Stortford  
21:45 Tonbridge Angels  -  Enfield Town  
21:45 Whitehawk  -  Lewes  
21:45 Wingate & Finchley  -  Kingstonian  
21:45 Worthing  -  Bognor Regis Town  
24.10.2018
21:45 Merstham  -  Leatherhead  
England 7
15.12.2018
17:00 Frome Town  -  Staines Town  
17:00 Dorchester Town  -  Farnborough  
17:00 Hartley Wintney  -  Taunton Town  
17:00 Hendon  -  Weymouth  
17:00 Kings Langley FC  -  Salisbury City  
17:00 Poole Town FC  -  Chesham United  
17:00 Swindon Supermarine  -  Basingstoke  
17:00 Tiverton  -  Gosport Borough  
17:00 Walton Casuals  -  Beaconsfield Town  
17:00 Wimborne Town  -  Metropolitan Police FC  
17:00 Harrow Borough  -  Merthyr Tydfil  
England 7
16.02.2019
17:00 Lancaster City  -  Buxton  
17:00 Matlock Town  -  Farsley C.  
17:00 Mickleover Sports  -  Hyde United  
17:00 Nantwich Town  -  Scarborough Athletic  
17:00 South Shields  -  Warrington Town  
17:00 Stafford  -  Bamber Bridge  
17:00 Whitby  -  Grantham Town  
17:00 Witton Albion  -  North Ferriby United  
17:00 Workington  -  Basford United  
23.02.2019
17:00 Bamber Bridge  -  South Shields  
17:00 Basford United  -  Stafford  
England 7
16.03.2019
17:00 Coalville Town  -  Stratford Town  
17:00 Biggleswade Town  -  Kettering  
17:00 Bedworth United  -  Royston Town  
17:00 Alvechurch  -  Barwell FC  
17:00 AFC Rushden & Diamonds  -  Needham Market  
17:00 Kings Lynn  -  Hitchin Town  
17:00 Leiston  -  St. Ives Town FC  
17:00 Rushall Olympic  -  Halesowen  
17:00 St Neots Town  -  Lowestoft Town  
17:00 Stourbridge  -  Redditch United  
17:00 Tamworth  -  Banbury United  
England Cup 3
09.10.2018
21:45 Northampton  -  Fulham Academy  
06.11.2018
21:45 Wycombe  -  Oxford  
England Cup 3
30.10.2018
21:00 Tranmere  -  Manchester City Academy  
13.11.2018
21:30 Crewe  -  Shrewsbury  
England Cup 3
30.10.2018
21:30 Oldham  -  Everton Academy  
12.11.2018
21:30 Barnsley  -  Bradford  
England Cup 3
30.10.2018
21:30 Plymouth  -  Chelsea Academy  
13.11.2018
21:45 Newport  -  Plymouth  
England Cup 3
06.11.2018
21:45 Lincoln  -  Wolverhampton Wanderers Academy  
13.11.2018
21:45 Mansfield  -  Scunthorpe  
England Cup 3
12.11.2018
21:45 Carlisle  -  Stoke City Academy  
13.11.2018
21:45 Morecambe  -  Sunderland  
England Cup 3
13.11.2018
21:00 Walsall  -  Port Vale  
21:45 Burton  -  Middlesbrough Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Grimsby  -  Newcastle Academy  
21:45 Notts Co.  -  Doncaster  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Gillingham  -  Crawley  
21:45 Portsmouth  -  Tottenham Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Cambridge  -  Colchester  
14.11.2018
21:45 Southend  -  Southampton Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Exeter  -  Bristol Rovers  
21:45 Yeovil  -  West Ham United Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Cheltenham  -  Coventry  
21.11.2018
21:45 Forest Green  -  Arsenal Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Bury  -  Fleetwood  
21:45 Rochdale  -  Leicester City Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Blackpool  -  Accrington  
21:45 Macclesfield  -  West Bromwich Albion Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 AFC Wimbledon  -  Stevenage  
21:45 Charlton  -  Swansea City Academy  
England Cup 3
13.11.2018
21:45 Milton Keynes  -  Brighton & Hove Albion Academy  
21:45 Peterboro  -  Luton  
England Cup 5
24.11.2017
22:45 Darlington  2 - 3  Harrogate Town  
25.11.2017
18:00 Gainsborough  2 - 0  Stafford  
18:00 Bradford PA  1 - 1  Stourbridge  
18:00 Boston Utd.  2 - 2  Kidderminster  
18:00 Nuneaton  5 - 1  North Ferriby United  
18:00 Stockport  2 - 2  Southport  
18:00 Blyth Spartans  2 - 1  Stalybridge  
18:00 Glossop North End  0 - 0  Workington  
18:00 Eastbourne Borough  1 - 1  Royston Town  
18:00 Wealdstone  1 - 1  Chelmsford  
18:00 Hampton & Richmond  5 - 1  Harlow Town  
18:00 Hungerford Town  0 - 2  Billericay  
18:00 Chesham United  2 - 1  Gloucester City  
18:00 Brentwood Town  1 - 2  Dartford  
18:00 Margate  2 - 0  Egham Town FC  
18:00 Braintree Town  3 - 0  Cray Wanderers  
18:00 Brackley Town  4 - 0  Salford City  
18:00 Marine  1 - 0  FC United  
18:00 Lewes  1 - 3  Truro City  
18:00 Havant and W.  3 - 1  Dorking Wanderers  
18:00 East Thurrock United  3 - 1  Shortwood United  
18:00 Taunton Town  3 - 2  Concord Rangers  
18:00 Hemel Hempstead  1 - 1  Bognor Regis Town  
18:00 Oxford City  1 - 2  Hereford  
18:00 Hendon  1 - 1  Slough Town  
18:00 Welling  0 - 1  Weston Super Mare  
18:00 St.Albans  3 - 1  Poole Town FC  
18:00 Metropolitan Police FC  0 - 1  Wingate & Finchley  
18:00 Whitehawk  2 - 1  Chippenham Town  
18:00 Haringey Borough  3 - 1  Thame United  
18:00 Lancaster City  1 - 0  Mildenhall Town  
18:00 Leamington  3 - 1  Curzon  
18:00 Alfreton  0 - 2  Altrincham  
18:00 York  3 - 1  Coalville Town  
18:00 Cleethorpes Town  1 - 2  Spennymoor Town FC  
18:00 Grantham Town  3 - 4  Chorley  
18:00 Tamworth  2 - 2  Warrington Town  
18:00 Telford  4 - 2  Droylsden  
26.11.2017
18:00 Kingstonian  2 - 2  Heybridge Swifts  
27.11.2017
22:45 Stourbridge  2 - 1  Bradford PA  
28.11.2017
22:45 Warrington Town  3 - 0  Tamworth  
22:45 Bognor Regis Town  1 - 0  Hemel Hempstead  
22:45 Kidderminster  2 - 0  Boston Utd.  
22:45 Bath City  0 - 0  Margate  
22:45 Royston Town  5 - 6  Eastbourne Borough  
22:45 Slough Town  1 - 4  Hendon  
23:00 Workington  5 - 1  Glossop North End  
29.11.2017
22:45 Chelmsford  1 - 2  Wealdstone  
22:45 Southport  0 - 3  Stockport  
22:45 Farnborough  1 - 2  Hartley Wintney  
22:45 Heybridge Swifts  5 - 1  Kingstonian  
05.12.2017
22:45 Margate  6 - 7  Bath City  
England Cup 5
27.10.2018
17:00 Cambridge C  -  Basford United  
17:00 Carlton Town  -  Bedworth United  
17:00 Newcastle Town  -  Chasetown  
17:00 Mickleover Sports  -  Redditch United  
17:00 St Neots Town  -  Matlock Town  
17:00 Kidsgrove Athletic  -  Yaxley  
17:00 Stafford  -  Rushall Olympic  
17:00 Grantham Town  -  Halesowen  
17:00 Alvechurch  -  Stratford Town  
17:00 Barwell FC  -  Coalville Town  
17:00 Chipstead  -  Berkhamsted  
17:00 Sittingbourne  -  Wingate & Finchley  
17:00 AFC Rushden & Diamonds  -  St. Ives Town FC  
17:00 Kettering  -  Stourbridge  
17:00 Buxton  -  Kings Lynn  
17:00 Workington  -  Scarborough Athletic  
17:00 Marine  -  Lancaster City  
17:00 Warrington Town  -  Prescot Cables  
17:00 Frickley Athletic  -  Ramsbottom United  
17:00 Whitby  -  Witton Albion  
17:00 Farsley C.  -  Brighouse Town  
17:00 Ossett Town  -  Clitheroe  
17:00 South Shields  -  North Ferriby United  
17:00 Hyde United  -  Bamber Bridge  
17:00 Cleethorpes Town  -  Marske United  
17:00 Stalybridge  -  Nantwich Town  
17:00 Gainsborough  -  Tamworth  
17:00 Brentwood Town  -  Whitstable Town  
17:00 Hythe Town  -  Bishop Stortford  
17:00 Tonbridge Angels  -  Whyteleafe  
17:00 Hendon  -  Staines Town  
17:00 VCD Athletic FC  -  Leiston  
17:00 Mildenhall Town  -  Greenwich Borough  
17:00 Metropolitan Police FC  -  Carshalton Athletic  
17:00 Canvey  -  Brightlingsea Regent  
17:00 Bracknell Town  -  Bognor Regis Town  
17:00 Whitehawk  -  Harlow Town  
17:00 Aveley  -  Dunstable Town FC  
17:00 Kings Langley FC  -  Needham Market  
17:00 Herne Bay  -  Witham Town  
17:00 Yate Town  -  Dorchester Town  
17:00 Merstham  -  East Grinstead Town  
17:00 Folkestone Invicta  -  Leatherhead  
17:00 Molesey  -  Walton Casuals  
17:00 Kingstonian  -  Bedford  
17:00 Margate  -  Potters Bar Town  
17:00 Horsham  -  Corinthian Casuals  
17:00 Burgess Hill Town  -  Worthing  
17:00 Dorking Wanderers  -  Sevenoaks Town  
17:00 Biggleswade Town  -  Harrow Borough  
17:00 Hitchin Town  -  Hayes & Yeading United  
17:00 Maldon & Tiptree  -  Royston Town  
17:00 Haringey Borough  -  Chesham United  
17:00 Lowestoft Town  -  Enfield Town  
17:00 AFC Kempston Rovers  -  Beaconsfield Town  
17:00 Cinderford Town  -  Street FC  
17:00 Farnborough  -  Merthyr Tydfil  
17:00 Fleet Town  -  Salisbury City  
17:00 Taunton Town  -  Weymouth  
17:00 Thatcham Town  -  Melksham Town  
17:00 Poole Town FC  -  Frome Town  
17:00 Hartley Wintney  -  Tiverton  
17:00 Didcot Town  -  Mangotsfield United  
17:00 Basingstoke  -  Wimborne Town  
17:00 Swindon Supermarine  -  Banbury United  
17:00 AFC Mansfield  -  Hednesford  
17:00 Hornchurch  -  Ramsgate  
17:00 Gosport Borough  -  AFC Totton  
17:00 Thame United  -  Bristol Manor Farm  
17:00 Ashford Town Middlesex  -  Lewes  
17:00 Pickering Town  -  Droylsden  
17:00 Stamford AFC  -  Leek Town  
England Reserve 1
21.10.2018
15:00 West Ham U23  5 - 3  Swansea U23  
15:00 Liverpool U23  2 - 3  Derby U23  
26.10.2018
21:00 Leicester U23  -  West Ham U23  
21:00 Swansea U23  -  Arsenal U23  
27.10.2018
14:00 Chelsea U23  -  Brighton & Hove Albion U23  
21:00 Everton U23  -  M.City U21  
28.10.2018
16:00 Derby U23  -  Tottenham U23  
29.10.2018
21:00 Blackburn U23  -  Liverpool U23  
England Reserve 1
26.10.2018
21:00 Newcastle U23  -  Middlesbrough U23  
21:00 Wolverhampton U23  -  M. United U21  
27.10.2018
16:00 Reading U23  -  Stoke City U23  
28.10.2018
14:30 Sunderland U23  -  Southampton U23  
29.10.2018
21:00 Norwich U23  -  Fulham U23  
21:00 West Bromwich U21  -  Aston Villa U23  
İngiltere - 1. Lig
23.10.2018
21:45 Blackpool  -  Scunthorpe  
21:45 Bradford  -  Coventry  
21:45 Bristol Rovers  -  AFC Wimbledon  
21:45 Charlton  -  Oxford  
21:45 Doncaster  -  Sunderland  
21:45 Luton  -  Accrington  
21:45 Peterboro  -  Fleetwood  
21:45 Plymouth  -  Gillingham  
21:45 Portsmouth  -  Burton  
21:45 Shrewsbury  -  Barnsley  
21:45 Southend  -  Walsall  
21:45 Wycombe  -  Rochdale  
İngiltere - Championship Lig
23.10.2018
21:45 Middlesbrough  -  Rotherham  
21:45 Millwall  -  Wigan Athletic  
21:45 Norwich  -  Aston Villa  
21:45 QPR  -  Sheffield Wed.  
21:45 Sheffield Utd.  -  Stoke City  
21:45 Swansea  -  Blackburn  
21:45 Birmingham  -  Reading  
24.10.2018
21:45 Bristol City  -  Hull  
21:45 Leeds United  -  Ipswich  
21:45 Preston  -  Brentford  
22:00 Bolton  -  Nottingham F.  
22:00 West Bromwich  -  Derby  
İngiltere - Playoff Blue Square Premier
27.10.2018
17:00 Barrow  -  Barnet  
17:00 Boreham Wood  -  Bromley  
17:00 Braintree Town  -  Dover  
17:00 Chesterfield  -  Wrexham  
17:00 Dag and Red  -  Harrogate Town  
17:00 Halifax  -  Eastleigh  
17:00 Gateshead  -  Aldershot  
17:00 Hartlepool  -  Sutton United  
17:00 Leyton Orient  -  Havant and W.  
17:00 Maidenhead U  -  AFC Fylde  
17:00 Maidstone  -  Solihull Moors  
17:00 Salford City  -  Ebbsfleet United  
İngiltere - Premier Lig
21.10.2018
18:00 Everton  2 - 0  Crystal Palace
27.10.2018
17:00 Brighton  -  Wolverhampton
17:00 Watford  -  Huddersfield
17:00 Southampton  -  Newcastle
17:00 Fulham  -  Bournemouth
17:00 Liverpool  -  Cardiff
19:30 Leicester  -  West Ham
28.10.2018
15:30 Burnley  -  Chelsea FC
15:30 Crystal Palace  -  Arsenal FC
18:00 M. United  -  Everton
29.10.2018
22:00 Tottenham  -  M.City
İngiltere Kupası
30.10.2018
21:45 Bournemouth  -  Norwich  
21:45 Leicester  -  Southampton  
21:45 Burton  -  Nottingham F.  
31.10.2018
21:45 West Ham  -  Tottenham  
21:45 Chelsea FC  -  Derby  
21:45 Arsenal FC  -  Blackpool  
22:00 Middlesbrough  -  Crystal Palace  
01.11.2018
21:45 M.City  -  Fulham