comScore
Tarih Seç
İskoçya - 1. Lig
30.03.2019
17:00 Celtic  -  Rangers  
17:00 Hearts  -  Aberdeen  
17:00 Kilmarnock  -  Hamilton  
17:00 Livingston  -  Hibernian  
17:00 Motherwell  -  St.Johnstone  
17:00 St. Mirren  -  Dundee FC  
İskoçya - 2. Lig
23.03.2019
17:00 Ayr  -  Morton  
17:00 Dundee U.  -  Alloa  
17:00 Partick T.  -  Inverness  
17:00 Queen of South  -  Falkirk  
17:00 Ross County  -  Dunfermline  
Scotland 4
04.05.2019
17:00 Albion R.  -  Annan Athletic  
17:00 Cowdenbeath  -  Clyde  
17:00 Elgin  -  Berwick  
17:00 Queens Park  -  Peterhead  
17:00 Stirling A.  -  Edinburgh City  
Scotland 5
30.03.2019
17:00 Brora Rangers  -  Nairn County  
17:00 Buckie Thistle  -  Huntly  
17:00 Clachnacuddin  -  Fort William  
17:00 Cove Rangers  -  Wick Academy  
17:00 Formartine United  -  Lossiemouth  
17:00 Strathspey Thistle  -  Forres Mech.  
17:00 Rothes  -  Turriff United  
17:00 Keith  -  Deveronvale  
17:00 Fraserburgh  -  Inverurie Loco Works  
Scotland 5
13.04.2019
17:00 East Kilbride  -  BSC Glasgow  
17:00 Cumbernauld Colts  -  Civil Service Strollers  
17:00 Whitehill  -  Edusport Academy  
17:00 Vale of Leithen  -  Edinburgh University  
17:00 Stirling University FC  -  Gretna FC 2008  
17:00 Selkirk  -  Kelty Hearts  
17:00 Gala Fairydean Rovers  -  Dalbeattie Star  
17:00 East Stirling  -  Spartans FC  
Scotland Cup 1
18.01.2019
21:45 Cowdenbeath  -  Rangers  
19.01.2019
14:15 Auchinleck Talbot  -  Ayr  
17:00 Dundee FC  -  Queen of South  
17:00 East Fife  -  Morton  
17:00 Inverness  -  East Kilbride  
17:00 Aberdeen  -  Stenhousemuir  
17:00 Hibernian  -  Elgin  
17:00 Kilmarnock  -  Forfar  
17:00 Montrose  -  Dundee U.  
17:00 Motherwell  -  Ross County  
17:00 Partick T.  -  Stranraer  
17:00 St.Johnstone  -  Hamilton  
17:00 St. Mirren  -  Alloa  
17:00 Raith Rovers  -  Dunfermline  
19:15 Celtic  -  Airdrie  
20.01.2019
16:30 Hearts  -  Livingston  
Scotland Cup 2
12.10.2018
21:35 Arbroath  1 - 4  Edinburgh City  
13.10.2018
17:00 Ross County  3 - 1  Montrose  
17:00 St. Mirren U21  2 - 4  Queens Park  
17:00 Motherwell U21  2 - 0  Sligo Rovers  
17:00 East Fife  2 - 0  Queen of South  
17:00 Bohemians  4 - 3  Sutton United  
17:00 Dunfermline  6 - 7  Alloa  
21:30 Connahs Quay  2 - 0  Coleraine