comScore
Tarih Seç
Portekiz - 1. Lig
26.10.2018
21:00 Nacional  -  Portimonense  
23:15 Guimaraes  -  Braga  
27.10.2018
17:30 Aves  -  Santa Clara  
20:00 Rio Ave  -  Chaves  
22:30 Belenenses  -  Benfica  
28.10.2018
17:00 Moreirense  -  Maritimo  
17:00 Tondela  -  Setubal  
19:30 Porto  -  Feirense  
22:00 S.Lizbon  -  Boavista  
Portekiz - 2. Lig
04.11.2018
18:00 Academica  -  Viseu  
18:00 Braga B  -  Famalicao  
18:00 Sp.Covilha  -  Oliveirense  
18:00 Leixoes  -  FC Porto B  
18:00 Mafra  -  Penafiel  
18:00 Cova da Piedade  -  Arouca  
18:00 P.Ferreira  -  Benfica B  
18:00 Vitoria de Guimaraes B  -  Estoril  
18:00 Varzim  -  Farense  
Portugal 3
28.10.2018
17:00 AD Oliveirense  -  CDC Montalegre  
17:00 Vizela  -  SC Mirandela  
17:00 Chaves B  -  Trofense  
17:00 Gil Vicente  -  AD Fafe  
17:00 ARS Martinho  -  Mirandes  
17:00 Vilaverdense FC  -  GDU Torcatense  
17:00 AD Limianos  -  Felgueiras 1932  
17:00 Pedras Salgadas  -  Merelinense  
17:00 Cacadores das Taipas  -  Maria da Fonte  
Portugal 3
28.10.2018
17:00 Gafanha  -  FC Pedras Rubras  
17:00 Gondomar  -  FC Cesarense  
17:00 RD Agueda  -  Paredes  
17:00 Lusitano VRSA  -  Leca  
17:00 Amarante FC  -  Cinfaes  
17:00 Sanjoanense  -  Coimbroes  
17:00 SC Meda  -  Penalva do Castelo  
18:00 U. Madeira  -  Lourosa  
18:00 Maritimo B  -  Espinho  
Portugal 3
28.10.2018
17:00 Vasco Da Gama  -  S.U. 1 de Dezembro  
17:00 Sacavenense  -  Redondense  
17:00 Ferreiras  -  Casa Pia  
17:00 Armacenenses  -  Sporting Ideal  
17:00 Oriental  -  Olhanense  
17:00 Olimpico Montijo  -  Moura Atletico Clube  
17:00 Pinhalnovense  -  Real SC  
18:00 SC Angrense  -  Amora FC  
18:00 Praiense  -  Louletano  
Portugal 3
27.01.2019
17:00 Caldas  -  ARC Oleiros  
17:00 U.Leiria  -  Macao  
17:00 Torreense  -  AD Nogueirense  
17:00 Vilafranquense  -  Benfica Castelo Branco  
17:00 Sintrense  -  GD Peniche  
17:00 Sertanense  -  Fatima  
17:00 Anadia  -  Oliveira Hospital  
17:00 Alverca  -  CD Alcains  
17:00 Santa Iria  -  Loures  
Portugal Cup 1
18.10.2018
22:45 Sertanense  -  Benfica  
19.10.2018
22:15 Vila Real  -  Porto  
20.10.2018
17:00 Amora FC  -  Belenenses  
18:00 Espinho  -  Viseu  
22:45 Loures  -  S.Lizbon  
21.10.2018
16:00 Vale Formoso  -  Coimbroes  
17:00 Casa Pia  -  SC Angrense  
17:00 Silves FC  -  Chaves B  
17:00 AD Limianos  -  Sp.Covilha  
17:00 Farense  -  Arouca  
17:00 CDC Montalegre  -  Oriental  
17:00 AD Fafe  -  Penafiel  
17:00 P.Ferreira  -  Gafanha  
17:00 U. Madeira  -  Uniao FC  
17:00 Fatima  -  Boavista  
17:00 Armacenenses  -  Setubal  
17:00 Santa Iria  -  Praiense  
17:00 RD Agueda  -  Louletano  
17:00 Vilafranquense  -  Anadia  
17:00 Leixoes  -  Amarante FC  
17:00 Maria da Fonte  -  Santa Clara  
17:00 Estoril  -  Tondela  
17:00 Pedras Salgadas  -  Chaves  
17:00 Moura Atletico Clube  -  Maritimo  
17:00 Valenciano  -  Guimaraes  
17:00 Torreense  -  Rio Ave  
17:00 ARS Martinho  -  Moreirense  
17:00 Lusitano FC  -  Nacional  
17:00 Cova da Piedade  -  Portimonense  
17:00 SC Mirandela  -  Feirense  
18:00 Sacavenense  -  Aves  
22:00 Felgueiras 1932  -  Braga  
Portugal Cup 2
31.10.2018
18:00 Braga  -  Nacional  
18:00 Setubal  -  Tondela  
Portugal Cup 2
31.10.2018
18:00 Feirense  -  Maritimo  
18:00 S.Lizbon  -  Estoril  
Portugal Cup 2
31.10.2018
18:00 Belenenses  -  Chaves  
18:00 Porto  -  Varzim  
Portugal Cup 2
28.12.2018
18:00 Aves  -  Benfica  
18:00 Rio Ave  -  P.Ferreira