comScore
Tarih Seç
Danimarka - Süper Lig
28.05.2017
17:00 Brøndby IF  1 - 2  Nordsjælland
17:00 FC Kophenhag  2 - 0  SønderjyskE
17:00 FC Midtjylland  0 - 3  Lyngby
Danimarka - Süper Lig
20.10.2017
20:00 FC Midtjylland  -  AC Horsens
21.10.2017
16:30 Silkeborg  -  SønderjyskE
22.10.2017
13:00 Hobro  -  Nordsjælland
15:00 Lyngby  -  OB Odense
17:00 Helsingør  -  Brøndby IF
19:00 FC Kophenhag  -  AGF
23.10.2017
20:00 Randers FC  -  AaB
Denmark 2
22.10.2017
15:30 Esbjerg fB  -  Fremad Amager  
15:30 Thisted  -  Nykoebing FC  
15:30 Vejle  -  Viborg  
15:30 Brabrand  -  Hjørring  
15:30 FC Roskilde  -  Fredericia  
15:30 Skive  -  HB Køge  
Denmark 3
05.11.2016
15:00 Frem  3 - 1  HIK  
15:00 Avarta  2 - 1  Nordvest FC  
15:00 Fredensborg BI  0 - 1  B 93  
15:00 Hvidovre  3 - 3  Brønshøj  
Denmark 3
05.11.2016
15:00 Kolding IF  4 - 3  Næsby  
15:00 FC Sydvest 05  0 - 1  Greve  
15:00 Marienlyst  2 - 0  Svendborg  
15:00 Dalum  1 - 1  Middelfart  
Denmark 3
05.11.2016
15:00 Vejgaard  3 - 4  Kjellerup  
15:00 Aarhus Fremad  3 - 3  Odder IGF  
15:00 Thisted  1 - 1  Brabrand  
15:00 Blokhus FC  1 - 3  Skovbakken  
Denmark 3
20.10.2017
19:30 Hvidovre  -  Hilleroed  
20:00 AB  -  Brønshøj  
21.10.2017
14:00 B 93  -  Frem  
16:00 Skovshoved  -  Næstved  
Denmark 3
21.10.2017
15:00 Greve  -  Middelfart  
15:00 Marienlyst  -  Avarta  
16:00 Næsby  -  HIK  
16:00 Kolding IF  -  Dalum  
Denmark 3
21.10.2017
16:00 FC Sydvest 05  -  IF Lyseng  
16:00 Aarhus Fremad  -  Skovbakken  
16:00 Blokhus FC  -  Odder IGF  
22.10.2017
14:30 Ringkøbing  -  Kjellerup  
Denmark 4
20.10.2017
19:30 Herlev  -  Fredensborg BI  
21.10.2017
14:00 Stenløse BK  -  Nordvest FC  
14:00 Karlslunde IF  -  FA 2000  
15:00 Taastrup FC  -  Slagelse  
15:00 Ledøje-Smørum Fodbold  -  Kastrup B.  
Denmark 4
21.10.2017
14:00 Tarup/Pårup  -  Oure FA  
14:00 B 1913  -  B 1909  
15:00 Esbjerg II  -  Varde  
16:30 VSK Aarhus II  -  FC Soenderborg  
22.10.2017
14:30 Aarhus Fremad II  -  Kolding B  
Denmark 4
21.10.2017
14:00 Viborg II  -  Holstebro  
14:00 Vejgaard  -  AaB II  
14:00 Viby IF  -  FC Skanderborg  
14:30 Hedensted  -  Randers Freja  
22.10.2017
14:00 Vatanspor  -  Lystrup IF  
Denmark 4
28.10.2017
14:00 Avedøre  -  Birkerød  
14:00 Vanløse  -  Fremad Valby  
14:30 KFUM Roskilde  -  B 1908  
16:00 AB Tårnby  -  GVI  
29.10.2017
16:00 FC Odsherred  -  Virum S.  
Denmark Cup 1
24.10.2017
18:00 FC Kophenhag  -  Brøndby IF  
18:00 AaB  -  Helsingør  
25.10.2017
16:00 Blokhus FC  -  SønderjyskE  
19:00 OB Odense  -  FC Midtjylland  
20:00 Fredericia  -  HB Køge  
20:00 Silkeborg  -  Lyngby  
26.10.2017
20:00 Nordvest FC  -  Randers FC  
01.11.2017
19:00 Hobro  -  Nordsjælland  
Denmark Junior 1
10.03.2018
14:00 Haderslev (J)  -  Brøndby (J)  
15:15 Vejle (J)  -  Silkeborg U17  
15:15 Esbjerg (J)  -  HB Køge (J)  
15:45 AGF/Viby (J)  -  Randers FC (J)  
16:15 Lyngby (J)  -  OB (J)  
16:15 FC Midtjylland (J)  -  AaB (J)  
16:30 FC Kopenhag (J)  -  Nordsjælland (J)  
Denmark Reserve 1
18.07.2017
15:00 OB Reserves  0 - 5  Nordsjælland Reserves  
23.10.2017
16:00 Esbjerg Reserves  -  SønderjyskE Reserves  
Denmark Reserve 1
30.10.2017
14:00 Viborg Reserves  -  AaB Reserves  
06.11.2017
15:00 Hobro Reserves  -  Randers FC Reserves  
Denmark Reserve 1
06.11.2017
15:00 AC Horsens Reserves  -  FC Midtjylland Reserves  
15:00 AGF Reserves  -  Silkeborg Reserves  
Denmark Reserve 1
06.11.2017
15:00 Brøndby Reserves  -  FC Helsingoer Reserves  
15:00 FC København Reserves  -  Lyngby Reserves  
Denmark Youth 1
10.03.2018
13:00 Vejle (Y)  -  Silkeborg (Y)  
13:30 AGF/Viby (Y)  -  Randers FC (Y)  
14:00 Lyngby (Y)  -  OB (Y)  
14:00 FC Midtjylland (Y)  -  AaB (Y)  
14:00 FC Kopenhag (Y)  -  FC Nordsjælland (Y)