comScore
Tarih Seç
FIFA Kulüpler Dünya Şampiyonası Kupa 2010
12.12.2018
17:30 Al-Ain  7 - 6  Team Wellington  
Şampiyonlar Ligi
12.12.2018
dk 90+ Plzen  2 - 1  AS Roma
dk 90+ Real Madrid  0 - 3  CSKA Moskova
Şampiyonlar Ligi
12.12.2018
22:00 Young Boys  -  Juventus
22:00 Valencia CF  -  M. United
Şampiyonlar Ligi
12.12.2018
22:00 Ajax  -  Bayern Münih
22:00 Benfica  -  AEK
Şampiyonlar Ligi
12.12.2018
22:00 M.City  -  Hoffenheim
22:00 S. Donetsk  -  O. Lyon
UEFA Youth League 1
12.12.2018
12:00 Shakhtar Donetsk U19  1 - 1  Lyon U19  
17:00 M.City U19  2 - 1  Hoffenheim U19  
UEFA Youth League 1
12.12.2018
13:00 Viktoria Plzen U19  2 - 4  Roma U19  
16:00 Real Madrid U19  2 - 1  CSKA Moscow U19  
UEFA Youth League 1
12.12.2018
14:00 Valencia U19  1 - 2  Manchester United U19  
15:00 Young Boys U19  4 - 2  Juventus U19  
UEFA Youth League 1
12.12.2018
17:00 Ajax U19  1 - 2  Bayern Munich U19  
17:00 Benfica U19  3 - 0  AEK Athens U19  
England 7
12.12.2018
21:45 Lewes  -  Brightlingsea Regent  
England 7
12.12.2018
21:45 Hitchin Town  -  Kings Lynn  
Italy 3
12.12.2018
15:30 Catanzaro  -  Viterbese  
15:30 Juve Stabia  4 - 0  Sicula Leonzio  
15:30 Siracusa Calcio  0 - 0  Casertana  
17:30 Paganese  2 - 2  Matera  
19:30 Potenza  1 - 1  Trapani  
19:30 Reggina  0 - 3  Cavese  
21:30 Monopoli  -  Vibonese  
dk 62 Rende  0 - 0  Rieti  
dk 62 Catania  0 - 0  Virtus Francavilla  
Italy 3
12.12.2018
15:30 Entella  0 - 1  Propatria  
15:30 ASDC Gozzano  1 - 1  Carrarese  
19:30 Olbia  0 - 1  Juventus U23  
19:30 Siena  4 - 1  Albissola  
19:30 Pro Piacenza  2 - 1  Arezzo  
dk 90+ Pistoiese  0 - 0  Pontedera  
21:30 Alessandria  -  Novara  
dk 62 Pisa  0 - 0  Arzachena  
Italy 3
12.12.2018
19:30 Sudtirol  2 - 1  Ternana  
21:30 Albinoleffe  -  Sambenedettese  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Ciserano  2 - 2  Scanzorosciate  
15:30 Ambrosiana  2 - 2  Virtus Bergamo Alzanoseriate  
15:30 Mantova  2 - 0  Caravaggio  
15:30 Olginatese  0 - 1  Caronnese  
15:30 Pontisola  0 - 1  Seregno  
15:30 Pro Sesto  1 - 0  Rezzato  
15:30 Villa D'Alme  2 - 1  Sondrio Calcio  
15:30 Legnago Salus  2 - 0  Darfo Boario  
19:30 Como  -  Villafranca  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Clodiense  1 - 1  Este  
15:30 Levico Terme  1 - 1  Chions  
15:30 St. Georgen  0 - 1  Virtus Bolzano  
15:30 Tamai  0 - 1  Trento  
15:30 Campodarsego  2 - 2  Cartigliano  
15:30 Montebelluna  2 - 1  Cjarlins Muzane  
15:30 Belluno  2 - 0  Sandona  
15:30 Adriese  0 - 2  Union Feltre  
15:30 ArzignanoChiampo  3 - 4  Delta Calcio Rovigo  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Anziolavinio  0 - 3  Latina  
15:30 Flaminia  2 - 2  Ostia Mare  
15:30 Castiadas  0 - 1  Cassino  
15:30 Citta di Anagni  2 - 0  Torres  
15:30 ASD Lanusei  2 - 1  ASD Trastevere  
15:30 Monterosi  0 - 1  Aprilia  
15:30 Latte Dolce  1 - 1  Vis Artena  
15:30 Atletico SFF  2 - 1  Budoni  
15:30 SSD Albalonga  4 - 0  Ladispoli  
16:00 Avellino  6 - 1  Lupa Roma  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Pomigliano  1 - 1  Sorrento  
15:30 Gragnano  0 - 0  Gelbison Cilento  
15:30 Nola  2 - 1  Gravina  
15:30 Taranto  0 - 0  AZ Picerno ASD  
15:30 Savoia  0 - 0  ACD Nardo  
15:30 Bitonto  1 - 1  Francavilla  
16:00 Audace Cerignola  1 - 0  Ercolanese  
16:30 Citta di Fasano  0 - 1  Team Altamura  
17:00 Andria BAT  3 - 0  Sarnese 1926  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Recanatese  0 - 2  Sangiustese  
15:30 Santarcangelo  1 - 3  Forli  
15:30 Savignanese  0 - 1  Matelica  
15:30 Vastese  2 - 1  Castelfidardo  
15:30 Campobasso  1 - 0  Avezzano  
15:30 Isernia  1 - 1  Sanmaurese  
15:30 Jesina  0 - 0  Francavilla Calcio 1927  
15:30 Montegiorgio  1 - 0  Real Giulianova  
15:30 ASD Pineto  0 - 1  Olympia Agnonese  
21:30 R.C. Cesena  -  San Nicolo  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Pro Dronero  0 - 1  Folgore Caratese  
15:30 Savona  2 - 0  US Fezzanese  
15:30 Sestri Levante  2 - 1  Lecco  
15:30 Stresa  2 - 3  Borgosesia  
15:30 Bustese Milano City  3 - 2  Bra  
15:30 ASD Calcio Chieri 1955  2 - 1  Lavagnese  
15:30 Borgaro Torinese  0 - 1  AS Casale  
15:30 Arconatese  1 - 1  SCD Ligorna  
16:00 Unione Sanremo  0 - 1  Inveruno  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Messina  0 - 0  Roccella  
15:30 Bari  1 - 0  Troina  
15:30 Cittanovese  3 - 1  Nocerina  
15:30 Castrovillari  1 - 0  Igea Virtus  
15:30 Acireale  2 - 1  Gela  
15:30 Locri  1 - 2  Citta di Messina  
15:30 Marsala  2 - 0  Portici  
15:30 Sancataldese  0 - 1  Rotonda  
15:30 AP Turris  3 - 0  US Palmese  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Aglianese  1 - 1  Seravezza  
15:30 Bastia Calcio  1 - 1  Aquila Montevarchi  
15:30 Scandicci  1 - 2  US Gavorrano  
15:30 Massese  0 - 1  Ghivizzano Borgoamozzano  
15:30 Pianese  1 - 1  Viareggio  
15:30 Prato  2 - 0  Cannara  
15:30 Real Forte Querceta  1 - 0  Sinalunghese  
15:30 San Donato  3 - 0  Sangimignano  
15:30 Sangiovannese  3 - 0  Tuttocuoio  
15:30 Trestina  1 - 0  Ponsacco  
Italy 4
12.12.2018
15:30 Lentigione  1 - 0  Pavia  
15:30 Mezzolara  3 - 0  Classe  
15:30 OltrepoVoghera  2 - 2  Crema  
15:30 Pergolettese  5 - 1  Calvina  
15:30 İtalya  1 - 0  Sasso Marconi  
15:30 Vigor Carpaneto  1 - 1  Fiorenzuola  
15:30 Ciliverghe Mazzano  1 - 2  Reggio Audace  
15:30 Axys Zola  1 - 2  Cavenago Fanfulla  
15:30 Adrense  1 - 1  Modena  
France 4
12.12.2018
16:00 Hyeres  0 - 0  US Marseille Endoume Catalans  
21:00 Marseille B  -  SC Toulon  
Argentina 3
12.12.2018
00:30 CA Talleres Remedios de Escalada  0 - 4  Atlanta  
22:00 A.Brown  -  CD UAI Urquiza  
22:00 Sacachispas FC  -  Deportivo Riestra  
22:00 CA San Miguel  -  Comunicaciones  
Arjantin - 2. Lig
12.12.2018
02:05 Santamarina Tandil  0 - 1  Sarmiento